Споделена история от Тинейджърски

Влюбен съм,а тя не ме поглежда
Влюбен съм в едно момиче което не ме поглежда!
Знам че не е на моето ниво, но не мога да спра да мисля за нея и да я гледам през часовете....
Стои точно на чина пред мен дванайсти клас сме тоест на 18. Аз имам добри оценки и големи амбиции, но определено не съм от "популярните" в училище.
А тя общува предимно с такива готини и богати момчета... аз не мога да й предложа много но мога да й дам цялата любов която заслужава!!!!

Тя е с дълга тъмно кафява коса, почти черна, стига малко над кръста й. С тъмна кожа и зелено сини очи... влюбен съм в тях не са обикновени... в тях просто можеш да видиш истории!
Тя наистина е преживяла много все пак в класа подобни неща лесно се разнясят.
Баща и е в затвора май е бил нещо като мутра, но тя е като ангел никога не бих предположил нещо подобно!
Ароматът й.... веднъж беше забравила някакъв шал на чина си беше към седем и нещо и всички съученици бързаха да се изнижат, аз останах да си доприбера учебниците и тогава забелязах бялото шалче на нейното място взех го без да се змаислям!
Цяла нощ поемах аромата й и си мислих за нея.... представях си че прегръщам нея, а не шала й!

Когато реших да споделя с най-добрият си приятел той се изсмя и ми каза че никога не мога да бъда с такова момиче освен като не спечеля милиони от тото!
Най-лошото е че е прав единственият повод да ме заговори е да се обърне към мен за да й подскажа на някой тест!
Има и татуировка на гърба, за съжаление не знам какво пише тъй като е на иврит или нещо подобно!
Хубаво тяло и невероятни гърди, обожавам всяка частица от нея ако бъда с нея дори за ден бих бил най-щастливия човек на земята...
Тя дори не знае за моето увлечение, а и да разбере най-много да ми се изсмее в лицето както направи и приятелят ми :)

Коментари

1.   Е и?

2.   Ех, и аз така се чувствам.. обичам едно момче вече 4-та година, но то не ми отвръща на чувствата. Познаваме се от много време и сме в едно училище, но не ми обръща внимание.. чувството е ужасно. Не знам какво да те посъветвам :S

Jeans and T-shirt Girl

3.   Длга черна коса, зелени очи, тъмна кожа хубаво тяло и големи гърди-звучи като перфектната жена!
Постарай се и ти да бъдеш такъв за нея... продължавай да развиваш интелекта си момичетата обичат по-умни мъже които могат да ги научат на нещо!
Започни правилно хранене и фитнес, направи си хубава прическа която да ти отива... поосвежи гардероба си
Ходи на солариум (всеки изглежда по-добре с тен)
Следващиятпът когато те помоли да йподскажеш нещо недей да й даваш смирено отговорите, ами пофлиртувай кажи й нещо от сорта на "а ти какво ще предложиш в замяна"и се усмихни закачливо!
Бъди уверен и интересен, не се отказвай лесно, но не бъди и нахален!
Успех!

4.   ах.. де да имаше повече момчета като теб... по-добре и кажи какво изпитваш, все пак не губиш нищо!
Мерии

5.   Поинтересувай се за нея, какво харесва, като музика, филми, и други неща от живота и. Опитай се ако говориш с нея да ги вмъкнеш в разговора. Ако имаш възможност първо се сближи със нейните приятелки или приятели. Не директно с нея. Като гледаш да се виждате някъде извън даскало. Защото повярвай ми в училище е едно, навън е друго. Навън хората се отпускат. Не казвам да я следиш, просто разучи местата където ходи и уж случайно се завърти там. Външността понякога лъже, може и тя да е като теб, просто да не смее да го покаже заради другите. Ако това не помогне. Бъди директен с нея. Но не отчаян. Жените не харесват отчаяни мъже, които са готови на всичко за тях. Примерно, кажи и че искаш и ти да си направиш татуйровка, но незнаеш при кого да отидеш. Да те посъветва нещо. Задавай и въпроси.. Но за неща, които тя знае. За да не я поставяш в неудобна ситуация. Ако и това не помогне, покани я на кафе.. ако откаже вече в краен случей хвания я за ръката приближи се близо до нея, като не откъсваш очи, без да се срамуваш и й кажи за чувствата си. Ако е по-романтична и обича литература и го напиши на лист и тайно и го сложи в чантата или където ще го види. Аз съм момиче и съм преживяла твоето състояне, грешката ми беше че не се борих докрай и не вярвах достатъчно в себе си. Повярвай си!