Споделена история от Тинейджърски

Омръзна ми от този живот
Здравейте, аз се казвам А. и съм на 14 и съм Емо (Emo Style)! Майка ми не ме иска, все ме кълне! Омръзна ми от този живот, писна ми вече, все аз съм отблъсканата! Не ви моля за помощ, просто споделям да знаете къв е живота ми! Баща ми до оня ден викаше, че ме обича много, а днес каза, че не иска да ме види никога вече през живота си! Болна съм вече не мога да търпя нищо, абсолютно нищо! Разберете ме, моля ви..

Коментари

1.   Защо не отидеш на психотерапевт? Може би ще ти помогне.

2.   Попитай ги, какво точно искат от теб. Предложи да се грижиш за чистотата и да готвиш. Помагай в къщи и ще видиш, че ще даде резултат.
Започни да помагаш и да бъдеш полезна у дома. Старай се, да не ги ядосваш. Извинявай се, когато сгрешиш.

3.   Това, че си EMO обяснява всичко, добре, че го каза отначало... Недей се филмирай и зарязвай тея емо-простотии...
Палав Мечок

4.   Позьорка стига се пренасаи

5.   Емо? Демек се режеш и се депресираш за всичко?
Ако е така те съветвам да спреш възможно най-скоро. Нищо ти няма, не си само ти дето се чувстваш отчаяна, пък и на 14 е често срещано. Има хора, които са много-по зле, родителите им ги бият, или нямат такива, живеят на улицата... Ако те започнат да се депресират и да стават емота, кво ще стане тогава?
А да и ако изглеждаш като в представите ми за емо, спри да се режеш, не си закривай едното око с косата, обличай се нормално и.. каквото там ти има друго. Знаеш какво е ЕМО- Емоционално Малтретирани Олигофрени.

6.   Аи стига сте се депресирали от най-малкото! Излез от тея шиб*ни филми "Ох, колко съм нещастна! ". Тва, че майка ти те кълне не означава нищо. Всички понякога говорим неща, които не мислим, същото и за баща ти. Има хора, които са МНОГО по-зле от тебе, миличка! Не казвам, че трябва да си много зле, за да ти се обърне внимание, но това вече е превзето! Приличаш на на малка лигла! Стегни се!

7.   Не може да не те обичат.. може би просто ти говорят така за да те накарат да се замислиш и да спреш да се държиш като емо.. просто се успокой.. не е нужно всичко да те нервира.. не всички са против теб просто така ти се струва. Аз също съм на 14 и имам приятелки който се обличат така.. много хора постоянно ни гледат, но това не значи, че са против нас.

9.   Човек нетрябва да се депресира от такива дребни неща. Има сумати деца изоставени от родителите си.. ии така нататъка. Живота не е свършил. Родителите ни се ядосват за мн неща, но това нетрябва да те птеснява. И аз мисля чче се държиш като малка лигла. - Което не добре. Замисли се преди да направиш някоя глупост!