Споделена история от Тинейджърски

Той харесва ли ме ?
Здравейте :)
Аз съм едно от многото момичета, които се измъчват от този въпрос. Нека да разкажа малко повече за моя случай.
Преди доста време харесвах едно момче, което също ме е харесвало, но без да знам. Мина много време от тогава и преди около половин година започнахме отново да си говорим по скайп. Той ми стана най-добър приятел, можех да му кажа всичко. За беда отново започнах да го харесвам. След известно време обаче той спря да ми пише. Имаше период в който само се гледахме ( на всеки половин час имаше моменти в които седим и се гледаме в очите от разстояние без някой да заговори другия ). Е на мен ми писна.. ядосах се от това, че той не прави нищо и спрях да го гледам.. всеки път когато засичах погледа му го игнорирах.

Сега и той не ме гледа и вече сякаш изобщо не се познаваме.. и то без никаква причина. Когато му пиша в 90% от случаите не ме отразява.. а когато му скимне да отговори и аз го попитам сериозно дали ми се сърди за нещо и защо не си говорим отговора му се е " Глупости.. няма такова нещо :D ". Не знам какво да правя.. той се повече се отдалечава от мен.. ужасно ми е неприятно да гледам как моя някогашен толкова добър приятел ( и човек който обичам ) се променя и сякаш нарочно страни от мен. Моля за съвет!! Някакви идеи защо се държи така..? :(

Коментари

1.   Аз съм с подобен случай запознахме се ;закачаше ме; после ме изостави, а аз се влюбвам, и след това дори не ме поглежда. Минава време нещата утихнат пак ме закачи пак се влюбя и така.. та до твоя проблем просто отново се опитай да оправиш нещата знам, че не е лесно, но опитай нищо няма да загубиш.

2.   И моят случеи е подобен:(