Споделена история от Тинейджърски

Проблем с мехура..
Вече съм на 13. И все още пускам в гащите.. Като малък до 3-ти клас се напикавах докато спя. :( Дали не мога да стискам или не знам какъв е проблема :( Моля кажете ми какво да правя!! PLS

Коментари

1.   Отиди на уролог. Може да са бъбреците, ако се напикаваш (напикавал си се) докато спиш, това е. Чудя се, как родителите ти не са реагирали!
Добрата новина - израства се.
Препоръчвам ти да пиеш много минерална вода от хисаря, майка ми така се излекува + антибиотици, изписани от уролог.

3.   Моля ви, модератори, МОЛЯ ВИ! Стегнете се! Това, че spodeli. info затвори не значи, че трябва да публикувате тъпите гнусни истории на българските пубери!

Модератор: Моля Ви, скъпи потребителю, стегнете се малко. Има си тема за оплаквания, защо трябва да спамите в темата? За това си има раздели. Под заглавието на всяка тема пише в кой раздел е. Вие какво правите в раздела на тъпите, гнусни, български пубери?

4.   Драги модератори, номер 3, имаше предвид, че темата е фалшива и специално е използван такъв език и измислен такъв проблем, който човекът пуснал историята няма, с цел да се посмее на коментарите ни и това, че се "връзваме на въдицата му".
Не знам дали знаете какви са потребителите на сподели. инфо, но не бяха особено интелигентни и сериозни.
И наистина, това е проблем с мехурът, не с гаджетата или пъпките. Не трябва ли в този раздел да се обсъждат глобалните тинейджърски проблеми, а не здравословните такива при тийнейджъри?
Все пак проблемът идва от здравето му, а не от възрастта му и може да се направи сметка в кой раздел е логично да бъде темата.
Пък и вече има такива теми.

Иначе, ако проблемът е истински, предлагам на автора да отиде на лекар и ако проблемът не е на здравословно ниво да отиде при психолог.
Съветът на номер едно ми се вижда нелогичен - да пие вода, за да спре а пикае!?

Gia

Модератор: Не трябва.

5.   Оф айде престанете с глупостите, моля ви.
Омръзна ми да ви чета ТЪПОТИИТЕ, дръжте се малко. Във всяка тема по 5 коментара от сорта на: Историята е измислена.
Я малко се съвземете.
Не ми е ясно защо пишете в измислени теми. Страхотна логика.

Има хора, които се напикават на 14, има такива, които се чукат с кучета и табуретки, други мастурбират на некролога на майка си, това че за вас не е нормално или не ви се е случвало, не значи, че сто на сто историята трябва да е измислена.

Вие големи детективи се извъдихте, вече кой как писал, къде слагал запетайки. Май така ще ви мине живота, да четете чуждите истории, мислейки, че се случват само по филмите или са измислени.

За протокола: имам братовчед, който се напикаваше до 20 годишен. Уаааааааааааааа, не може да бъде нали? Това е някаква мистерия направо.

Аз предлагам на админнистратора да затваря сайта, няма смисъл - то всяка история може да е измислена. Ние от къде да сме сигурни?

Пууу, само мрънкала недоволни.

Авторе, бягай на лекар.

Лоша

6.   Еее, Лоша,
take it easy :-)

7.   Авторе, какво ти пречи да станеш и да отидеш до тоалетна, когато ти се ходи. Тия нощни напикавания или са от страх, ако сънуваш кошмари или просто мързи да станеш за две крачки. Но това си е твоя работа, в по-късен етап ти ще страдаш, ако продължаваш да се пробваш колко може да остискаш за да не отидеш в кенефа. Ще започнат бъбречните кризи и т. н. това поне от опит го знам. В час ме беше срам да попитам дали може да отидя до тоалетна, вкъщи вечер ме мързеше да стана за да отидя и се натисках докато заспя, но като заспиш тялото ти се отпуска и неусетно правиш белята. Ако не те мързи, значи имаш психически проблем, страх от нещо, пробвай да спиш на светната лампа може и да има резултат

8.   Авторе само уролог може да помогне познавам такива хора жена на 40 да се изпуска мамче на три деца. познавам момче на 15 с същия проблем в Хисаря има някакъв лечител който помага но нямам координатите.
На първите 4 ще кажа да не пишат глупости, това освен здравословен и е голям психологически проблем, много по-голям от влюбването, размера на половия орган или сексуалната ориентация.

10.   Лечителят от Хисар се казва Георги Георгиев и повече от 30 години се занимава с проблема н а п и к а в а н е.

11.   вземи си уринал акут