Споделена история от Тинейджърски

Точно, когато мисли че всичко е идеално се появи тя
Имам сериозна приятелка от 2 години.
Познаваме се от малки, учим в едно училище, родителите ни се познават и ни имат доверие често преспиваме у тях или у нас.
Тя е хубава, умна, забавна. Готви невероятно!
Умее да рисува и да пише разкази... има големи амбиции и в същото време е толкова земна и винаги усмихната.
Сексът върви добре общо взето може да се каже че имаме страхотна връзка!
Обичам я и точно когато мислих, че всичко е съвършенно се появи тя....

Новото момиче от класа ми... колкото и да се опитвах да спра да я гледам не можех... беше съвършенна. Знаех че не трябва че си имам пряителка, но просто...
Смугла... невероятен тен и толкова красива кожа... така ми се искаше да я докосна!
Дълбоки зелени очи, в които можеш да се одавиш, невероятно дълги мигли с които погледа й бе направо хипнотизиращ!
Мина покрай мен... искаше да се запознаем (първият ден когато дойде в нашия клас) подаде ми ръка.. погледа ми мина през загорялото й хубаво коремче и... най-хубавите гърди които съм виждал стегнати, големи леко заоблени притиснати от черен сутиен на дантели който се показваше от блузката й!

Приятелката ми няма почти нищо в сутиена си и съм толкова загорял за гърди че направо не премигвах като беше застанаа пред мен!
Запознахме се... тя не каза нищо повече само врътна сладкия си задник и седна на съседния чин!
Наслаждавах й се през целия час макар в гръб.. дългата й коса се спускаше по раменете.. блестяща, копринена права!

Обичам приятелката си но просто пред мен стоеше истинско ходещо изкушение тя не беше просто хубава... тя беше СЕКСИ, гореща... сексът буквално се лееше на тазлазии от нея!!!
Походката, погледа, гърдите, поклащането на дупето, дългите нокти с френски маникюр.... идеална е!
Искам я.. по силно е от мен!

Коментари

1.   Не знам на колко години си, но от написаното съдя, че си още в гимназията - т. е. незрял си все още и такива неща за съвсем нормални. И все пак опитай се да се държиш мъжки. Дори да се заглеждаш по разни момичета, в никакъв случай не показвай някакъв интерес към тях. Понякога привличането е силно (знам от опит), но всичко опира до волята. Прояви характер и не наранявай приятелката си :)

2.   Браво на авторът, пише много добре, но разделът е сбъркан - „Проза и литература“ би бил по-подходящ.

Иначе, много добре написано и доста добре май описва, какво се случва в главиците на мъжете. Интересно за една жена да чете практически мислите на един мъж, особено така добре написани. Продължавай.
За съжаление не мога да ти дам съвет - просто не вярвам, че съученичката ти има същите чувства към теб. Глеадай си приятелката, че може съвсем да останеш на сухо.
Лаура

3.   Не забравяй и да помислиш какви са мозъците на това момиче. Това може да е една от най-големите грешки в живота ти. Ами ако се окаже пълната простачка? Не прибързвай с такива решения. Ще спиш веднъж с нея, личността й ще те отблъсне, и ти ще молиш приятелката си на колене да се върнеш при нея.
Но, може и да се окаже толкова умна, колкото и красива :Д

-Death_Blade ^

4.   Зради единят секс ще прецакаш връзка от две години (което в днешно време за тинейджъри си е направо един малък брак)? !
Не бъди глупак моля те.... знам че е трудно когато пред теб има толкова сексапилна мацка, но по света има много такива, с перфектен маникюр, много високи обувки, съблазнителна походка, хубава коса и невероятен тен! Но те повярвай ми са предназначени само за мечтите можеш да си я представяш, да я жадуваш, но не и да престъпваш границата... Не погубвай това хубаво, умно и талантливо момиче заради някаква парцалеса коя от двете би избрал за майка на децата си? !?
Сексът е хубав с приятелката ти, готви ти, а е още ученичка, обичате се имате хубава връзка моля те МОЛЯ ТЕ не проваляй всичко заради една кифла!
Много като тебе вече плакаха....

7.   НЕЕЕЕЕЕЕ НЕДЕЙ !!!!

8.   Абе докато четях, един въпрос ми се въртеше в главата- ти откъде си толкова сигурен, че мацката ще ти върже?

9.   Недей да рискуващ да загубиш приятелката се заради едно увлечение.

10.   рискувай, ти не си женен и не слушай глупости колко гадни били красивите жени

11.   Горката ти приятелка ще я натъжиш толкова много... Пък и това момиче по което си се увлякъл може да не те харесва.
Пък и си се увлякъл само по красотата не знаеш какъв е характера и нищо не знаеш за нея... Така че преди да решиш
че ще тръгнеш по този път мислииии!!!

12.   Приятелката ти е в друг клас, нали?

Не бъди твърде строг към нея, нито към себе си.