Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се самотна
Така първо да напиша на 14 съм и съм момиче. Та проблемът ми е, че не мога да издържа вече без гадже. Не се чувствам добре, когато съм сама. От много време си нямам гадже и когато гледам клипчета по нета на някакви сладки двойки направо ми идва да се самоубия, за да спре болката ми, но не... Хубава съм, но и искам някакъв добър, а не тъп и хубав.

Мечтая си за момче, което се забавлява с мен... да се обичаме и да ни хубаво заедно. Полудявам с тези клипчета. Спирам да ги гледам, но по очите ми тръгват сълзи.. знам, че ме тресе пубертетът, но найстина се чувствам много самотна. Какво да направя, ТАЗИ БОЛКА ДА СПРЕ!

Коментари

1.   Всичко с времето си. На 14 нищо още не е загубено :)

*Syndrome

2.   Честно да ти кажа няма да спре просто изчакай пубертета да мине. На 16 съм преди и аз бях така. Бях ужасно депресирана но не се притеснявай всичко минава. Радвай се на живота и не се притеснявай за това. Всичо ще си доиде на мястото.

3.   Сякаш аз съм го писала. На твоите години съм, положението е същото. Не мога да ти дам съвет, но не си единствената, която се чувства по този начин.

~Never Back Down~

4.   Малко женска тема ма но мисля няма нищо лошо да споделя.
Момче съм на 14 никога несъм имал приятлека и да като гледам двойките навъм ми става мн кофти но това е... Просто исчакай още 3-4 години... в сегашно време повечето момчета си мислят "Лош съм готин съм" а и повечето момичета си казват "Хубав е за мене е"... просто исчакай гадно е но пък неси струва да тръгнеш с някого а след 2-3 седмици да скъсате и после още по лошо ше се чувстваш за всичко си има време... Ако имате вапроси пишете на ******
". Надявам се да съм бил полезен

Модератор: Не публикуваме лични данни.

5.   Към номер 4- Момче, какви въпроси да имат хората към теб. На 14 години си и едвам пишеш правилно. Да не говорим че словореда ти е ужасен.

Авторке, разбери че си твърде малка за такива мисли, преди 10 години момичетата на твоята възраст си играха на вънка в градинката и още не знаеха чувството на целувката. Не избързвай, има време за всичко. Радвай се на детството.
Иначе за да спреш да мислиш за това, хвани се занимавай с нещо, пубертета има периоди, които са трудни за някой хора, не се поддавай защото от там става много по лошо.

-Death_Blade ^

6.   death_blade твоя коментар не е ли омотан бе"разбери че си твърде малка за такива мисли, преди 10 години момичетата на твоята възраст си играха на вънка в градинката и още не знаеха чувството на целувката. Не избързвай, има време за всичко"в 2 изречения миналото и настоящето нямат нищо общо.... Всички опитвате да и го обясните с това че е в побертетът но това не е обяснението има хора който физически не излизат от него но са много по умни и мн по добре могат да обмислят нещата и да разбират света по начин по различен от другите 14 годишни защото някои по рано са израстнали децките години... Така че немисля че само побертетът е обяснението... И моля не успорваи коментарите ми когато ти неможеш да ги разбереш. Замисли се логически в коментарът ми целта мие да обясня, че повечето си мислят че като са лоши момчета тоест побоиници бунтари и подобие.. са готини тс в сегашно време
трудно може да се намери свястно момиче/момче...
Към death помисли преди да коментираш другите може да сме на 14 но и ние можем да мислим като по възрастни и понякога и по разумно.

7.   СТ1: Ами намери си гадже проблем ли е? Оглеждаи се за този които пасва на описанието и като го намериш хваштаи го. Липсата на половинка не е причина за самоубииство нито за рев и сълзи. Отиваи да си тарсиш приятел защото като пишеш по саитове няма да го намериш :) има вероятност и от някои саит да го намериш но може да е на 50 :(:)

10.   Аторката: разбира се, че не, НО има едно но ;д не е толкоз лесно.. не бих тръгнала с всеки срещнат ;д искам мил, дружелюбен, умен (и да не е някакъв сухар ;д) не знам не е толкоз лесно ;д ще ми мине след време.. както съм написала по-горе съм в пубертета и ми не е много лесно ;д

11.   СТ1: И аз съм в статус на търсене не се притесняваи:). Хубавите неща се появяват от ништото.