Споделена история от Тинейджърски

Първа любов
През лятото се запознах с едно страхотно момче. Той беше всичко, за което съм мечтала. Може да ви звучи странно, но се влюбих в него, а той беше извън града и нямаше как да се видим, така че общувахме чрез скайп. Писахме си всеки ден до 3:00 сутринта, гледахме се на камерата. Той също имаше чувства към мен и бяхме нещо като двойка. Само че като се върна в града(това беше в началото на учебната година) и се видяхме на живо след три дни ме заряза(по-късно ми обясни, че два дни преди да сме се видели чувствата му са се изпарили).

После около 4 месеца напълно ме игнорираше, но по едно време се бяхме оправили и 2 дни ми обръщаше внимание. След тези два дни обаче ми писа странни смс-и и накрая каза да не му говоря отново. Около 20 дни след това му писах във фейсбук и му се извиних и той се извини и сега отново сме приятели. Обаче работата е там, че не мога да го забравя. Все още имам чувства към него. Опитах се няколко пъти да намеря някой друг, в който да се влюбя. Само че два пъти ми разбиха сърцето и през тези два пъти той беше единствения, към когото се обръщах, за утеха.

Имам и други приятели към които можех да се обърна, но той винаги беше първия, който изникваше в съзнанието ми. Първия път му звъннах и не знаех какво да му кажа.. нещо ме накара да му звънна.. и просто си стоях и му плачех по телефона. Той само питаше какво има. Вторият път беше по-миналата седмица. Тогава му се извиних и се сдобрихме.. и той ме развесели щом разбра какво се е случило.

Моля ви за съвет. Как да го забравя? Иска ми се да попитам как да си го върна, но знам, че вече е невъзможно отново да изпита някакви чувства към мен.

Коментари

1.   Не знам какво да кажа.. Всичко идва с времето си, просто не мисли постоянно за това как ще си намериш някого. А относно това момче опитай се да го възприемеш като приятел и ще се почустваш по-добре :)))

2.   СТ1: Имаш си за любим несериозен лиглио. Любовта наистина е сляпа штом толкова много време те разиграва някои а ти му се връзваш. Остви това момче защото е очевидно че тои не те харесва и не те иска.

3.   Трябва да го забравиш, защото:
1) той е тъпак
2) вече не те иска

А няма как да го забравиш, ако сте си приятелчета - пишете си, звънкате си и прочие. Блокирай го навсякъде.
Излизай с приятелите си, забавлявай се. Ще видиш как след няколко месеца ще четеш историята си и ще се чудиш как си можала да я напишеш.

Виждам, че си мъничка, като по-голяма ще те посъветвам нещо: никога не се обаждай, плачейки на мъж / момче. Сълзите са за вкъщи, за възглавницата. В повечето случаи мъжете не обичат хлипащи (извинявай се израза) хлапачки.
Бъди силна и не се унижавай заради разни глупави момченца.
Успех

Лоша

4.   Лоша е права - това е коментар номер 3 - аз съм на същото мнение и всъшност така забравих моята 1-ва любов, но пре мен беше несподелена, така че беше и по - лесно!