Споделена история от Тинейджърски

Много съм объркана
Здравейте на всички.. Аз съм момиче на 15.. Така реших и аз да споделя моята история в този сайт.. Така се случи, че преди 2години започвах да харесвам едно момиче.. Но тогава явно харесвах само външния и вид, защото не я познавах достатъчно.. Тя се държеше много добре с мене.. Но с времето спря да ми пише или ми пишеше ако иска нещо.. Ако има някакъв проблем да и помогна..

А тя е на 26години. Когато ме виждаше започваше да ми вика "мило, бебе, пате, слънчице.. " и т. н. Явно се влюбих или така си мисля или просто както мн хора ми казаха било объркване в ориентацията. Не знам какво става, но до ден днешен аз Я ОБИЧАМ! Но сега я опознах. Тя е много ледена. Сега ми се сърди.. Тя знае за чувствата ми... и и писах, че много ме наранява мисълта за нея.. Че като заспивам мисля за НЕЯ.. и Като се събуждам е с мисълта за НЕЯ.. много ме нарании.. никой досега не съм обичала толкова.. скарах се със сестра ми заради нея... Много ме предупреждаваха да не се занимавам с нея, защото не била стока.. Но аз не послушах тях.. аз следвах сърцето си и ИЗГОРЯХ..

Много я обичам.. Не знам какво да правя.. Поне да не ми се сърдии.. ;( Някой да ми даде съвет.. Бих искала поне да оцени чувствата ми, ама явно не я интересува.. Тя приема обичта ми като ГЛУПОСТ.. Моля Ви, помогнете ми.. Много благодаря на всички, които ще намерят време да прочетат историята ми.. Много ми е тъжно и подтиснато.. Не знам дали съм обратна.. или лесбийка.. Но знам, че съм много наивна.. ии.. това много ми пречи.. Бих искала поне някой да цени чувствата ми.. Добро дете съм.. Мога да разговарям и с големи, и с малки.. но просто тя не е човека, който да ме разбере..

Благодаря предварително на тези, които ще прочетат написаното от мен! Дайте ми съвет моля Вииии... ;( :(

Коментари

1.   Сама осъзнаваш че си наивна, ами не бъди!
След като тя приема любовта ти за глупост, явно не те рабира и не изпитва същото към теб...
Може да си лесбийка, но може и да е от възрастта, просто си объркана и не знаеш дали си "риба или рак"
Грешката ти е там че си се разкрила твърде много... непрестанно си й казвала колко много я обичаш как все за нея си мислиш!
Дори да те е харесвала малко това я е стреснало и отблъснало със сигурностЧ
никой не харесва лесните плаячки дори да чувстваш нещо такова бъди непредсказуема и леко прикрита пускай малко по малко, накарай я да те желае и да те преследва не да се чувства като обект на вманиачена объркана тинейджърка!

2.   зарежи я.. не се занимавай с нея

3.   СТ1: Колко си личи наивността на едно дете. Какво и обичаш ако можеш да обясниш аз ще си сменя името. 1. Лезбииството или хомосексуалността не са нищо лошо това е личния избор на един човек и другите нямат право на мение. 2. Някоя възрастна леличка си прави маитап с теб и те варти на пръста си като обрач не те обича няма и да те заобича използва те! Остави дартата и си намери приятелка на твоите години.

4.   А ти имала ли си някакъв физически контакт с нея? Не ти говоря за секс, а за целувки, прегръдки. Излизали ли сте заедно?
Историята ти ми прилича на виртуалната любов, която май всеки трети уж изпитва. А, ако е така - трябва да знаеш, че виртуалния контакт няма как да се сравнява с истинския.
Ти си дете, тя е жена. Между вас има трап, няма бездни, които една голяма любов да не може да премине, но в случая не става въпрос за такава. По-скоро една студена, объркана жена, която се задоволява емоционално като обърква и наранява другите хора.

Между другото имам две познати лесбийки, които са над 26 години и също така по тях лапваха такива малки и объркани деца като теб. Знам как стоят нещата и как тези жени гледат на такива като теб.
Просто тя се е появила в момент, когато нещо ти е липсвало и си се хванала за нея като удавник за сламка.
Бъди смела, пусни я и започни да опознаваш първо себе си.
Успех

Лоша

5.   АВТОРКАТА- Да, прегръщала съм я ! И то няколко пъти... ;( искам пак да имам възможността да я прегърна.. :( Много я обичам.. И не мисля че е виртуална любов.. смисъл познаваме се от 4-5 години.. аз бях мн малка като се запознах с нея..