Споделена история от Тинейджърски

Дали да се оженя тайно?
Здравейте, искам да ви споделя една моя история, която е ужас.

Преди почти две години се запознах с едно невероятно момче, пасваше ми. Бях влюбена до полуда и все още усещам тази тръпка. Ходим от почти 2г. сме гаджета, обичаме се до такава степен, че нямам думи неопишимо е. Така... Има обаче един много важен проблем поне за нас двамата. Родителите не разрешават да ходя, защото е бил мангал и + това, че е бил 22 год. педофил... да вярно е на 22 е, но не и мангал... Направиха ми забележка, предупредиха ме, но аз не ги изслушах ;х Искаме да се оженим тайно. Дали да се оженя, да продължа с връзката си или да се откажа от него, но ако го правя няма смисъл да живея. И да допълня аз съм на 14 навършени.

Благодаря за вниманието, ако ми дадете съвети ще се радвам.

Коментари

1.   Не можеш да се ожениш тайно - на 14 си още. Разрешено е на 18 или ако си бременна може и на 16. Но аз бих ти препоръчала да не се жениш за циганин. Първо, завърши образованието си. Пък после мисли за сватби.
~Кървава победа~

2.   ТИ ЛУДА ЛИ СИ??? Той СИ Е педофил...!!! Въобще не се занимавай!!! По-добре го зарежи!!! Той ще те използва само за едно нещо неречено СЕКС!!!

пп Извинявам се за грубите думи но не се сдържах...

3.   наистина ужас, как може изобщо да ти мине през главата тая лудост за брака. Да не мислиш, че е големият келепир, а и още си малка, трябва съгласието на родителите. Не може така, кефнало ти и айде да обличаш бялата рокля. Много детско и неразумно от твоя страна, както и от страна на гаджето ти, а уж вече е мъж

4.   Ти, мила, по закон нямаш право да се жениш на 14, не знам къде си тръгнала... А само до преди последния ти рожден ден гаджето ти е било подсъдно затова, че прави секс с теб...

Интересно - 20-годишен е тръгнал с 12-годишна...

6.   Здрасти, много гадно е положението. Иначе, щом имаш навършени 14 години, приятелят ти не е педофил (нека хората, изказали се в тази насока да се запознаят малко по-обстойно със законите на страната).
Не можете да се ожените, не и докато ти си непълнолетна. Ако любовта ви е истинска обаче, ще преодолеете пречките и един ден ще сте заедно. Остават ви 4 години, а до тогава се крийте. Внимавай да не забременееш!!!! Само тогава могат да те разкрият. Не си в състояние физически да раждаш, освен това не можеш да направиш аборт, без родителите ти да разрешат.
Гледай си уроците и се запиши на много СИП-ове, ЗИП-ове, извънкласни занимания (спорт, курсове). Имай доста приятелки, с които да се мотаеш наляво-надясно. Не се срещай с момчето доста време, докато вашите се успокоят, но нека свикнат и с отъствието ти и така все можеш да се измъкнеш от това-онова и да се срещате, както и да си намериш приятелка за прикритие.
За любовта граници няма! Ако любовта ви е истинска, ще просъществува, ако не издържи - не е било любов.

7.   Не говорете така само за момчето ами помислете и за нея! Щот и аз сега да си отворя краката секи ще дойде да ме оправя нищо че съм на 15. Тя щом е тръгнала от малка с непълнолетен и спи с него че и чак за женене мисли то тогава ТЯ не е стока!!!
Един съвет от мен, не се жени после ще съжеляваш.
Момиче на 15.

8.   Никой няма да ви позволи да се ожените. Тази възможност е предвидена за непълнолетни навършили 16 години и то с разрешение на районния съд. Ти си едва на 14 години знаеш ли колко неща ти предстоят? Включително и истинската любов

9.   Малка си и разглезена! Ще съжаляваш после

10.   Ти не трябва ли да си играеш още с кукли??? ;)

12.   Само да знаеш колко грешиш... Защо си мислиш, че подписът ще ви направи по щастливи по някакъв начин?
По закон имаш право да го направиш на 16, но със съгласието на единият родител. Добре, че вашите не са съгласни.
Освен това най-вероятно наистина е мангал, а ти не искаш да го признаеш пред себе си и той те лъже... Ако се обичахте истински, нямаше да ви пука дали сте женени, или не.

14.   Категорично не трябва да се жениш толкова млада. Няма да има смисъл от животати? НЕЕЕЕЕ това са глупости. Това, че сега не виждаш смисъла незначи, че няма. И токът не се вижда но съществува. Послушай родителите!

15.   Родителите ти са прави, тоя за да е педофил е и мангал, бягай незнаеш като е с 8 години по-възръстен какво може да ти направи и се прикрива.

17.   Почвам с цифричките:
1- Как 20 годишен е тръгнал с 12 годишна?
2- Как се нарича олигофрен, чието гадже е на 12 и за 2 години се предполага да е имало секс!?
3- Как така родителите ти ти дават да останеш с него?
4- Иха, не са го пребили. Съжалявам, но ако някой ден, в далечното бъдеще, дъщеря ми тръгне с такъв сигурно ще вдигам скандали с години.
5- Чадо, щом си на 14 в какъв филм ще се ожениш*. Казаха ти според закона не става.
6- Отивала ли си в циганската махала да им видиш стандарта? , , Злато мое, живот мой", (надува корема и се желят) Мама ти боклук долен"
7- Мда 8 години не са малко, така или иначе ще се очаква да родиш преди 30.
8- Според закона не е педофил, а според моралните ценности какъв е?
9- Та, как викаш ще се ожените тайно щом не си пълнолетна и като цяло родителите са против?
10- Много се обичате, ама много, много.. на него, ако му пукаше за теб, щеше да те остави да си изживееш детството, да станеш поне на 16 и тогава.

Мога да изредя още много, ама много, само че е безсмислено. Не се опитвай да го правиш, сега си с детски акъл, ама след десетина годинки с няколко дечица и сметки няма да ти е весело.

18.   Леле Едно време децата на 14 още играеха с кукли, а тази за сватба мисли! Мила изживей си детството и тогава мисли за останалите неща. Още повече, че той е на 22 - Пасвал й, дрън дрън много знаеш ти какво е да имаш връзка. Стегни се и не се излагай. Помисли малко ако той те остави, а родителите ти не те искат защото не си ги послушала.. какво правиш тогава? Хаха Слезте на Земята. Престанете да хвърчите, защото ще паднете много лошо.

19.   Ама ти тъпа ли си ма?

20.   6, май ти не четеш, тръгнали са когато тя е била на 12, но дори 14-годишна, наистина от морална гледна точка си е отвратително.
Как родителите допускат това....

21.   Защо да е тъпа.? 19, и аз съм на същата възраст, за любовта граници нямя. Авторке, след като се обичате.... няма проблем, и аз си имам приятел ама е на 20 и скришно почти живеем, само вечер се прибирам да не усетят наще. Приятелят ти, колкото е по-голям е толкова по умен от другите.
Ели.

22.   Приятелят ти, колкото е по-голям е толкова по умен от другите.
21 .. много ограничено мислиш, ама много
авторке ако приятелят ти наистина те обичаше щеше да те остави да си изживееш детството, къде си тръгнала да са жениш не ми е ясно та ти си само на 14 ..

23.   22, за любовта няма възрастова граница. По-големите знаят повече от тези на нашата възраст.
Ели.

24.   Тя е на 14 за бога каква сватба ?

25.   Да, разбира се, че знаят повече от, , тези на вашата възраст'', защото, , тези на вашата възраст'' ритат топка и играят компютърни игри, а батковците знаят и други неща да правят. Аз пък ще ви кажа, че един нормален мъж, на място, няма да тръгне с някакво момиченце. Не защото въпросното момиченце е с нещо по-малко от по-големите, а защото не е редно! Пък и не е дорасло, какво може да иска един мъж от едно дете? Вместо да си изживеят детството, те започнали да правят секс, да пушат, да се напиват като свине и се мислят за големи. Ние на вашата възраст играехме на гоненица по улиците. За всяко нещо си има време и един ден ще го разберете, но дано да не е късно.

Ледената кралица

26.   Ще ти кажа само 1 нещо и то е не си проваляй живота, защото много ще съжаляваш, а може да е прекалено късно за да се спасиш..
Мери

27.   Бият те хормоните в главата, ама много яко. Не си влюбена, дори не знаеш какво си, даже понятие си нямаш как да се справяш с хормоните си. Не си първата пеперудка изгоряла в лампата.

Колкото и странно да ти се струва, живота на жената започва след 30тата година, но никога не е късно да си проиграеш картите и шансовете в ранна възраст и на 30 да си съсипана от живота, с 1-2 деца на врата, като воденичен камък, без образование, без пари и шансове да намериш наистина свестен мъж.

Без кариера и собствени доходи, си зависима, а зависима ли си, си безлична и никой. Никой не обича нищожества, за това работи първо върху себе си и изгради човек, който да бъде наистина ценен.

28.   Момиче ти добре ли си!??? как може да си го и помислиш това е като да си захвърлиш живота :Х Помисли трезво ако изобщо можеш.. как си се предтсвяш на 30 или на 25 с куп деца и с мъж които ще те тормози всеки божи ден, не си заслужава изживей си хубавите и безгрижни дни.

29.   Давай, аз те подкрепям, омъжи се, роди му две-три циганчита
Остани без образование, без професия
няма проблем, добре ще си живуркате, ще мизерстваш и гладуваш и не само ти. Трипъти на ден бой и един път хляб ще ядеш
Само, че докато станеш на 18 за заканна сватба, ще си с дете на ръце
и ще се молиш вашите да те приберат

Ужас ти си поредната с извинение глупачка, давай прецакай си живота!
Имай на предвид, че ще се наложиш да забравиш до сегашният си начин на живот, забравяш за безгрижието и ставаш слугиня, чисти, пери, готви
прислужвай на свекървата
.
Знаеш ли пиша ти до някаде от опит с разликата, че аз бях на 20 и не взех циганин
Сега имам дете на 2, горе доло добре си живеем, но я няма свободата, не мога да се обличам и държа както си искам, защото трябва да бъда примерна, трябва да създам реноме за да може детето ми след 20 години да не се срамува от нас
А за излизанията, не съм ходила на дискотека от 12клас
т. е. 5-6 години ;)
Завърши си, излизай си с приятелки и не си и помисляй за такива глупости
Няма нужда да се жените, ти си малка и не можеш да разбереш защо е с теб, но повярвай ми няма да е вечно, неопитна си, не си била с друг и за това така си мислиш че той е единствения, безгрешния, идеалния
Не се заблуждавай, мила

30.   ще ти го кажа кратко, точно и ясно.... НЕ. Явно не той е циганина, а ти. Аз също съм на 14/навършени/, но нямам никакво намерение да се женя поне докато не стана на 18. Още си дете и не знаеш какво искаш!

31.   22 годишен който ходи с 14 годишна си е педофил. Не можеш да се ожениш за него. Може да влезне в затвора, ако родителите ти пуснат жалба.

33.   Интересно ми е (до всички, които са на мнение, че е с нея само за секс) това момче не може ли да си намери ня`кви курви, с които да се чоластри цяла нощ? Ако му беше за едното ебане, нямаше да са заедно вече толкова време, а щеше да я е напуснал след няколко месеца. Заедно са от 2 години, едва ли му е за секса, ако беше така историята щеше да има съвсем различен вид, според мен.

По въпроса - рано е, и да се ожените нищо няма да постигнете, защото ще сте финансово нестабилни. (оставям на страни, че на 14 не можеш да сключиш брак) Мислиш ли, че е лесно да имаш семейство... това си е отговорност, която често е непосилна дори за възрастен човек. Не всичко ще е по мед и масло, когато поседите гладни и на студено ще започнат и караниците.... ще има напрежение помежду ви, няма смисъл да си съсипвате връзка по този начин. Завърши, имай хубава работа, изкарвай пари (колкото и да е гнусно, без пари няма как) и когато и двамата сте си стъпили на краката се вземете.

До тогава поддържайте връзка и се обичайте, не е нужно да бързате. обясни на родителите си, че не те ще живеят с него евентуално, а ти. Щом ти си го харесваш, край. Никой не може нищо да направи. :)
П. П момичето е написало, че ммомчето не е "мангал", а само че техните го наричат така

Сиво

34.   Защо просто не продължиш връзката си с него? А когато станеш на 18 и все още сте заедно не се ожените? Не прибързвай! Щом сте 2 години заедно и още се обичате значи доста си пасвате!

35.   Не знам какво да кажа просто. Наистина е "неопишимо". Днешната младеж тотално се е побъркала. Как ще се ожениш?!? Не, не, ще почина, честно ти казвам.

---Джеси---

36.   Една дума - FACEPALM

37.   По някаква страна причина ние с теб си приличаме наистина много със дребни разлики че моя беше на 17 а аз на 14 и наистина избягах ме но и много проблеми си създадох ме казано на кратко дълга история та моя съвет към теб е обичай го няма нищо лошо в това но не прави нещо за което ще съжаляваш първо ще му създадеш проблеми с властите и повярвай наистина ще са сериозни щом е на 22 и второ на себе си също ще навредиш казвам ти тези неща като човек които наистина има опит в това сега не знам дали те боли но повярвай после много повече ще те боли от когато и да било а и един мъж не заслужава такава жертва!

38.   на 14? нормално е бе момиче правилно подстъпи виж аз съм се оженил на 16 пък не съжалявам

39.   Ти все още си на 14. Момиче осъзнай се. Как така няма смисъл да живееш живота е пред теб. Ще срещнеш хиляди хора, които ще минат през живота ти някой ще оставят трайна следа, други ще те наранят ужасно, трети ще те обичат до полуда. Не може да мислиш за сватба или венчавка малка си още и може би не осъзнаваш какво правиш.

42.   Оженихте ли се? Заедно ли сте още как се развиват нещаща? Много ми е любопитно❤