Споделена история от Тинейджърски

Тя се оказа Той
Гаджето ми се оказа хемафродит!
Не мога да повярвам все още и едва пиша тази история, с огромна мъка!

Преди месец и половина срещнах едно момиче... прекрасна!
За първи път срещам човек с които мога да говоря с часове без да ми стане скучно дори за миг!
Имаме общи интереси и ни е страшно забавно,
Тя бе различна колкото и клиширано да звучи, оказа се че е различна и във физическо отношение една нощ я убедих да спи в нас...

Влезе в банята да се изкъпе преди да си легне и много сериозно ме помоли да не я притеснявам докато не излезе!
До този момент само се бяхме целували, не искаше секс, но аз не я притисках бях готов да чакам колкото е нужно за нея. Мислих че се дърпа защото е девствена(поне тя така ми бе казала)
Но тя не ми позволяваше дори да я пипам отдолу или да се натискаме малко по сериозно!
Нямаше никакви гърди, но мислих че е така защото просто е много слаба, а и никога не съм бил цициоман.

Реших че сега е моментът да я изненадам в банята, съблякох се и тихичко отворих вратата, дръпнах завесата и не можах да повярвам на очите си тя/той вече наистина съм объркан не знам как да я нарека... водата падаше върху нея, а тялото й беше слабо и нежно като женско, но имаше една подробност отдолу не беше жена!

Искаше ми се да умра не казах и дума, зави ми се свят хиляди неща започнаха да ми се въртят в главата... излязох от там, махнах се и от къщата исках да съм възожно най-далеч от мястото на което мечтите ми се разбиха на парчета!!!

След няколко часа обикаляне (по кърпа, но беше тъмно и никой не ме видял надявам се)
се върнах в къщи него го нямаше, в бързината да се махне си бе забравил само сутиена... с подплънки все още ухаещ на тежки женски парфюм...

Не мога и не искам да го повярвам гласът й, движенията, лицето, ръцете... нямаше АБСОЛЮТНО НИЩО мъжко в нея!
Кълна се не съм гей никога не съм си помислял за мъж, никога не съм искал дори да опитам!

На следващия ден той ми се обади аз мълчах тъй като просто не знаех какво да кажа бях влюбен в мъж по дяволите Той говореше, извиняваше ми се и ми каза че повече няма да ми се мярка пред очите аз затворих без да кажа и дума!

След седмица вече не издържах мислех непрестанно за него... за нас липсваше ми вече не ме интересуваше какво има в панталона, не ми пукаше нито за секса нито за мнението да другите хора исках само да го прегърна да усетя дъхът му върху врата си! Сега оъзнах колко го обичам!

Следвайте само собствените си желания не се влияйте от мнението на хора, които нямат собствен живот и се мешат във вашия.

Коментари

1.   Хермафродитите са изключително рядко явление. Малко известно е, че в повечето случаи се касае за лъжлив хермафродитизъм – псевдохермафродитизъм. Лъжливите хермафродити са индивиди, които генетично са мъже или жени, но поради някаква причина притежават и полов орган на срещуположния пол. Обикновено допълнителните полови органи са недоразвити, непълноценно функциониращи и с малки размери.

Състоянието истински или лъжлив хермафродитизъм се диагностицира обикновено скоро след раждането или в ранна детска възраст. В тези случаи се предприема генетично изследване с цел уточняване на пола и „излишните” полови органи могат да бъдат своевременно оперативно отстранени.

От цялата ситуация едно ми се видя пресилено и невероятно - защо говориш за нея в мъжки род, след като тя изглежда и се чувства жена? Много грубо от твоя страна.

2.   здравей,
аз мисля, че не си влюбен в мъж!
Първо не си знаел и второ това не е мъж!

Радвам се, че не си я зарязал поради този факт!
Все пак тя не е виновна за това, нали?

Най-вероятно в началото си е мислела че няма да стане нищо между вас и за това се е сотавила но със сигурност е знаела че все някога трябва да ти каже...
най-вероятно и тази вечер тя нямала да иска да правите секс.

Упсех и поздравления че не мислиш повърхностно!

3.   Трогателно и емоционално... МНОГО! Пич, щом вече е спряло да ти пука за пола му, много се радвам... Все пак човек не избира какъв да бъде, просто се ражда някакъв и се ражда с други наклонности (говоря за него)... Щом си се влюбил, също се радвам, независимо дали е той или тя... Любовта не пита. Желая ви нещата да се оправят и все така да не ви пука от хорското мнение, защото, ако е обратното, то ще ви съсипе. Здраве и успех!!! :)

0ne in a milli0n, 19

5.   Първо, това в женски хермафродит. Жена е, но има мъжки член. Защо й говориш в мъжки род? Второ, мисля че това е пълна измислица.

6.   Интересна, но измислена история:

Първо - щом не е имала цици, и е имала пишка отдолу, това не е хермафродит, а най-обикновен гей, никъде не си описвал какво друго има отдолу, освен пишка. Следователно това изобщо не е хермафродит, а проклет гей.

И второ - нещо послъгваш за цялата история, защото ако проследим кога се е случила /казваш че началото е преди месец и половина/, излиза че като си разбрал че е мъж и си избягал, ти си се разхождал цяла нощ гол по хавлия по средата на януари на минусови температури, което е абсолютно невъзможно, така че историята ти fail-на много лошо.

Не ставаш за майстор на късия разказ! :)

7.   Май си се простудил по разхождането по хавлия на минус 20! По - измислена история тук не съм чела... Но ти признавам- имаш фантазия...

8.   Ха, и аз веднага си представих как обикаля по хавлия часове наред в януарския студ и малко ми "замириса" историята. Не съм била там, не знам кое как е било, дали е било или не е било. Но едно мога да кажа: седнете и поговорете.

9.   Бях в шок повярвай ми да видиш че момичето което обичаш има к*р.... студът е последното нещо за което съм мислил!

10.   Незнам може и да лъжеш, но ако не, тя си е тя, или той, зависи от всичко по нея ако има повече женски черти и органи, тогава е тя ако мъжките са повече е той.

11.   Как може да не си забелязал, че има пишка, нали мястото е издуто, нали се личи от пръв поглед. Мисля, че това е лъжа от където и да го погледнеш. Може би ти се иска да срещнеш такова същество и то съществува в твоята фантазия.

12.   Къде в началото на декември е било -20 градуса???
То едва стигаше нулата отвреме на време и слънце имаше даже, вие говорите че било -20 :D
тези теператури са от няма 2 седмици
дори миналата година не беше толкова студено!

14.   Брат, прекалено си се изгейчил.. / Валентино

15.   Може да е бил травестит. Хермафродитите са точно такива

16.   Знай, ако я обичаш истински тогава не я изпускай!

18.   Много сте ми смешни, ама че необразовани хора. Да си гей означава просто да си мъж и да си сексуално привлечен към друг мъж и няма общо с външния вид. Да си транс или така наречения в България травестит е да си се родил момиче, но вътрешно да се чувстваш като момче, почваш да се обличаш като такова и в най-крайния случай стигаш до трансплантация на пенис. Същото с мъжете, раждаш се такъв, но не искаш да си такъв и пак в краен случай преминаваш към операции. Чувала съм и за хора, които са non-binary демек раждат се с два пола.

Ако историята е реална съветът ми е да си поговориш с нея. Просто да я питаш дали е транс или от дете е било така.