Споделена история от Тинейджърски

Приятелят
??не знам от къде да започна... бях влюбена в едно момче 1 година мислех си че никога няма да спра да го обичам но грешала съм....

Най добрата ми приятелка от около една година излиза с едно момче ( като приятели ) те станаха много добри приятели и много често излизаме тримата тя ни казва че ние сме и най близки по едно време аз взех да я ревнувам от него... Той ми каза че я харесва и аз и казах след време той и предложи но тя отказа защото го обича като приятел... и така те си останаха приятели.

Той ми пише по често но в повечето случеи за нея.. не знам как стана не мога да си го обесня и аз започнах да го харесвам... после чувствата ми ставаха по силни и по силни и го обикнах... сега когато го обичам забелязвам, че постоянно ми говори за приятелката ми... и много ми е гадно тя знае че го обичам ама тя си го обича като приятел... преди няколко дни гледахме филм тримата той постояно е гледаше така както аз го гледам не знам какво да правя вече... онзи ден излизахме тримата отново и ходихме на кафе правихме си базици както всеки ден и трагнахме те ме изпратиха до нас ( Защото аз трябваше аз да се пребирам ) и с него се гонихме през целия път даже аз тръгнах да го бутам но накрая той ме бутна...

Както и да е той учи в друг град и много ми липсва сега макар че и вчера си писахме и той сигорно днес ще се прибира... а има и друго той е типичното лошо момче... а и всички говорят че бил циганин един мой приятел ми разказва как като са били малки той му е откраднал телефона каза ми да не се занимавам с него, но аз не мога знам че и преди да е бил такъв сега не е... дайте ми съвет

Коментари

1.   СТ1: Аз даиствам на право ако нещо ме бложди казвам го аз бих те посъветвал да му кажеш за себе си за чувствата, които изпитващ към него и да видиш дали са споделени. Не ми се вярва да застраши приятелството ви щом не се е случило с приятелката ти и можеш само да спечелиш ще разбереш дали те харесва и ако е така СУПЕР. Дали е лош човек нз. това ти си го преценяш аз не го познавам :)

2.   Кажи му какво чувстваш... само така ще намериш отговора... защото ти страдаш от това :)

3.   Не мога да разбера. Във всичките теми от такъв тип проблем, винаги има едно глупаво момиче, което се влюбва във въпросен човек, за който не можем да разберем дали е свестен или не е. Момичето разбира се е младо, и се вайка с проблемтие си, вместо просто да му каже чувствата си, и после в края винаги добавят, еди кой си ми казал еди кво си за него. А после ще спорят мен как значителен процент от младото население не били идиоти.

-Death_Blade ^