Споделена история от Тинейджърски

Натфиз
Привер, гледах насякъде в сайтовете в ''гугъл'' за темата която ме интересува но тъй като никаде не намерих отговор на въпроса ми ще ви попитам тук сегас съм 9 клас. Започнах да обмислям варианта за кандидадстване в НАТФИЗ, удачно ли е, има ли въобще бъдеще в тази професия и какви са доходите. Умолявам ви дайте ми съвет, защото мисля, че е крайно време да се насоча към нещо т. е да си следвам ЦЕЛТА :)! Блгагодаря на всички, нека Господ здраве да ви дава!

Коментари

1.   Все още си 9-и клас. Според мен на този етап наблегни на нещата, които се учат в училище и на това дипломата да ти е по-висока. Има време да мислиш за кандидатстване.

2.   Здравей! Аз преди бях доста активвна в театралните среди и за една брока да вляза там. Слава богу навреме се отказах от гледна точка на томва, че не беше за мен театърът. Реших че медицината е много по-добро поприще, но както и да е.
За театъра или киното няма определена цена. Не може да кажеш, че излизаш от университета и веднага стъпваш на червения килим. Там трявбва много път да извървиш, да си точен и коректен, да си знаеш мястото. Защото там всеки зависи от всеки. Имам доста познати, които завършиха там и сега са известни в българският театър, но започнаха да пробиват и в коното. За тях дзнам, че не всичко стана така ласно както си го представяха. Казвали са ми го, но са щастливи от това, което са постигнали.
Имай в предвид, чее трудно. Имай в предвид, че там от репетиции отсъстваш ли, не е като да отсъстваш от скучна лекция по икономика. Да си актьор е призвание, не начин за изкарване на големи пари. Запиши се в някоя школа. Мисля, че монтфиз организират курсове и важ какво е. Ако ти хареса продължи, ако ли не то помтни, че това, което избереш трябва да ти доставя удоволствие, независимо от умората и натоварването. Една работа трябва да се обича :) Късмет
~Лала~

3.   МЕРСИ ЗА СЪВЕТИТЕ и на двечките. целувки

4.   В момента работя по театрите и получавам от 300 до 400лева

5.   Да номер 4. това според мен е напълно маЛка залплата за толкова мн труд

6.   Аз уча в Националната гимназия за сценични и екранни изкуства Пловдив, за драматичен театър. Отделно ходя на курсове от 5 клас, печелила съм конкурси. Даже и пея, обичам сцената. Аз съм 8 клас и ще уча в НАТФИЗ, защото това е моят път, който избрах. недей да мислиш за пари театъра не е пари а удоволствие! Започнеш ли да мислиш за пари, забрави.

Театъра не е професия той е удоволствие. Не забравяй че дори най малката роля, може да се превърне в най голяма. И ако имаш талант и човек който да ти помогне (говоря за педагог) ще се оправиш!!!!

7.   И аз в 9 клас реших да ставам актриса, завърших, не съжалявам но парите са много малко. Обаче те разбирам, все пак се запиши на театрален курс да разбереш дали наистина те влече. Имаш време