Споделена история от Тинейджърски

Защо ли го обичам?!
Моята история е следната: На 15 съм и много харесвам едно момче, но не и той мен. Учим в едно училище. Той е с 2 години по-голям от мен. Знам, че хората, които прочетат историята ми ще си помислят дали съм го попитала или нещо от сорта... не не съм.

Според моите впечатления той не е от момчетата, които харесват едно момиче и не поглеждат друга, а точно обратното. Наистина не го познавам добре, но от приятелки знам, че е доста разкрепостен (ако мога така да се изразя) изобщо не е срамежлив, дори е душата на компанията (точно обратното на мен), но нали знаете, че на сърцето не се заповядва! Този, който не се е влюбвал няма да ме разбере (искам да знаете, че наистина съм влюбена. Може би някои от вас няма да ми повярват, но мисля, че един човек знае кога е влюбен... е аз съм със сигурност) Не можете да си представите какви чувства избликат в мен, когато го видя, когато чуя гласа му... никой до сега не ме е завладявал толкова. Не смея да му пиша нито в скайп, нито в фейсбук.

Той много обича да се закача с момичетата и знам, че ги иска само за една вечер (надявам се ме разбирате), но аз никога не бих паднала толкова ниско! Искам да съм с него не за една вечер, искам той наистина да ме обича, а не просто ей така от скука да бъде с мен (а повярвайте ми той наистина е много красив: висок, с кафява коса, сини очи... абе изобщо какво да говорим)Да наистина от части го харесвам заради външността му, но той е от типа лоши момчета (да отбележа, че пуши... а и постоянно е на дискотека, защото е диджей и представете си какво ми като не мога да слизам... знаете в България как се обличат днешните тинейджърки)

Много се отнесох. Мисля, че това е достатъчно да схванете в какава ситуация съм. ;((

Коментари

1.   Все едно чета моята история, с разликата, че аз съм на 14, а той на 18. Само, че с него си пишем в скайп и фейсбук. И аз съм същата като теб. Когато го видя сърцето ми не спира да бие силно. Разтапям се направо. Почти всяка вечер си пишем. Гадно ми е, че обръща внимание на всички негови фенки. И той е много красив (висок, слаб с плочки, тъмна коса и тъмни очи). Е, незнам какво да те посъветвам. Аз лично също търся съвет, но никой не може да ми даде такъв.

2.   Все едно чета поредната история на влюбеното дете... а да.. ама аз найстина чета поредната история на влюбеното дете. Виж момиче, на 15 си ( и коментар 1 на 14) Много сте малки да знаете какво е истинска любов, разберете. Любовта не идва само от това как изглежда някого, това е просто харесване.
Дори да тръгнеш с него, ако е такъв какъвто го описваш, ще скъсате след 1 месец, ще се върнеш и ще ревеш тука как никой не те разбира и как той те псува пред приятелите му. Добре бе хора толкова ли ви е трудно да не сте толкова прости, не мога да го разбера.
Отново да подчертая, твърде сте малки за да знаете какво е любов. Заблуждавайте се колкото искате, но това не е любов.

-Death_Blade ^

3.   Бааахти глезлата... Разтапяла се, па нашия не я харесвал. Тва ли е най-важното? !? !? ! Боже какви сте пикли на 15 години.. :Х

Деммъх

4.   Причината поради която не му пиша в фейсбук е, че не искам никой освен мен и него да знае, че го харесвам. Не знаете каква е едната от приятелките ми. Няма да спре да се бъзика, което предполагам знаете е ужасно!

5.   От:авторката
До : 3, 4
Ако не можете да кажете нещо без да обиждате хората по-добре си замълчете. А вие дали знаете какво е любов. Може да сме не толкова големи, но не знаете какво преживява човек, защото само с думи човек не може да изрази какво чувства.

6.   От: авторката
До: Death_Blade ^
Виж може би си ме разбрала погрешно. Наясно съм какво ще стане ако бъда с него дори за вечер. Просто видях сайта прочетох това онова и реших да напиша своята история. Не съм очаквала някой да мисли различно от теб, защото и аз така мисля, но написвайки историята си исках някакси да ми улекне, зашото само една от приятелките ми ме разбира (т. е. само тя знае, но както и да е) Да наистина си права за възрастта къде съм още за любов, но може би така го чувствам, защото е най-силното чувство изпитвано до сега. :)
-Untouched

7.   От номер 1 до номер 2, 3 и 4: Ако бяхте на нашата възраст щяхте да ни разберете! Може да не е истинска любов, но аз не мога да си го избия от главата вече цял месец не съм спирала да мисля за него!

8.   Леле... Толкова много ти съчувствам... Наистина... В абсолутно същото положение съм. Аз съм на 15. Той е с 2 години по - голям от мен. С кафява коса и сини очи е. И той е от лошите /само дето моят не е Ди Джей/. Невероятно много го обичам и само един човек знае, даже и той вече сигурно е забравил. Разлика е, че аз вече съм ходила с него. Препоръчвам ти да му кажеш чрез приятелки. Аз нямам смелостта да кажа на моя, но ти наистина трябва да опиташ. Нищо не губиш. Ще ти бъде по - добре, ако знаеш. Винаги можете да си останете приятели, даже той да не изпитва същите чувства. Сигурна съм, че си много хубава и че със сигурност ще се справиш. Направи си свежа прическа. Флиртувай. :]!! Късмет!! :]

9.   Оу, и още нещо /аз съм от последния коментар/: Ако докато флиртуваш с очи и той също го направи, значи има много по - голям шанс да те харесва.

S. J.

10.   Предполагам че номер 4 е авторката, и по това, което си написала предполагам и че е безмисленно да продължим да се опитваме да ти набием малко ум в мозъка. Продължавай с повърхностните заблуди. Не търси съвети, ако не можеш да слушаш.

-Death_Blade ^

11.   От: авторката
До: 8
Благодаря за съчувствието и много се радвам, че ме разбираш. Но съвета който ми даваш е непосилен за мен. Не мога просто да отида при него. Незнам как да го обясня, но сакаш в училището ми си има отделни групички, които някакси си имат територии и тем подобни. Ако отида да го заговоря... не мога и да си представя какви ли не неща ще чуя зад гърба си. Благодаря на всички писали до тук, макар на някои да не им харесва историята... е нали знаете, че не винаги всички са доволни. ;))