Споделена история от Тинейджърски

Харесвам я, но...
Значи аз съм на 14 (момче) и от доста време съм си паднал по едно момиче от класа ми, много я харесвам, но когато започне да ходи околу олигофрените, ме дразни как се държи.. На няколко пъти ми се е случвало да се заговорим, ама все се плаша и нищо.. Тя не обича да ходи да се биеш с нея (казвате си едва ли има такова момиче, има! ), харесва да и говориш мило, но понякога когато объркаш нещо набързо те реже или с - ид*от и т. н.... Ще го кажа така - Момичето е надарено и горе и долу, но не я харесвам заради това.. Харесвам характера й, когато е естествена..

Дайте някой съвет за това какво да говоря с нея, защото съм много срамежлив.. Благодаря :)

Коментари

1.   Покания на кафе няма да ти откаже бъди сигурен :)

2.   пичага, аз нищо не разбра...

тя харесва ли те? какво не хараесва тя и какво харесва...
обясни по-подробно

3.   Покани я на кафе след часовете. За да си поговорите. За да видиш дали тя е същата за която я мислиш. Ако я харесаш, я покани на кафе и утре а после в твоя дом. така е възможно да започне началото на една връзка. ако не стане съжалявам за моят грешен съвет.

4.   Престани да се страхуваш. От какво се страхуваш? Да те изяде ли? Освен че момичето (поне според теб) иска да й говориш мило, съм сигурен и че иска да й покажеш увереност. Млади сте че да обръщате чак толкова внимание на характера, за това ще го пропусна. Следващия път, когато я видиш, просто я заговори и я покани на среща след 1-2 мин "мило говорене" :D Но според мен лично тя е много плитка личност.

-Death_Blade ^

5.   -Death_Blade ^, "Млади сте че да обръщате чак толкова внимание на характера, за това ще го пропусна. ". Млади сте, че да к'во? ! Я обясни, моля те.
Г.

6.   От автора - В класа ми е така, че - да отидеш и да кажеш - Харесвам те, ела на кафе е просто... Аз я харесвам но си нямам представа дали и тя ме харесва, проявява повече интерес към олигофрените.. Това с кафето е просто невъзможно, прекалено съм срамежлив а и съм 90 % сигурен, че ще ми откаже..