Споделена история от Тинейджърски

Гинеколога ще каже ли на нашите?
Имам въпрос..
Преди известно време мастурбирах и мисля, че се отворих защото потече малко кръв, но не ме боля. Та питането ми е ако отида на генеколог ( на 14 съм), примерно ако майка ми иска, дали генеколога може да запази тайната, че не съм девствена или въоище майка ми ще присъства ли на прегледа? Въпросите ми може да са глупави, но наистина не съм запозната и моля за отговор.
Благодаря предварително. (:

Коментари

1.   Е, не си мастурбирала това е ясно. Няма да каже, не се притеснявай, но все пак го помоли да не й казва, както и прегледа да не е в нейно присъствие и друг път прави секс с презерватив за да не ти се налага после да трепериш както сега.

2.   По принцип има една единствена причина, заради която майка ти ТРЯБВА да присъства на подобен преглед - абортът.
При други обстоятелства можеш сама да отидеш на гинеколог.
Много често ципата се къса при спорт например, това не значи, че не си девствена. Щом не си спала с момче, значи си девствена. Гинекологът, както всички лекари, е положил Хипократова клетва и няма право без твоето изрично позволение да казва на други хора, каквото и да е било. На майка ти включително.

3.   Майка ти кво ще прави на прегледа. Би трябвало да не й каже хаха

4.   По-добре да отидеш на гинеколог с майка си и да приемеш съдбата.. аз съм на твоите години и не знам много за тези неща но не можеш да го криеш!!

5.   Майка ти като пълноправен настойник има право да знае дали си наранена. Хипократовата клетва не пречи на лекаря да каже на майка ти ако не си девствена, пречи му да разправя това на чужди хора навън. Ти си малолетна и още не си пълноправен член на нашето общество, затова майка ти като настойник има право да знае всичко за теб и да решава вместо теб.

6.   Ти може да си скъсала и ципата по време на разтягане, нито гинеколога нито майка ти не могат да са сигурни в това дали си спала с момче. Не се притеснявай просто ако се наложи да отидеш не му мисли много а кажи че докато си играела те е заболяло малко, и предполагам ще ти повярват :)

Момиче на 13 ;)

7.   Номер 1, може да си разкъса ципата чрез мастурбиране. Аз веднъж като си бръкнах с пръст потече малко кръв. Авторке, тъй като имаш навършени 14 години, гинекологът няма право да казва на майка ти, без твоето съгласие.

Момиче на 13

8.   Изобщо не си си скъсала ципата какво се плашиш... или ако си то е съвсем малко. Само да не си си бъркала с разни предмети, че тогава може да се инфектираш, ако е било с пръсти даже не виждам защо ще ходиш на гинеколог. Какво толкова те притеснява?

10.   моля ви за съвет едно момче ме харисва и аз си го харесвам но ме е срам да му кажа излъгах го че и аз съм на неговте години но е точно обратното аз съм една година по малка от него какво да му кажа