Споделена история от Тинейджърски

Малко въпросчета за първия път
Здравейте, искам да попитам първият път задължително ли е да тече кръв? Да почувстваш половия член вътре в себе си и защо девствениците са тясни отдолу и много трудно влиза ? А и най-важния въпрос: По какво да позная дали още съм девствена, ако съм го правила и не е имало кръв?

Коментари

1.   Зависи от вида на химена. Има жени, които се раждат без химен и при тях не тече кръв, защото нищо не се къса. Ако е по-дебела ципата ще има повече кръв. А при някой е толкова назъбена, широка или ненормално разтеглива, че не се къса при първия път. Ципата може да се скъса и при гимнастика. Така че не е задължително да има кръв. Девствениците са тясни отдолу, защото хименът се намира на входа на влагалището и закрива част входа му. Пък и влагалището още не е приспособено да поеме мъжки полов член в себе си. Ако е имало пенис във влагалището ти, с ципа, без ципа, вече не си девствена. Какво? Мислиш, че ще останеш девствена ако е имало пенис в теб, а момиче, което си е скъсало химена при гимнастика не е девствено? Ако искаш да видиш дали ти се е скъсал химена може да използваш огледалце. Разкрачваш се, разтваряш с малките лабии и ще видиш дали е разкъсан хименът или не е. Или да отидеш на гинеколог.
~Кървава победа~

2.   Ти май нямаш повече от 13 годинки...

3.   Не е задължително да тече кръв, това пък откъде го измъдри? При всеки е различно. Хората, които преди не са правили секс са тесни, разбира се, защото още не са "разширени". Ако си го правила, дори и да не е имало кръв, ти вече не си девствена - пипнал те е мъж.

Надявам се да съм полезна :)

4.   Хахх номер 3 и мен ме е барал мъж, но все още съм девствена защото не съм го правила.
Искам да попитам: как изглежда химена? Аз съм гледала с огледалце, но не знам какво гледам ;D

5.   Номер 3, всички момичета са различни, не е казано, че като си правил секс няколко пъти и вече си широка от доло... напротив, има момичета които са си тесни и тесни ще си останат както и обратното. Колкото до това дали тече кръв, това пак е различно при всеки, на мен първия път не ми тека кръв защото химена не се беше скъсал напълно и това стана едва при втория път.

6.   АЗ МИСЛИА ЧЕ СИ НА 12 ГОДИНИ. НА МЕН ТОГАВА ПОЧНА ДА МИ КАРВИ.

7.   не ми хареса твоя одговор

8.   Не е задължително да тече кръв миличка (при мене нямаше), но болката не е за подценяване

10.   номер 8.. не боли толкова, честно казано зависи от момичето, но при мен не болеше, очаквах да е доста по-лошо защото наистина съм чела доста из интернет и на някой места го описват едва ли не като болка за умиране но никак не е така, при мен също не тече кръв, не е задължително, както каза номер 1 наистина понякога при шпагати и т. н. (гимнастика) може да се скъса ципата =))

11.   Здравейте искам да попитам дали е нормално през самия полов акт да е нямало капка кръв и на другия ден да има малко. Благодаря предварително!