Споделена история от Тинейджърски

Иска да я чакам
Ходех с едно момиче 10 месеца, но тя ме остави заради друг, но не спря да ме търси, а аз съм луд по нея. и така 1 месец тя си е с оня, а аз исках да е с мен и тя ми казваше, че ще бъдем заедно скоро.... и така уж днес, утре да го остави и се не се навиваше и оп к'во се скараха и го остави, но оня спря да я еб*ва и да я търси и тя почна да търси него и пак ме за*ба.

Сега мина още един месец от тогава и иска от мен пак същото казва ми, че до седмица ще го остави, но аз всеки ден мисля само за това побърквам се тя не прави нищо за мен, а ми казва че ме обича. Когато я питам защо не го оставя се ядосва и казва да не я притискам, излиза си с него насам натам уж чака "момента".

Лошото е, че сме на 400 км. аз ще се прибирам след 2 седмици и уж до тогава сме щяли да сме заедно.. моля момичета, които са правили това да ми кажат аз дали имам шанс и как да постъпя че да усети, че я обичам истински (на оня не му пука за нея дори не я прегръща) знам че повечето отговори ще са: остави я, не си заслужава... но не мога, просто не мога, 2 месеца не можах да се спра обичам я истински.

Коментари

1.   Ще ти обясня съвсем накратко в какво завъртяно положение си попаднал.
Пича се еб*ва с нея-> тя се еб*ва с теб->
ти очакваш стрелките да се обърнат, за да сте заедно.

Другият шанс е да поставиш картите на масата и да и кажеш директно да избира. Ако пък не- приятно забравяне.
Зу -За

2.   Според мен, си хвани някоя само за да я подразниш и може би ще се издразни и ще остави ония :]

4.   Забрави! И двамата не знаете, какво искате. Не търси тук момичета, които са като твоята - това е сайт, посещаван от що-годе интелигентни хора!
Стегни се, скъсай с нея окончателно и потърси другъде щастието.
Успех!
Лаура

5.   на това му се вика отворена връзка, хващай си и ти една мадама от твоите 400 км и готово. Любовта от разстояние е само за осъзнатите и пораснали хора, тинейджърите още не осъзнавате какво означава обич и колко е тежко, когато любимият човек не е до теб, а ти не искаш да го замениш, въпреки че ти е пределно ясно че едва ли имаш бъдеще с него. не се задълбочавай, няма смисъл

6.   Зарежи я. Не те обича - ако те обичаше нямаше да се занимава с някакъв си и да си измисля всеки ден оправдания, за да не го зареже. Както ти казаха по - горе тя се еб*ва с тебе, а другия се еб*ва с нея, а ти наивно й вярваш и очакваш нещо да се промени.