Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя?
Здравейте на всички....

Виждам че много хора пишат и биват посаветвани и аз бих искала да ми дадете съвет... ще почна от началото

Аз съм Момиче на 17 години, по принцип не се виждам с момчета дори бих казала изобщо, но появи се стар приятел който съвсем случайно ми писа по скайпа, че се сабират в бившия ми приятел и аз се съгласих, тъй като с бившия ми си останахме приятели без никакви дразги и т. н.

Свърши вечерта и аз щях да се прибирам докато момчето което ми писа по скайпа ще го нареча Г. ми предложи да ме докара с колата до нас, и аз се съгласих, защото му имах доверие тъй като се познавахме от 2 год.
Когато спря автомобила си до дома ми, ме попита дали искам утре вечер да се видим отново и да си поговорим, защото не сме се виждали от давна... и аз естествено се съгласих.

На другата вечер дойде и ми каза, че иска да сме заедно и дали аз бих искала да съм с него.... и отново се съгласих, защото аз имах някакви симпатии към него от както се запознахме....
Бяхме заено 3 месеца, но чесно казано абсолютно никаква любов не видях през тези 3 месеца и исках да скасаме, защото трябваше да замина за няколко месеца в друг град и нямаше как да се виждаме...
след като се прибрах от ново в моя град той ми се обади и ми предложи да пием по кафе... и аз се съгласих отново и така отново поиска да сме заедно... тъй като аз много го обичах и щом го видя нещо в мене трепваше и като ми каза че иска да е с мен се зарадвах ужасно много...

След 2 месеца дойде новогодишната нощ аз си правих планове че ще сме заедно а той ми каза, че иска да е с неговите приятели и без мен. От тогава не сме се виждали нито чували. След месеци аз бях на морето да работя и той ми званна пита ме как съм, за първи път, званеше ми всеки ден питаше ме постоянно кога ще се прибирам в моя град и аз му казах септември...

Дойде Септември прибрах се и му пратих СМС че съм се прибрала той ми се обади след седмица да се видим, виждахме се като приятели и той замина да учи в друг град и се прибираше в петак и събота, и продалжавахме да се виждаме само в петак, но една вечер се целунахме и всичко се преобарна
Аз се Влюбих отново в него....

На другата седмица му признах чуствата си и той остана без думи... не дойде цели 2 седмици, на 3-тата ми прати СМС дали искам да се видим и аз разбира се му казах Да, но той се даржеше като чи ли не съм му казала нищо.... и така виждаме се вся седмица и всеки път искаше да ме целува, но как вече да му обясня че искам да съм с него да сме двойка а не само целуващи се приятели?

Коментари

1.   кажи му го ако те обича ще ти каже добре, а ако не само си губиш времето така както го казваш на нас го кажи и на него

Неискам отворена връзка, искам сериозна връзка обичам те

ако те се навие значи те използва

БеЛиЯ МеЧоК

2.   Честно да ти кажа нищо конкретно не разбрах от историята. Първо не го обичаше, после го обичаше, сега пак... Ужас :) Просто се остави на течението. Ако стане нещо между вас- стане. Не се насилвай да си с него и да го обичаш, за да не си сама примерно. Ако имаш чувства и те са много силни внимавай да не станеш някоя лепка и да лепнеш за него, че ще се изпари моментално. Търси златната среда. Нека се търсите по равно, не постоянно ти да му звъниш или той на теб. Нещо такова... Желая и успех и късмет :)