Споделена история от Тинейджърски

Луда по него...
Здравейте хора! Аз съм адски влюбено момиче на 12г. и не мога да спра да мисля за него. Той е с 3г. по-голям от мен и си мисля, че ме харесва. От началото на учебната година се е закачал 3-4 пъти с мен, а днес мина покрай мен (нарочно предполагам) около 6-7 пъти. Не мога да спра да мисля за него и дори вечер оставам до 3-4 часа сутринта, защото мисля за него и цяла вечер, тайно от родителите ми и брат ми си гледам негови снимки, които съм си качила, преди да ме блокира във Фейсбук ;) Сигурно се питате защо ме блокира-моята фр. ме издаде като му каза, че го харесвам... Сега си направих нов Фейсбук, с надеждата да ме приеме като приятел, но вече 2-ри ден не е. Моля, помогнете как да му кажа, че го харесвам, но да не разбере и да не се опита да ме бие (доста е напомпан и ме е страх от него)...

Коментари

1.   Здравейте хора! Аз съм адски влюбено момиче на 12г. След това спрях да чета :)

2.   Харесва те, минава "нарочно" покрай теб, блокира те от фейсбука, има опасност да те бие... Абе дете, я си учи уроците, гледай си Тв, излизай да се разхождаш с приятелки и не се занимавай с глупости!

3.   От Автора: Искам да добавя, че чувствата ми към това момче са вече около 5 месеца, а това не е никак малко и тези "пеперуди" в стомаха... става ми лошо от тях (в часовете най-често), но след като го видя всичко ми минава и се чувствам на 7-мото небе! Той почти винаги ни идва в часовете по БЕЛ... нямам си на представа защо...

4.   1-на 12 години
2-влюбена
3-с 3 години по-голям от нея

днешните деца тръгват по много лош път.
Жалко.

Кво следва, ако се обвържете?
секс 3-4 месеца след първата целувка, нежелана бременност, съд и затвор за тоя същия за който жадуваш.

Пътя към любовта е пълен с мъгла, незнаеш на къде си тръгнала и къде ще стигнеш.
Научи се да стъпваш предпазливо и да се ориентираш със сърцето си. То да бъде компаса ти, а не да гледаш на лево и надесно и накъдето ти хареса, на там да ходиш.
Надявам се схващаш мисълта ми.

А за да тръгнеш по този път и да търсиш любовта, трябва да си добре подготвена. А ти, тепърва чула думата любов и тръгнала да я търси.

Та на твоите години, ние не знаехме какво значи истински приятел, чак след много години (след 5 г. някъде) започнахме да виждаме кой на къде, по кой път поема и с кой се сбира и на кой остава верен и най-вече, дали остава верен на самия себе си. Защото, ако не останеш верен на самия себе си, как тогава ще останеш верен на някой друг, било то на приятел или на половинка.

5.   Логиката на това момиче е твърде висша и неразбираема за мен :Д
Смятах да дам съвет, но тогава прочетох края на историята и според мен е фалшива. Нещо по-продуктивно няма ли да правите, спамерчета -_-

-Death_Blade ^

6.   Значи те е страх от него, не можеш да му кажеш, че си влюбена и се хващаш за дребни неща от рода на, , мина около мен"!?
Не, това не е влюбване, поне не онова истинското, което те разтърсва и ти променя света за част от секундата.

По-хубаво изчакай година-две, докато поне не те е страх от човека, когото харесваш и пак пиши. Или пък му кажи, както принципно правим откачените хора, и виж какво ще стане, ама като гледам не си много готова.
Зу-За

7.   На 12 си значи тои е на 14-15 едва ли е много напомпан :) на 15 годишните им предстои развитие. Не мисля че ако му кажеш/покажеш чувствата си. Ако е истиски мъж ще ти каже дали той те харесва или не.. но едва ли ще те удари а ако го направи просто го забрави това нее мъж а пъзлйо едно момче ако му стига ума няма никога да удари момиче... Минал съм през това в класа ми с едно момиче което харесвах незнаех какво да направя и един ден я поканих на кафе и там и казах какво чувствам. Но не мисля че ако му споделиш ще ти направи нещо...

8.   Той е на 15 години. Едва ли се интересува от 12 годишни момичета като тебе. Едва ли ти си единствената "хлътнала" по него, като се има на предвид как го описа. Тази твоя любов ще отмине бързо повярвай ми.
?crazy vampire?

9.   А относно въпроса ти. Той вече знае, че го харесваш. Щом те е блокирал във Фейсбук значи явно не му се занимава с теб. А ако искаш да му го каже открито просто издебни подходящ момент и му го кажи направо. Ако ти се изсмее в лицето значи не те заслужава и просто се откажи от него. Ако пък и той има чувства към теб и връзката ви потръгне всичко най-хубаво ви пожелавам. Дано съм помогнала.
?crazy vampire?

10.   Чакай малко, вие имате 3 години, т. е. момчето е на 15. Мила, не искам да бъда груба и прекалено директна, но момчетата на такава възраст заглеждат момичета на тяхната възраст и по-големи от тях. Може примерно да се е хванал на бас с някое свое аверче или да види как ще реагираш, след като те наобиколи. Това чувство, което ще изпиташ е нормално и ще се повтаря още много пъти. Това, че те е блокирал означава, че не иска да му гледаш профила, а щом са му казали и така е направил, следователно няма интерес към теб. Ще те посъветвам следното, ако мислиш, че си готова му кажи, че изпитваш нещо към него, а и как ще те бие!? Това просто ме изуми. Ти си на 12, той на 15. Можеш да го осъдиш за това. Ако момчето е достатъчно умно, хем че няма да ти посегне, хем че ще разбере като му намекнеш и ако има нещо ще ти отвърне. :))))

11.   Е та тоя какво момче е като ще те удари. Просто трябва да го забравиш, защото както изглежда не е за теб.

12.   Хей, миличка... щом мислиш, че нарочно прави тези неща поговори с него. По-добре ще е, ако от теб научи, че го харесваш, защото мисля, че е логично, ако го разбере от приятели и да ти се ядоса. Някой момчета са с доста странен характер спрямо момиче. Моят съвет е да бъдеш откровенна с него и да не се страхуваш от резултата... :)

13.   Хей, миличка... щом мислиш, че нарочно прави тези неща поговори с него. По-добре ще е, ако от теб научи, че го харесваш, защото мисля, че е логично, ако го разбере от приятели и да ти се ядоса. Някой момчета са с доста странен характер спрямо момиче. Моят съвет е да бъдеш откровенна с него и да не се страхуваш от резултата... :)

14.   Я чакай, щом ти го харесваш и те е страх от него... каква е тази работа??? Иначе и аз съм на 12. Харесвах едно момче с 2 год. по-голямо от мен. Аз го познавах, а той мен не. На една олимпиада само ме заговори, но аз тогава не го харесвах. Под заговори имам предвид, че ме настъпа. Ми отиди и му кажи. Знам, че е много трудно, представи си, че казваш на майка си нещо.

15.   тинейджърите сте толкова сладки. Нямаш надежда, щом след като е разбрал от приятелката ти и те е блокирал, откажи се

16.   Що за глупости? ... "да не се опита да ме бие (доста е напомпан и ме е страх от него)... " ти четеш ли какво пишеш, влюбена си в момче, от което имаш страх и може да те набие... ти садо-мазо ли си нещо и имаш ли поне малко достойнство???

17.   От автора: Ей, хора само да ви кажа, че не е измислено! А иначе аз съм от малък град и кажи-речи всички се познаваме :) мен не ме е страх чак толкова от него, майка ми му е учителка, но не знам имам чувството, че все още не е дошъл момента да му казвам... Но друг е въпросът, че аз съм адски ВЛЮБЕНА, да влюбена, не хлътнала по него. Имам близки приятели, които са и негови приятели и те са ми разказвали за него и знам характера му: би се занимавал с по-малки от него, но знам - на неговата възраст почти всички момчета мислят само и единствено за секс (включително и той). и до номер 16 -не, не съм садо-мазо просто съм влюбена ;) а разликата си е съвсем нормална-моите родители също са с тази малка разлика-3г. :)

18.   Умът на това момиченце ме кефи :ДДДДД Такава логика, такъв ум, думи нямам. :Х

-Death_Blade ^

19.   Маскаа виж сега, май някой треа ти обясни нещата ;дд
1. Ако го харесваш кажи си му, кво го увърташ
2. Кви ги дрънкаш щял да те бие (rofl) тва ме разби, мислиш с акъла на 5 годишна. Батковците не бият момичета заради тва че ги харесват.
и 3. Тоя не е за тебе, влюбена влюбена, щи мине.
ай, и умната следващия път като се влюбиш

Момиче 13 :)

20.   :Д.. Ох това ме разсмя..
Така да го давам по-сериозно, значи първо той минава 6-7 пъти нарочно, после те харесва, после те блокирва защото го харесваш, после ще те бие..
Ама сигурна ли си дали всичко е наред? !
Проблема е някъде в теб, ясно е, че това момче се чуди как да се отърве!