Споделена история от Тинейджърски

Прочетете това,няма да съжалявате!
Това е за един мой приятел. Неговата приятелка избяга с друг...

Разбирам колко сълзи си пролял, всяка капка, която е падала, ти е напомняла за момичето, което си изгубил. Ревността много пъти застава на пътя на хората и се бори със зъби и нокти да ги спре. Няма пълно щастие на тоя свят. Да, изгубил си я, но ако тя не се върне знай, че ще срещнеш много други, които ще запълнят тази самота в сърцето ти. Те ще отворят очите ти за нови красоти, нови мечти, нови мисли, нов начин на живот. Да, момичето ще остане завинаги в съзнанието ти и ти не можеш да предотвратиш това. Ще виждаш облика й във всяка капка вода, която някога зърнеш, всичко това ще ти напомня на мъката-сълзите, които си пролял. В сънищата ти ще кънти нейното име, ще си спомняш гласа й, усмивката й, очите й които са те карали да забравиш всичко. Косата й, която се е развявала от вятъра като гъста и хубава свила. Веждите й, потрепващи при различните мимики и жестове, с които ти се обяснява в любов. Миризмата й- на люляк, карамфил, роза - да, така ще я помниш ти. Моментите, в които заедно сте гледали звездите и сте посрещали слънцето, моментите, в които тя е казвала как ти си всичко за нея, а ти си се усмихвал. Когато си с нея няма нужда от думи, вие сте щастливи, че сте заедно. Ще сънуваш как танцуваш с нея, тя се смее, а ти придържаш кръста й и сякаш се носите в небесата. Да, всички влюбени са така. Затова ще кажа- живеят само влюбените, останалите просто съществуват.
Любовта е най-святото и невинно нещо на света. Тя може да пламне от една усмивка, поглед, целувка.
Ти ще си спомняш моментите, в които устните й са докосвали твоите и ти си се чудел дали си жив, толкова си бил щастлив. Ще си спомняш ръката й, която нежно те е галела. Ще я помниш, ще я помниш вечно.

Коментари

1.   Мила,
Стани писателка! Толкова е красиво! Останах без думи! Даже сега не знам какво да кажа!

Siiext ^^

2.   Не го прочетох, и не съжалявам. Твърде дълго по тема, която само ще депресира хората, които са сами и копнеят за истинска любов. За мен лично е просто безсмисленно да го чета. :) Иначе съм сигурен че си написал/а всичко правилно.

-Death_Blade ^

3.   Номер 2,
Това, което си написал е обидно. А и изобщо не депресира хората. Ами онази история- Обичам те, мила моя.. ТЯ не депресира ли по твоята логика. Я се стегни и остави момичето на мира.

Авторке,
Уникално е това, което си написала! Прекрасно е!!

ДжеееНи

4.   На мен пък не ми хареса и не знам какво е уникалното в него, но всеки си има различен вкус. Номер 3: Не е обидно и аз мисля, че по-скоро депресира, но не за това не ми допада.

5.   Номер 4,
Защо не ти допада? На мен адски ми харесваа!!

Кели

6.   Това е толкова красиво! Радвам се, че още са останали момичета, отдадени на поезията! Браво, мила!

7.   Уау. Това ми напомня на моят бивш. Момчето наистина ме обичаше. :| Е, аз с никого не съм избягала, ноо просто скъсах с него. Както и да е. Много е хубаво и трогващо. :]
S. J.

8.   Благодаря ви! :))

Авторката