Споделена история от Тинейджърски

Нашите ме видяха с гаджето ми
Понеже излизам с мъж доста по-голям от мен исках да си остане тайна, но ето какво стана:

Първо разбра класната ми. Тръгнах си от училище и той ме чакаше пред входа. Прегърнахме се и тръгнахме. Оказа се, че след мен вървяла класната.
След това като бяхме в класната стая госпожата влизаше в час и видя едно момче, което говореше с приятелката ми.

Вика "ти все тука се навърташ, коя от двете харесваш" и после помисли малко и каза "А, (аз) е заета вече, ясно... " И на мен ми стана супер тъпо, защото целия клас разбра.

Радвах се, че класната ни е по-готина и няма да каже това на нашите.
Днес обаче тъкмо се прибирам и пак се срещнах с приятеля си. Гимназията ми е на 2 крачки ама ми вика айде да те изпратя дрън, дрън.

Взехме да се лиготим и той да ме вдига и да ми се хвърля отзад... и нашите изскочиха пред мен. Сдухах се адски много. Като сцена от някакъв Western, тишина и втренчени погледи. Приятелят ми ме погледна и пита какво става, обаче нашите ме издърпаха за ръката и съм под домашен арест в момента.

Взеха ми телефона, проведоха един сериозен разговор с мен. Майка ми през цялото време ми повтаряше, че съм келеш и тя започнала да излиза с момчета след гимназията (ама не живеем в миналия век ftw... ) Аз и отговарях и баща ми се ядоса. Каза ми да не го е видял и чул, или не знаел какво щяло да стане.

Много са ми ядосани и гледат на мен като някакъв престъпник... не знам.

За приятеля ми мога да кажа, че не е ром или нещо подобно, даже е рус и със светли очи.
На 28 е, ама не му личат, смисъл спокойно може да каже, че е на 23-24 години. Аз даже се радвам, че е по-голям, защото е много внимателен и грижовен.

И моля, моля не започвайте с определения глупаво момиче и пр. С този човек съм, защото е много по-сериозен от останалите момчета, които познавам. Факта, че ме чакаше толкова време да стана готова, а не тръгна с някоя "кифла" също ми говори, че е сериозен. Така че това "има нужда от секс"- всеки нормален човек, но не това е важното при нас.
Забранено ми е да излизам за 1 месец.

Не знам как ще се свържа с него. Баща ми в момента си е в България и може да реши той да "поеме грижите" и бял ден няма да видя. Преди казвах, че излизам с приятелка и нашите ме пускаха без проблем, но сега се чувстват и предадени.
Знам, че трябваше да им кажа, но реакцията щеше да е някакъв апокалипсис, който така или иначе настъпи.

Някакви съвети какво следва оттук нататък? И забравих да спомена- на 16 съм, заедно сме от 5 месеца.

Коментари

1.   Щом искаш да си с него бъди. Щом се разбирате, още по-добре. Радвам се за вас. Но е лошо да криеш от родителите си. Разбирам за какво го правиш, за да няма проблеми, но сега като са разбрали по този начин не е ли по-голям проблема?
Питаш как да се свържеш с него? Ами нет имаш доколкото виждам историята тук си я пуснала, не може ли да се свържеш с него в скайп, фейсбук, или не знам още къде?

2.   СТ1: Батковците много лъжат. Така и не разбрах на колко години си нито дали имате интимно контакти с приятелят ти но няма значение. Много е сериозен хмм дали не е защото е на 28 а ти си обградена от 15-16 годихли крештящи лиглиовци. Много е мил и грижовен еми да би следвало да е мил и грижовен ако не сте правили секс още. Нз. аз когато чуя такъв разказ за 28 годишен за теб нз не може да си над 16 и в ума ми идва само едно наивно момиче и злоупотребяващ мъж. Не искам да обиждам никой то това мисля аз ти си го познаваш най-добре и ти си решаваш.

3.   На колко си?

4.   На 16 е, имбецили! Написала го е, ама кой да чете до края.

5.   Номер: 3, на 16 години е! Не четеш ли..?

6.   Някой неща ми направиха впечатление "Факта, че ме чакаше толкова време да стана готова" а после "на 16 съм, заедно сме от 5 месеца". И колко много време те чакаше да си готова.

7.   СТ1: Работата стана ясна батко използват те момиченце. Извода автореке ти си го прави.

8.   Незнам аз имам две тези едната е, че ще ти разбие сърцето след време, а другата е, че трябва да си с това момче, незнам, някой се държат мила само за да си възползват от теб, а други защото те обичат, обаче не се разбира от кой вид е той!

9.   Да ти е за урок! Ти си малко момиче! Първото, което е ти за подобни неща не би трябвало да мислиш, пък камо ли да ходиш с някакви батковци. Защо се мислите за толкова големи не мога да ви разбера!
И пак си недоволна, вчерашна пикла!

10.   Абе щом е на 28, ти на 16 ясно ми е колко е добър, опитен и сладък.
Аз на 28 няма да се занимавам със 16годишна, освен ако съм неспособен да си намеря приятелка на нормални за мен години.
Сигурно се кефи, че е боднал младо и наивно момиче, ама то всяко нещо си има последици.

Много добре са постъпили родителите.