Споделена история от Тинейджърски

До момичетата - как мастурбирате?
Здравейте на всички. Момиче съм на 15 години и понякога много се възбуждам, бихте ли ми споделили вие мастурбирате ли и как по точно с пръст или използвате нещо.
Моля споделете.

Коментари

51-100 от 133

59.   Кръстосвам си краката стискам и допирам с пръст вагината ;д обичам този начин

60.   до: 59 Колко пъти можеш да се насладиш така?

61.   Тъй като съм на 20 и не съм девствена си доставям доста по-хард изживявания отколкото преди. Като тийнеджърка обикновенно стимулирах само клитора си с пръсти или с душа, докато сега вкарвам 2 или 3 пръста вътре и почвам да ги движа ритмично, докато с палеца масажирам клитора. Е, понякога използвам и вибратор...

62.   С притискане на кръстосани крака, много е готино и оргазмът е мног силен.

63.   Ама хора... темата е отпреди две години...

64.   И какво като е от две години, нима не е актуална, това е нещо за което трябва да се говори.

66.   Прочетох много коментари, но най-изчерпателния беше на Gia там всичко е описано подробно и само този коментар единствен ти дава отговор на въпроса

67.   Ами аз мастурбирам от 6 годишна и ми е много добре, винаги започвам бързичко и грубичко, аз изполвам пръстче и правя на ляво на дясно, понякога си търкам клитора, зависи, важното е, че како на теб ти харесва, така го прави.

68.   Пробвай да си бъркаш с пръст и да си търкаш клитора в същото време ;)

69.   Дайте мякой коментар относно масторбирането при момчетата (момче на 15 години съм). Бих искал да изпитам по-силен оргазъм.

71.   С краката, слагаш го между тях, оголваш го преди това и започваш да го търкаш с тях, оргазмът е много силен.

72.   Ами с душчето :дд

73.   Момиче съм на почти 13 години и мастурбирам от 1 година. Винаги съм мастурбирала като търкам клитората си. Веднъж пробвах като вкарах малко едното си пръстче във вагината си и го движех напред-назад и търках клитората си с друг и по-бързо получих оргазъм. Но повече не съм мастурбирала така, защото малко ме е страх да не направя беля и вече да не съм девствена. Пробвала съм и със струя, но не мога да си докарам оргазъм. Мастурбирам в банята или на леглото, когато съм на леглото си пускам порно с лесбийки или хентай и мастурбирам... Имах период в, който мастурбирах всеки ден, но сега мастурбирам пред 2-3 дни. Когато мастурбирам и свърша, повече не мастурбирам, защото не мога да си докарам оргазъм пак и просто сякаш не искам да мастурбирам, трябва да минат няколко часа поне. И това е общо взето :)!

75.   Момиче на 22 години съм и откакто съм открила мастурбацията винаги го правя по един и същи начин. И искам да попитам има ли други жени, които също мастурбират така.
Мога да го правя и седнала на стол, и легнала, гола и облечена. Кръстосвам краката си и започвам ритмично да притискам бедрата си едно в друго като по този начин свивам вагиналните си мускули. Ако съм страшно възбудена дори няма нужда да си помагам с ръка, за да свърша, но ако се налага леко притискам мястото точно над триъгълника. Г-точката мисля, че ми се намира точно от вътрешната страна на това място и стимулацията е невероятна. Оргазмите са наистина разтърсващи особено пък ако го правя без ръце като съм силно възбудена. Правила съм го и на публично място без никой да разбере ;)
А на приятеля ми страшно много му харесва да го правя като сме заедно. Лягаме си в поза "лъжички", той е зад мен, пъшка от удоволствие и ми издишва горещ въздух във врата. Аз съм отпред с кръстосани бедра и се извивам ритмично, притискайки тялото си в неговото. Той си е мушнал ръката отпред и ми масажира местенцето на корема отпред или аз самата го правя, или въобще не го правя, а аз с едната си ръка леко му бия чекия през това време. Страхотна любовна игра е и наистина сме страшно свързани по този начин. Той започна много по-добре да усеща ритъма, който ми е нужен, за да свърша, започна да усеща кога ще свърша и без да му казвам. Казва, че преди не е имал гадже, което да прави подобно нещо и казва, че го обожава направо - да усеща спазмите на тялото ми докато свършвам, да се притиска в мен в сюблимния момент и да ме целува. Научил много за женския оргазъм откакто е с мен ихихихх А и да ви кажа - така мастурбацията става много по-приятно и пълноценно занимание за двама, което помага на сексуалния им живот като двойка. След това ме обръща по корем хем и аз да си отпочина малко, качва се върху мен и ме оправя страхотно в мокрото току що свършило пиче. Препоръчвам го на всички, които го могат, страхотно е и за мъжа, и за жената.

76.   Преди 2 дни докато бях в банята реших отново да пробвам с душа, защото предишните опити не са ми доставяли никакво удоволствие и някак си без да искам открих мястото, на което струята вода доставяше огромно удоволствие. Бях права и от удоволствието, което ми доставяше водата краката ми се подкосяваха след около 2-3 минути много ми се прииска да го направя и се опитах да затъпя искането си като си стимулирах клитора с пръсти. Хареса ми. Направих още няколко пъти така и отново същото чувство за секс дойде. Девствена съм, на 14 има с кой да го направя и го искам, но ме е страх единствено от това да не забременея, тъй като една моя много добра приятелка прави аборт на скоро, а този вариант не ми харесва, защото след това ще търпя последици например да нямам деца. Както и да е това, много искам да го направя, момчето е достатъчно голямо, но ние нещата между нас си ги правим ей така той си има приятелка. И се замислям дали ако стане нещо не дай си Боже на него може и да не му мигне окото.. Някой би ли ми казал някакъв сигурен начин с който е на 100% сигурно, че няма да забременя все пак съм малка още.... :)

Симона

77.   Сто процента сигорност няма, но ако ползавате прзерватив, можеш да бъдеш спокойна.

78.   Незнам как и кога съм открила този начин, но го правех от както се помня по същия начин с притискане на бедра. От дете. След това минах на душ. От както почнах редовен секс, никога не съм успяла да свърша с мъж. А съм имала много любовници, но никога не успявам да свърша с тях. Преструвам се естествено. Но и маструбацията прекратих. И какво се случва - напоследък често ми се случва да се разтърсвам от силен клиторен оргазъм насън и се събуждам потна. Може би е еквивалентно на мъжката полюция. От самосебе си. Даже не се стимулирам. Много ми е тъпо, че не мога да свърша с мъж. Може би се дължи на тази ранна детска маструбация. Обожавам секса, особено като съм с човек който обичам, но кармата ми е никога да не мога да свърша...

79.   Номер 1, ако искаш да знаеш, има много хора, които несъзнателно (разбира се) мастурбират от под 5 годишна възраст дори още като са много много малки (без дори да осъзнават какво правят), ти си взела да се правиш на голяма моралистка и на много светна. Наистина като нямаш какво да кажеш, мълчи си или си гледай другите теми.

По въпроса, аз лично мога само и единствено да изпитам клиторен оргазъм, по друг начина не съм го постигала.

80.   Мастурбиране с вода много приятно ако е със топла вода аз го открих на 12 години това! После започнах с пръсти ама нищо интересно. Един път се пробах с прахусмукачката ама беше много гадно!

83.   Аз започнах да мастурбирам още когато бях на 5 годинки, но случайно получих оргазъм докато спях. Тогава го правех като търках ръце покрай клитора и си фантазирах разни неща, но много бързо се изморявах и започваше да ме боли ръката. Сега, когато порастнах, намерих един начин, който ме каююводи до оргазъм при първите 30 секунди и оргазма е много по- хубав и силен. А този начин е така - взимаш възглавница, може и да си облечен, и щапочваш да я търкаш долу, много бързо става всичко! Късмет!
Ж17

86.   Моят начин е следния.
Пускам си порно и започвам бавно да се събличам. Започвам да се опипвам цялата, действа ми много възбуждащо :) След което сядам на стол или на леглото.. направо се разчеквам и започвам лекичко да си търкам клитора.. по-нататък след всичкото ми викане от кеф започвам с пръст бавно, и постепенно усилвам темпото а с другата ръка си пляскам дупето :D направо се гърча от кеф!!

90.   Така ами малко е срамно но... аз масрурбирам с молив, химикал, маркер, четка и общо взето с абсолиутно всичко което е дълго (дори да не е обло - още по-добре). Та мажа срамните си устни с крем, бебешко олио или мляко за тяло и си играя с клитора като го галя нежно след това взимам продълговатия предмет и го слагам между срамните си устни точно върху клитора и запичвам бавно да го мърдам напред назад като постепенно забързвам и накрая свършвам... МНОГО Е ХУБАВО!! Опитай....

91.   Искам да попитам малко тъп въпрос.... Дали губиш дедствеността си ако маструбирсш външно? (А не да си пъхаш предмети, , там, , )?

92.   Здравейте. Знам, темата е от две години. За пръв път пробвах да масторбирам. Много е яко. Днес ще се къпя и ще пробвам това с душа. Стигнах до 5 оргазма, не мога повече. Тези които не са го правили, да го направят. Много е готино! Аз понякога си търкам един молив, също е много яко или го мърдам като вибратор, но не си го пъхам. Само с пръст/пръсти бърникам там, но много ме боли. Момиче съм.
Silver y Blaze

93.   До 91 - НЕ!!! От къде на къде ти идва това на акъла?
Ако имаш предвид загубата на девствената ципа - тя се намира доста навъртре във влагалището

94.   Аз съм на 13 маструбирам с клитора, с струя вода и с вибратор много е якоо ще пробвам и с одяло

95.   Окей, не разбирам? ! Какво нередно има в това едно 15 годишно момиче (или момче) да познава себе си? Аз съм на 14 и потърсих падобна тема, за да събера идей, а и не бих желала да имам сексуален контакт за сега, поне докато не навърша 16 и нагоре, за да съм по-осъзната. Вие не мислите ли, че така е десетки пъти по-добре? Предпочитам да задоволя сама любопитството си, вместо да направя някоя голяма грешка! И не разбирам, как така се очаква от нас да се правим, че нищо не знаем като от всякъде ни се показват разни неща (музикални видеа, филми, книги, сайтове и каквото се сетите) и имаме неограничен достъп до десетки източници на информация. Давайте, съдете ни, че не желаем да правим грешки, но все пак имаме любопитство и доза желание!

96.   Аз го правя по следниятначин:
Започвам да рзтривам клитора и когато усетя че възбудата се усилва учестявам движенията.
След като съм свършила един път правя следното:
Сядам на стол, кръстосвам краката, дясната ръка слагам между тях, като натискам клитора, краката изпъвам напред, като едновременно с това ги притискам един към друг, така мога да свърша до десетина пъти, като всеки следващ оргазъм е по силен от предишният. Опитайте, няма да сбъркате.

97.   Здравейте, скоро ще стана на 13 години.Искам да попитам как бъркате с пръст ,, там,, ако сте още девствени бе тляцвало да не влиза? Не знам не мога да разбера.Аз масторбирач от много малка.По сления начин пускам си порно и лягам върху една лъсглавница и се движа напред назад.Чустовото е много хубаво.А до хората който каза с вибратор от сексшопа.....мисля че никой няма за продаде вибратор на момиче нод 18...не знам доста съм неинформирана.Моля за обяснение :)
Иска ми се да пробвам с краставица в ануса четох че е хубаво.Някой пробвал ли е?

100.   Здравейте! Аз съм момиче на 10 години и скоро ставам на 11. Таа проблема ми е че още от 8годишна маструбирам по два начина:
Единия е като с двете ръце си дръпна срамните устни и с два пръста търкам клитора. А другия:
Взимам много тоалетна хартия, мокря я и я изцезждам. След това я вкарвам там и я мърдам. ту напред ту назад. Наляво, надясно и т. н.
Моят въпрос е дали като го правя може да се разблея от нещо или незнам. кажете ми! Моля ви!

101.   Не разбирам какъв е проблема. Прабаба ми е станала майка майка на 16, а момичето просто иска да си достави удоволствие!

103.   Можеш да пробваш така: Когато си под душа пускаш струята лягаш така, че да се спуска-знаеш къде!

104.   Абе от къде подяволите на 6/10/13 години сте намерили вибратори? От майките ви? ! Няма нищо лошо в мастурбирането ама на 6 години да използваш вибратор? !? Иначе на 15 по-добре сама от колкото с първия срещнат.

105.   До авторката на 15 си просто си намери приятел опознай го добре и ако е свестно момче и ако искате да си (играете) натискате така според мен е най-добре той ще те пипа ще видиш че така най много ще ти хареса :) аз съм момче и съм сигурен в това а колкото до преди да си намериш момче всичко е описано по нагоре :) пък и съм момче много момичета мислят че момчетата не знаят как им е по приятно на момичетата може би в началото неопитните да но с времето момчето усеща момичето и знае какво как и кога да го прави според мен колкото по рано започнеш да ги разбираш тези работи толкова по лесно ще ти е по нататък а и още нещо само не прекалявай защото може да се получат инфекции но това да не тте плаши нне става много лесно пък просто го прави умерено по добре недей повече от веднъж на ден и от време на време си давай почивка. Надявам се да съм бил полезен :))

106.   Аз го правя по следниятначин:
Започвам да рзтривам клитора и когато усетя че възбудата се усилва учестявам движенията.
След като съм свършила един път правя следното:
Сядам на стол, кръстосвам краката, дясната ръка слагам между тях, като натискам клитора, краката изпъвам напред, като едновременно с това ги притискам един към друг, така мога да свърша до десетина пъти, като всеки следващ оргазъм е по силен от предишният. Опитайте, няма да сбъркате.

107.   Аз си бях намерила една Шкода Октавия 2002, подпрях се на нея(с лице към предното стъкло) и си играх с предницата. Беше супер.

108.   Вижте нищо не знам за маструбирането може ли да ми опишете по подробно защото наистина съм малка но искам да знам дайте ми съвети и също към номер 1 искам да отбележа че въобще не си прав това е било твоето време сега е нашето

109.   А само да попитам понеже майка ми не знае че мастурбирам ще разбере ли когато ме заведе на гинеколог

114.   Мастурбирам, не маструбирам.... Леле на къде отива днешното поколение....

115.   Отварям шофьорката врата на моята Октавийка и си играя с нея, мокря си я, супер е! Октавия 1 '05!

116.   Аз съм на 12 и доста често маструбирам изпитвам фолямо удоволствие и да сега разбирам че не съм единствената тоято се възбужда от лесбииско порно и аз ну съм лесбиика също така исгам да благодаря защото прочетох вашите съвети и мйструбирането започна да става все по-приятно. Благодаря

117.   Аз го правя от както се помня. По корем, подпирам се на лакти, притискам бедра едно в друго и правя тласъци.

118.   в хола имаме три фотьойла с големи странични облегалки.стъпвам с единия крак долу на земята,вдигам другия и го слагам върху фотьойла,обкрачвам облегалката,а под мен слагам някаква кърпа за да не го цапам и така започвам силно да се притиска и търкам в облегалката.много скоро изтръпвам и се разтрисам отдолу цялата и се подмокрям,свършването е мноо зверско

121.   Здравейте аз съм на единадесет и мастyрбирам от тази година. Никой нe ми е обеднявал за това, а аз сама от мой личен опит се научих. Искам да ти кажа, че всичко което номер 8 каза е вярно на мен лично най -много ми харесва с пръст, но всеки си има вкус.

124.   А аз съм на 12 и мастурбрирам. Това нормално ли е

126.   Лягам по гръб с вдигнати крака на таблата на леглото и присвити в колената. Слагам лявата ръка под ханша и с показалеца си бъркам в путето, а с средния пръст в дупето. С дясната ръка търкам клитора отгоре. Правя го 3-4 пъти седмично. На 15 съм.

128.   Здравейте на 16 години съм, девствена съм и мастурбирам най-вече когато съм сама, лягам на леглото и си пускам порно с лесбийки и това мега много ме възбужда,бтв не съм лесбийка. Винаги когато искам да свърша си представям,че момиче ме лиже и удоволствието е невероятно, а и попринцип мисля, един път да го направя с момиче,защото искам да усетя удоволствието поради някои причини като например,че ние жените сме много нежни и знаем как да си доставим удоволствие една на друга и би било страшно възбуждащо.
Това с душа го пробвах и е най-уникалното възбуждане просто е голям кеф и така общо взето , много полезни съвети прочетох тук относно темата и мисля да пробвам някои от тях :)

129.   Здравейте, аз съм на 18 години и мастурбирам почти всяка вечер от както се помня, но осъзнах какво правя в трети-четвърти клас. Аз го правя по следния начин. Лягам си и със средния пръст на лявата си ръка почвам да си разтривам клитора нагоре-надолу Когато се възбудя си вкарвам леко показалеца и средния пръст на дясната ръка и почвам да ги движа навътре-навън. На 14 години почнах да ползвам от време на време вместо пръсти четката си за коса. Преди две години си взех от онлайн магазин вибратор. Оргазмите са невероятни. Имам много близка приятелка с която си споделяме всичко и на която съм давала вибратора. Тя ми е казвала, че удоволствието е много по-яко отколкото със секса с гаджето и. С вибратора изпитвала оргазъм, докато с него не можела. Така, че да не съжалявам за дето не съм била с момче. И най-важното, не се притеснявам да не забременея или да лепна някоя болест.

130.   Аз не мастурбирам защото е вредно!

131.   Номер 1 мисля че отдавна не живеем в 20 век. Вече сме напред с технологията, едвали ще седнем да четем книги ... Всеки със свойте си възможности и интереси. Има много по малки момичета който го правят ;)
Колкото до авторката на това - масажирахй си срамните усни ... Въобще всичко. Не бих ти препиръчвали да си навираш някакви неща
На мен лично ми доставя удоволствие със душа. Най-хубаво е да се усамотиш в някоя стая. Ето няколко стъпки:
1во - усамоти се
2ро - вземи си шоколад, ягоди... Всичко от което ти улрква като ядеш и се наслаждаваш.
3то- настрой светлината според това как ти е приятно.
4то- пусни си музика от която ти олеква (по избор)
5то - масажирай си нежно срамните устни..
Развий въобрацението си... Викни гадже, момче или момиче според обстоятелствата :)

51-100 от 133