Споделена история от Тинейджърски

Как се маха смучка и колко време стои?
Въпросът ми е колко време стои една смучка и има ли начини за по-бързо отстраняване? Мерси предварително. :))

Коментари

1.   Кофти. И аз имах скоро, не съм се мъчила да ги махам, потърсих в интернет как, но не видях нищо полезно, а с лъжица няма да седна да се търкам... На мен ми стояха около 1 седмица, прикривах ги с фон дьо тен /не знам дали така се пише :Д /.

2.   Със злато.

Лоша

3.   Ледът като цяло може да намали зачервяването, но едва ли ще я прмахне изцяло.
Зависи къде е може да си сложиш шал, поло!
Също ако имаш дълга коса можеш да я пуснеш, но пак зависи къде е! Колкото по-червена е и колкото повече време е "работил" върху нея толкова по -дълго ще стои но обикновено от два до пет дни.

Добра

4.   Сега зимата наистина лесно може да се скрие с шал или поло, както е казала номер 3. Фон дьо тен също върши работа :)
Я.

5.   Вземаш една лъжица, търкаш докато леко се загрее мястото, след което взимаш предварително срязаната на две скилитка чесън и търкаш с нея преди да е истинало мястото.
~Кървава победа~

6.   Направи си маска от хума на мястото и ще избелее на момента синката. После можеш да се мажеш с крем с алое той избелва.

7.   Смучите се като луди и бесни после се чудите как да се криете

8.   Аз пробвах с кайма, картоф (разтриване) с лъжица, също разтривате и действа...!! късмет :)

9.   боже боже.. има един метод С КОСА! втрии си косата около 5 мин в смучката и виж деиствието.. ако не се получи (А ТО НЯМА КАК ).. ми кажи

стасито 17

10.   Аз пробвах в лъжица и чесън и се получи, ако искате по-бърз резултат повторете метода. На много места прочетох за златото и среброто мисля, че действат. Дано смучките ви изчезнат по-бързо! :) :) :)

13.   Приятелят ми винаги ми ги прави по ръцете и аз си слагах ту лепенки или си рисувах с бои. Н обичам да карам нещо насилствено да става.

14.   След 1 седмица ще се махне :)

17.   Моят проблем е че целия ми врат е в смучки а утре съм на елелтрокардиолог и ще се събличам отгоре само по сутиен... нямам си представа какво да правя

20.   Може също да я махнете с Злато като търкате злато там или Също с Коса Търкате си Косата върху смучката докато се загрее и после слагате лед и се отстранява напълно :) :)

21.   Не знам как се маха, но моята стоя 2 дена и се махна, но беше червена, ако е синя към 4 дни 5 най-много...

22.   Сега всички ще ме плюят, все едно съм някакъв хейтър, но пък ще си изразя мнението! Правите се на много големи, смучите се и какво ли още не още по на 14/15 години и после - ама как да я махна, ама ей така онака. Според мен заслужавате един хубав бой и наказание, пък ще видим дали ще се смучите, ще се лапате и какви ли не още гнусни работи. И не ми говорете глупости като "времената били различни... " и т. н. Просто не ви отива на възрастта! Осъзнайте се!!

23.   С косата помага доста сега имам смучка и я премахвам така... Благодаря за идеята...
:)

24.   Аз се прецаках с това с надуването на устни което е популярно в момента и устата ми стана като.... няма да обяснявам и всичките ви идей ми помогнаха да го премахна благодаря ви :)

25.   Моля на номер 22 някой да му обясни , че децата са си наред за възраста си. Аз съм на 25 г. Така че смучките още си ги нося на вратлето,но не ги търкам.

26.   Какво е смучка?

27.   Пробвайте с коса.. :)

28.   приятеля ми направи днес смучка, но ме е страх татко ми да не я види, а и утре съм на училище не знам какво да правя.. за щастие е съвсем леко червена предполагам, че до 2, 3 ще се махне дали? !

30.   Има едно мазило срещу синини, купува се от аптеката. Не мога да се сетя как се казва, но аптекарката ще знае. С него ще мине по-бързо.
Само неопитните момчета оставят такива следи, но и момичетата са си виновни, защото се хвалят после, че имат смучка.
ПС: И друго си мисля. След като си голяма някой да те лигави по врата, достатъчно голяма си и да си носиш последствията.

31.   Може ли да се махне за три четири часа ако е червена и колко време отнема, за да се махне

32.   Ами, търках със лъжица с олио с лед спах 10часа е паста и малко са избледнял

33.   Търкай с спирт . Помага .

34.   Имам смучка, която се вижда много, утре съм на училище и не знам какво да правя

35.   Днес приятелят ми ми направи смучка и я крих с косата ми.

37.   Здравейте, днес приятеля ми ми направи смучка. Леко е синя кажете ми как да я махна, защото баща ми не искам да я види! Благодаря предварително! И п. с пробвах с лъжица не се получи

38.   Аз също имам смучка на врата. Какво да я правя