Споделена история от Тинейджърски

Иска да съм по-привлекателна
Той иска тотално да променя визията си...

Казва ми че характерът ми и начинът ми на мислене много ми допадът, но ако искам да остана с него да се променя!
Като за начало харесва момичета с дълги и тъмни коси, а аз съм със светло кестенява и никога не съм се боядисвала малко под раменте ми е а той иска да е поне до средата на кръста!

Иска да си направя татуировка, защото било секси и да почна да ходя на солариум, защото съм била много бледа!
Нещата не спират до тук, смята за супер секси момичета с дълги нокти и френски маникюр, да но аз предпочитам да са ми къси защото иначе е много неудобно... смисъл докато ги пусна.... и после като някой се счупи режи всички и ще умирам от яд при счупен нокът като някаква тъпа кифла!

Иска и да си купя зелени лещи за очи, защото щяли да отиват на тъмен тен, също да нося изкуствени мигли и силно опушен тъмен грим (така погледът изглеждал много съблазнително)

Ами извинявайте, ама аз съм на 17 години, от къде толкова пари, една проста сметка:
карта за солариум-55 лева (само за един месец)
екстеншъни-70 лева (минимум)
изкуствени нокти -10 лева
изкуствени мигли-17 лева
боя за коса-15 лева
татуировка-100 лева (за надпис)
лещи-120 лева (плюс разтвора)
387 лева??? като не считаме разходите за телефони, дрехи, джобни и какво ли още не

Да дам толкова пари, за да се превърна в кифла като всички останали...
Адски много го обичам, но не знам длаи съм готова за тази жертва.

Коментари

1.   Я го разкарай тоя идиот! Той даже не те и харесва. Ако дори и малко те харесваше, щеше да те приема такава, каквато си. Хайде, разбирам да беше нещо по-леко, като да си оскубеш леко веждите или да си подстринеш цъфтящите връхчета на косата, но това е ПРЕКАЛЕНО!

Jeans and T-shirt Girl

2.   Зарежи го!!! Друго не мога да ти кажа. Щом не те приема такава каквато си, не те заслужава! Е, това е мое мнение! Зависи от теб :) Може и да не съм права, ти си решаваш...
А и да даваш толкова пари за тези глупости... е, косата е лесна, ще я пуснеш, ще я боядисаш, нокти също винаги можеш да си пуснеш охх абе не знам :Д
Момиче 14

3.   Не го прави! Сигурна съм, че си мн. красива по свой собствен, уникален начин! Ако той не те харесва такава каквато си, не те заслужава!

4.   Хванал си е друга...

5.   Като иска такава да застане на входа на някой чалгарник и ще има богат избор. Не ставай една от Тях!

6.   По-скоро ще се загрозниш, естествена е много по-добре.

7.   Зарежи го. Такива жалки същества не ти заслужават вниманието.

-Death_Blade ^

8.   Моля се само темата да е шега.

Лоша

9.   Със сигурност ти е много трудно и моето гадже не ме приема съвсем като такава каквато съм, но чак толкова много жертви не бива да правиш заради някой, който явно не оценява истинската ти същност. А и повярвай, ако се промениш заради него отново не е гаранция, че ще го задържиш до себе си. ако ти е трудно да скъсаш с него флиртувай с други и чакай да се появи подходящият. Е пожелавам ти успех!

10.   ще се изгубиш и ти бъди себе си и му кажи или оставаш с мен и не ме караш да се променям или се разкарай

това за външността е мн тъпо, защо е с теб изобщо като не те харесва, а и с тия неща дет ти ми ги описваш ще станеш чучело или най-малкото клоун, ако искаш да бачкаш в цирка наречен чалготека като проститутка давай

БеЛиЯ МеЧоК

11.   От 3:

И между другото, ти не трябва да се притесняваш за разходите, а за това, че той не те обича истински...

Съжалявам за което...

12.   Ти си една-единствена в този свят, няма друг като теб. Радвай се на неповторимостта си и му тегли една майна на гаджето ти. Някой ден ще срещнеш някой, който да те обича такава каквато си-без никакви гримове и токчета.
Just Smileee :P

13.   СТ1: Човек които не те харесва такава каквато си не те харесва изобщо на кратко това е. А ако ти се променяш за друг тогава ти не харесваш себе си и нямаш елементарно уважение кам себе си самостоятелността си и личността си. Едно е да се правяк компромиси в една вразка друго е да искаш да промениш половинката си по начин по които на теб да ти е хубаво ако не се запазиш такъв какъвто си какво си тогава (кукла барби дето и се сменят дрехите)? Това е мое мнение но хора които не те харесват такъв какъвто си не те харесват нито те обичат.

14.   Кажи му: "Виж какво миличък, ако наистина ме обичаше щеше да ме приемеш такава, каквато съм! Съжалявам мило, то си личи колко ме обичаш щом искаш да се променям заради теб. Разбирам нещо малко като например да си боядисам косата, но всичко това което ти искаш е невъзможно! А щом не ме харесваш отвън, значи не ме харесваш и отвътре. А такива хора, които гледат само външността не заслужават да са с мен! Така че късаме! " и след "късаме" можеш да добавиш още едно изречение: "Разбра ли бе бабуняк като искаш някоя кифла за гадже се махай от тука, ти не заслужаваш вниманието ми!!! "

15.   Много ми е интересно точно какъв модел на женственост има твоя приятел в главата си? ! Иска да те превърне в изкуствена кукла - изкуствен тен, коса, нокти, мигли, опушен грим? И това в ежедневието ти? Не видях никъде написано, че така нагласена (абсурдно е ) ще излизате вечер...
Има два варианта- да гледа много Планета или да иска да те превърне в бившата му или някоя, която го е отрязала яко. Мъжете са толкова плитки същества.
Мисля, че дори и да има чувства към теб малко преувеличава. Ако ти казва, че те обича то е по задължение...
Можеш да спреш да се занимаваш с него или дори да го накажеш като му кажеш - ок, дай ми пари и ги правя всичките неща (естествено няма да ги правиш) и да го накараш да направи и той нещо за теб! Не може само единия да се жертва, нали? Но това е в случай, че продължиш да се занимаваш с него... Успех ти желая и много късмет със следващия...

17.   15, промяната си зависи от нагласата... например, ако тя преди е способна да използва неща (от ежедневието й), които й харесват, не са удобни, не са практични и дори скъпи. Предполагам, че това момче ще й купи най-много смартфон.

18.   Той не те заслужава! Ако те обичаше щеше да те харесва такава каквато си! Намери си момче, което да те обича, а не да те кара да се променяш!

19.   Веднага разкарай тоя. Щом не те приема каквато си, защо е с теб? Нека си търси друга - с тъмна коса до средата на кръста, френски маникюр, тен и т.н. Не си заслужава да си с този

20.   Аз съм учудена, че ти се оплакваш от сумата, която трябва да дадеш, за да му угодиш, а не че този човек не те обича такава каквато си. Учудена съм тогава и защо го обичаш? Представяш ли си бъдеще с такъв егоист, с човек, който ще изисква винаги компромиси от твоя страна - особено за начина, по който изглеждаш и се чувстваш себе си и комфортно? Не ти ли е обидно, не ти ли е унизително и отблъскващо?? Като толкова много го обичаш, ама не ти се дават толкова пари, за да се превърнеш в друго момиче има лесно - проститутки бол... па и евтинки! Давай ти си... Чудя се колко гламави момичета има на този свят...? Оо

21.   Девойче бъди с този който те оценява и те обича такава каквато си. Горе главата плесни един як шамар на тоя.
Simeon dRenkov

22.   Разкарай го този, не ти трябва. И недей да имаш никакви притеснения за вида си. Повечето момичета, които мен лично ме привличат, имат точно твоите черти. Пожелавам ти да си намериш такъв, който те приема, такава каквато си.

23.   Такъв не ти трябва!!! Ако те обича ще те харесва такава каквато си ! :)

24.   Момиче, той открито се подиграва с теб, а ти му се връзваш...

25.   Такъв не ти трябва!!! Обича те такава каквато си или просто няма смисъл! Утре ше поиска да си слойи6 силикон или някаква друга глупост!!!

26.   З - з - з - зелени лещи към тъмния тен? М - м - м - моля? Я го режи тоя, не е наред!

27.   Опитва се да те превърне в някоя в която е бил влюбен или за която мечтае. Ако те обича истински няма да му правят впечетление недостатаците ти, въпреки че аз не виждам да имаш такива според написаното
Ситуацията ми е позната, моят се опита да ми намеква за такива работи преди години и му казах че не съм бившата му, нямам намерение да се превръщам в жалко копие на някои заради един х**й
и да си иде при нея, аз съм това което стои пред него и един грим, лещи или коса няма да не променят

28.   Не те заслужава

29.   Виш аз съм по малка от теб но искам да ти кажа че колкото и да го харесваш ти трябва да си намериш друг заштото мисля че просто си играе с теб не се сърди но е така ти си хубаво момиче до колкото разбрах и не трябва да му играеш по свирката. Ние сме плътно с теб разкарай го

30.   Не е нужно да даваш 400 лева наведнъж ако започнеш едно по едно ще смогнеш, НО НЕ ГО ПРАВИ ЗА НЕГО, А ЗА СЕБЕ СИ! ПРОМЕНИ СЕ И ГО ОСТАВИ!

31.   Тази тема не може да е истинска-просто не мога да приема, че момичета като теб наистина съществуват;аз също съм момиче, но никога не бих се променила заради някакво си момче, с което ще се разделя(неизбежно е, особено на тази възраст). Предпочитам да си остана естествено красива и който не ме иска - майната му

32.   Адски много го обичаш, а дали той те обича щом иска да се промениш?
Момче съм, а гаджето ми е с къса коса.. на мен ми харесва.. ако не ми харесваше нямаше да е точно тя.. А и какво като е с тъмно кафеви очи.. :) ако не те харесва така, каквато си защо изобщо сте започнали?
Помисли дали си струва, защото съм сигурен, че има момчета, които те обичат така, каквато си.. :)

34.   Хмммм едно е да ти каже примерно да се наконтиш малко, друго е да иска от теб чак цветът на очите да си променяш и дължината на ноктите...
Кажи му, че иска прекалено много от теб

П. с да се боядисваш и да ходиш на солариум не те прави тъпа кифла