Споделена история от Тинейджърски

Тя искаше да сме просто приятели, а аз и се нахвърлих
Става дума за едно момиче, което познавам от 5 клас. Сега съм 11 и пак сме съученици.

Когато бяхме 7 клас много я харесвах и и казах, но тя не искаше да се занимава с момчета и решихме да останем просто приятели. С течение на времето тя се превърна в най-близкия ми човек. Разбрахме се всеки да прави каквото си иска, ние си споделяхме всичко и нямаше опасност да издадем тайните на другия. От 8 клас до сега съм имал доста връзки, но по месец-два и край, докато с това момиче изградих нещо много повече и продължаваше много по-дълго. През цялото време до сега тя имаше само едно гадже, но ходиха 3 месеца и се разделиха.
С нея много пъти сме се прегръщали, държали сме се за ръце... дори ме е целувала по врата, но всичко това при положение, че сме просто приятели (тя ми го напомняше постоянно)

Супер, ама прецаках всичко.
Бяхме се събрали у приятели и останахме само двамата в стая. Пак започнахме да си говорим и тя ме целъна по носа. Аз без да мисля много и отвърнах по устата и тя се дръпна. Пита ме какво ми става, а аз станах още "по-решителен" и се нахвърлих. Всичко свърши зле. Цапна ми един шамар и го придружи с думите тъпак, дрън дрън..
Не съм тъпак, мега тъпак съм. Изгубих единственото момиче, към което имах сериозно отношение. Изгубих и най-добрия си приятел. Тя мислеше като нормален човек, не като останалите хора от компанията, които са ми давали такива съвети, че после ти идва да ги гръмнеш и ти след тях.

Искам да успея пак да си възстановя приятелството си с това момиче. Явно няма да прерасне в нещо повече, но не знам какво да направя. Писах и-не ми отговаря. Звъннах и- затвори ми и си изключи телефона. Какво да правя???

Коментари

1.   Да - за нея е приятелство, за теб повече. Това е проблемът. Не я привличаш сексуално, може дори да изпитва отвръщение от теб като сексуален обект, защото те е приела като за братче. Има такива моменти при една жена, колкото и да ти е странно това. И да я спечелиш, пак ще е като приятел, което ще те мъчи и никога няма да имаш нормална връзка някога.

2.   Извини и се! Това е най - правилното нещо. Пък рано или късно и ти ще се влюбиш и то в правилния човек. Колкото до свързването с нея... та съученици сте не се колебай, а говори с нея на 4 очи без фейсбук ; скайп ; телефон и какви ли още не мрежи най - добрия и искрен разговор се води на 4 очи, както вече казах