Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е да прикрива чувствата си?
Здравейте!
Аз съм наистина много объркана. Има едно момче с което не се познаваме лично, но си знаем имената. Отначало аз си помислих, че ме харесва (честно казано не знам защо съм си го мислила). После той започна да ме отбягва (колко да ме отбягва :Д ние не сме си говорили двамата даже). Когато влиза в някоя кола, така застава, че да не мога да го видя или се прикрива с ръка. Аз останах с впечатлението, че ме мрази. Питах неговият най-добър приятел, но той каза, че нищо не знаел. След това на някакъв рожден ден или имен ден беше, моя приятелка го е видяла. Питала го защо ме мрази, а той и отвърнал, че не знаел (потвърдил е, че ме мрази, но не знаел защо). И когато тя седнала да си пише с мен, той седнал до нея и четял всичко с любопидство.

Тя щяла да ми каже за него, но той и казал да не ми казва, че и той четял. Тогава стана нещо на въпрос за сняг и аз и казах, че съм щяла да падна и той казал : "Пуу да беше паднала". След дълго писане ми направил комплимент о. О. После аз доведох темата за момчета, но тя отбягваше да пише и разбрах, че има някой до нея. Когато я питах той веднага взел лаптопа и написал не. И после едни неразбрани работи (явно са се скарали за него). И сега въпросът ми е следният : Възможно ли е той да ме харесва, но да си прикрива чуствата. И ако е възможно защо го прави?

Коментари

1.   Някой веднъж беше попитал и сега питам и аз: Защо точи сайт се превърна почти изцяло в тийнейджърски? :(((
Само 12-16-годишни пишат :(
Палав Мечок

2.   Лично аз мисля, че е възможно. Може би го прави, защото си мисли какво ли ще кажат приятелите му, ако го видят с теб или просто е по-срамежлив. Може и да се страхува да не го отблъснеш, но е възможно и да не изпитва чувства към теб.

Jeans and T-shirt Girl

3.   Мечок, ами защото точно за тийнеджърите тоя сайт е златна мина. Къде иначе ще зададеш въпрос "Снощи мастурбирах с четка за зъби и мисля, че се отворих, кво да праа? " Майка си ли ще питаш?

Такива въпроси винаги са вълнували подрастващите, но преди Интернет всичко си е оставало едно голямо питане, умуване, чудене, недоумение, и т. н. Сега може да питаш и да получиш адекватен (!! ) отговор. Което е много добре. Ще ми се и аз като бях на 12 да имаше такива сайтове, ама нъцки... тогава още компютри нямаше, камо ли нет...

4.   Номер 1, като не ти се четат такива истории, не влизай в тази категория.

Jeans and T-shirt Girl

5.   Подкрешям Jeans and T-shirt Girl.

Co0onfused girl