Споделена история от Тинейджърски

До момичетата - как мастурбирате?
Здравейте на всички. Момиче съм на 15 години и понякога много се възбуждам, бихте ли ми споделили вие мастурбирате ли и как по точно с пръст или използвате нещо.
Моля споделете.

Коментари

101-133 от 133

132.   Как се мастурбира с душ?

133.   До номер 1. Не знам с какви приятелки и какво сте правили, но преди на 18 са се женили и са раждали така, че... ;)

134.   Аз съм като 45. Момиче съм, но не съм лесбийка. (лошо ли е?) на почти 14 съм и мастурбирам от 10 годишна дори и сега :Д

140.   Няма нищо по-безвредно от това да мастурбираш. Спрете с тея глупости къде, какво сме тръгнали да правим. Все едно не сте минали пубертет и не сте се развили. Аз си бия чекии от 10 годишен, естествено няма как да ме задоволи напълно, не съм правил секс на 14 съм. Много ми се прави секс, направо не издържам. Иначе има хиляди начини да мастурбираш, особено момичетата. Може да се търкате мачкате, плюнчите, мажете с олио, изкуствени путки, да си търкате главата в някоя мека блуза, да се мажете с мента, маргарин, абе кво ли не, стига да сте задоволени. :) :) :)

141.   Ето един готин начин, сядаш на стол, кръстосваш краката и ги изпъваш напред, слагаш ръката между тях и натискаш мястото малко над клитора като започваш силно да стискаш краката изпъвайки ги напред, оргазмите са разстърсващи, така можеш да свършваш до десетина пъти.

144.   Здравейте,
Аз съм на 13 и отскоро заподнах да мастурбирам. Моля за някакви насоки. Засега много ми харесва. Прочетох коментарите по - горе и искам да ви помоля за още някой съве, ако може. Моля, недейте да хейтвате и да казвате, че съм някаква си там... а моля за съвет. Благодаря

145.   Тъй като сме с по модерен душ (слушалка) сядам на земята разкрачена и почвам да търкам слушалката в клитора и след една, две минути стигам до незабравим организъм.

148.   Извинете но за вибратора не трябва ли вече да не си девствена.
Момиче на 14 г.

149.   До 148, Зависи от вибратора и как точно го ползваш:
1) Клиторна стимулация - логично, в този случай няма никакво значение дали си девствена или не - повечето вибратори могат да се използват за тази цел, като има и специално предназначени за това клитор стимулатори. Всичките ми познати, имащи вибратори ги ползват (и) по този начин.
2) Вагинална стимулация - девствени жени/момичета могат да стимулират отвора на влагалището външно или да проникват леко без да разкъсат химена, а някои вибратори са достатъчно тънки, за да преминат и през естествения отвор на химена, без да го разкъсат, но това си зависи конкретно от личната анатомия.
И разбира се остава и още една опция, за тези които си падат по това-
3) Анална стимулация - тук отново няма никакво значение дали си девствена или не, тъй като вибраторът влиза в ануса, а не във влагалището и съответно по никакъв начин не засяга девствената ципа. Макар тази практика да не е от най-популярните, познавам жени, които не само я харесват, но и откровено я предпочитат.
Ако имаш достъп до вибратор, хич и не му мисли, действай смело. Само пази добра хигиена, да не си докараш някоя инфекция.

150.   Аз съм момиче на 16 и не мога да свърша по друг начин освен с пръсти. Това с душа наистина ми доставя удоволствие, но не мога да стигна до оргазъм и се довършвам с пръсти. А с тия възглавници и прочие ще ми е просто абсурдно да свърша. Различни организми, какво да се прави :D

151.   Аз съм на 12 години и и съм правила секс само веднъж с гаджето си

155.   А аз съм мъж на 27 и търсейки нещо съвсем различно се натъкнах на този сайт. Докато четях отговори и запитвания се възбудих от определени коментари, особено на първа страница. И мога да кажа, че усещането от моето мастурбиране е различно почти всеки път. Започвам с гледане на снимки докато се заигравам по малко. Идва момент в който това не ми стига и започвам да гледам и клипчета, минавайки на леко въртеливи движения само по главичката, като я държа постоянно влажна със слюнка или смазана с някакъв крем за ръце, възелин или олио. Най много ми харесва да гледам аматйорски клипчета, със заспали жени, жени със стравнително голямо разстояние между краката, воайори, свършването в нея също е приятно, както и ако в порното по пениса на мъжа има смазващ секрет от жената. Възбуждам се също и когато има пръцкане от клитора по време на секс, както и във порното. Много ми харесва да контролирам и удължавам ерекцията си и така след третия час, може и на четвъртия, с по- бавно и по- дълбоко дишане да свърша. Тогава изпитвам прекомерна възбуда и много силно удоволствие съпроводено със силна и обилна струя сперма. Като в този случай винаги съм се чувствал сексуално най- задоволен от мастурбирането, а и по принцип до сега. Понякога това го правя за от 30 минути до час и малко отгоре. И след кратка почивка се възбуждам отново, като вторият път може да трае и до 5 минути. Имал съм моменти с до осем, девет мастурбации за ден или нощ, с почивки не по малко от 30 минути между всяка. Имам много сексуални желания на които приятелката ми не е съгласна и съм принуден в нейно отсъствие да мастурбирам, за да задоволя тази част от себе си на която не и стига. Надявам се с думите си и с въображението на четящата поне за кратко да си ме представи.

157.   Момиче на 14 (15 без малко)

Обикновено си галя клитора и вагината с пръсти - девствена съм и ме е страх да бъркам, но скоро попаднах на сцена, където си вкарваха вибратор в ануса и реших да пробвам. Не с вибратор де, нямам такива екстри. Пробвах с пръсти и вече няколко пъти съм го правила и с един маркер - галя си се както обикновено, като се възбудя достатъчно овлажнявам маркера върху вагината си, пъхам го отзад и продължавам да се галя. Става малко по-бавно, но пък оргазмът е УАУ!

Бтв как го правите това с душа? Пробвам вече няколко пъти и... абе приятно е, но не мога да получа оргазъм от това.

158.   Аз пък много обичм многократните оргазми, още от малка можех да ги изпитвам, при всяко мастурбиране изпитвам най малко пет до десет оргазма.

159.   Напълно нормално е да го правиш, аз дори получавам мултипленни оргазми. Серия от оргазми през минута пауза за почивка.

162.   Здравейте, аз съм момиче на 12, мастурбирам от 6, 7 годишна възраст, но напоследък забелязах че по време на оргазъм от влагалището ми излиза бяла течност. Искам да попитам дали е нормално това, страхувам се да отида на лекар а с приятелки не смея да споделя?

163.   Някой ако може да каже как да удължа масторбацията си . Аз съм момче на 13 години и масторбирам от както се помня , че и преди това :D . Свършвам до 3 , 4 , 5 МАКС минути .

180.   От няколко дни. Сам много възбудена и се самозадоволявам
Просто разтварям крака и масажирам клитора но някак си това не ми стига искам да опитам секс и някои да ме изебе зверско с един яко дебел член

184.   163 пробвай да го правиш по-бавно

187.   Напълно нормално е да се мастурбира (започнах на 11)! Има много начини да се прави. Или въртиш/търкаш вагината си, а може и да вкараш пръстта си (което не боли и не означава, че не си девствена). Когато се чувстваш готова може да използваш дилдо/вибратор, а ако не можеш да се сдобиеш с това, можеш да използваш други неща (но първо ги измии, за да не получиш инфекция). Вибратори/дилдо не са само за 18 и всичко е дискретно. За да получиш оргазъм трябва наистина са да си възбудена и да не се плашиш от мислите си. Можеш да гледаш порно, да четеш еротични списания или, ако си фенгърл като мен, може да четеш еротични фенфикшъни!

191.   Така като прочетох доста коментари разбрах, че повечето имат много начини за възбуда като порно и тн. а аз се възбудих само докато прочета коментарите :d

192.   Здравейте, аз съм момиче на 13, започнах да го правя на 10 при игра установих, че като си кръстосам краката и ги стисна по силно ми става много хубаво, така изпитах първият си оргазъм и редовно се занимавах с това когато бях сама у дома, когато станах на 12 и половина установих, че имам едно специално място, което ме кара да изпитвам това, моето малко червено топченце, можех да го правя където си поискам, в леглото, в банята, нямах представа, че къпането може да носи такова удоволствие, правя го винаги когато имам желание и мисля, че това е напълно нормално.

193.   Само като си представя тука колко педофили четат...

196.   Здравейте! Аз съм момиче на 15 години и от 14 годишна мастурбирам.
Важното при мастурбирането е да се отпуснеш и примерно да си мислиш за някое момче или за пениса на някого,когото харесваш.
Аз лично съм го правила и с пръст и с някакъв предмет.Трябва нежно да потъркате клиптора,и готово...

200.   Здрасти. Просто извикай баща си.

202.   Много лесно, търкам си клитора с пръст, и то се получава. Понякога си вкарвам и пръстчето там, и го движа навътре-навън, или го въртя в кръг, и ми става хубаво. Ти ще видиш, то само ще си покаже. Сестра ми, която е няколко години по-голяма от мен, веднъж ми даде да ползвам вибратора й, беше наистина страхотно, но сега нямам възможност да си купя мой. Когато си замина, ми остави един от нейните, но той е много дебел, и аз не мога да си го напъхам, наистина. Можеш и разни предмети да ползваш, но задължително трябва да им слагаш презерватив, за да не си навлечеш някаква инфекция.

216.   Тази тема винаги е вълнувала момчетата и мъжете.Когато бях в втори клас седях заедно с едно момиче на един чин,по време на един учебен час забелязах че тя беше кръстосала краката си,които бяха изпънати напред,дясната и ръка беше между краката,с лявата леко се придържаше към чина като леко се движеше напред назад напрягайки се,след окло минута почивка тя пак го повтаряше. Започнах да се чудя какво прави и я попитах,но тя не ми отговори,тогава си спомних моят първи път когато мастурбирах и разбрах че тя прави това,не знаех че се казва мастурбация,тогава му казвах свиване и казах,че знам какво прави,казах и че свива при което тя се изчерви и ме попита от къде знам това. Споделих и че и ние момчетата го правим,бях открил това още преди да започна училище.Реших да споделя тази история защото може и вие да сте имали подобно преживяване.Ако е така споделете.

217.   Ами аз не се пипам - просто лягам и си стискам мускулите там долу, като си мисля нещо малко мръсничко. Страх ме е да се пипам!

218.   До номер 217-Е какво те е страх там долу никой не хапи!

219.   Ние, мъжете май го правим горе-долу по един и същ начин, но жените - колкото попиташ - толкова различни техники и методи ще чуеш - пръсти, душове, възглавници, напрягане, играчки и т. н. и т. н.. И за всяка работи най-добре нейният си номер.
Една бивша ми е споделяла, че ако иска и стига и само да си мачка гърдите, за да свърши, а друга - че единственият начин да свърши е с предмет в ануса.
Както съм чувал и "Не мога бе, просто не могa. Трябва да е някой друг. Сама не става. "
Разни хора - разни идеали. :)

222.   Аз съм момиче. почти на 17. Почнах да се пипам като бях на 11-12. Веднъж с най добрите ми приятелки те са 2 бяхме в нас. Пуснахме си порно уж на шега и аз ги питах искат ли да мастурбираме трите. Те бяха очудени и казаха че незнаят как. Бръкнах си в панталонките и почнах да си ттркам клитора. стана ми хубаво а те ме гледаха. Едната седна по близко и започна да ме целува а аз и казах да ми ближе зърната. Дойде и другата и двете ми смучеха гърдите а аз продължих да си търкам клитора и беше многоо яко. Реших за хвана Дани за путето през панталона а тя цялата беше мокра. Започна да вика и да св тресе цялата а аз лижех циците и я търках много бързо. После се съблякохме и се лизахме малко. Даная беше много мокра даже се стичаше малко по краката и. Другата ми приятелка Мирела я беше срам но по едно време забелязах че си е бръкнала в гащите. Питах я хубаво ли е тя каза да и покажа как се прави. Потърках я малко и после и засмуках клитора все едно свирка. Тя се гърчеше и викаше и накрая от чочата и изпръска малко течност. После разбрах че е свършила много мощно. Аз не мога еа свърша така. Как става тоя номее

223.   Момиче си друг път 222!

228.   До номер 140 за какво да се мажем със тоя маргарин бе човек?

101-133 от 133