Споделена история от Тинейджърски

Прословутата целувка
Значи аз сам момиче на 13 и все още не сам се целувала (с език). Просто когато се доближа до приятелят ми ме хваща шубето имам чувстфото че ще збаркам нещо незнам каде да сложа езика си или нещо такова всичките ми приятелки са се целували само аз не и ми е малко кофти.

Коментари

1.   Има време ще се целуваш! Всичко става от самосебе си!

2.   Детешки му работи...!
За кой ли път трябва да пишем, че като настъпи момента на целувката ти сама ще усетиш къде и как да поставиш езика си.

3.   Спокси нормално е просто като се доближиш се отпусни не мисли за целувката пусни езичето си и давай но да не го завреш съвсем в гърлото просто лекичко докосвай езика на другия накарай го да те запомни от първата целувка айди успех.

4.   Оххх, маце научи се да пишеш и после действай с езиците.
Та в това няма нищо страшно - ако той се е целувал и ти го знаеш...много просто: ОСТАВЯШ СЕ ТОЙ ДА ВОДИ! Е, поне първите два пъти-после си ТИ!
Хайде и успех!

5.   Aххахх на мен ми е прясно споко той си знае работата пак и изтинкта ще те води но зада си по сигорна че няма да се изложих му каши че не си се целувала с езиче даше ште му е гот штото штети е първи тях тези нешта ги кефят
што се отнася до номер 2 глупаво изказване всяко време има своите проблеми пак и никои насила нтее карал да пишеш аиде миличка успех аз лично почнах малко по отдалече несе хвърлих на езика му а поотстрани даше доста по отдалеч но да не начлизам в подробности оспех

6.   И аз бях така на твоите години, но срещнах момче което ме харесваше истински. Аз се дърпах и не исках да го целувам понеже и мен ме беше страх да не объркам някаде. Накрая той ме целуна и ми каза: "Е какво лошо има?"

И така той си ме целуваше постоянно и аз му отвръщах и след 2/3 седмици той ми каза: "Писе вече можеш много по-добре да се целуваш"!

Ей така се научих аз да се целувам. Опитай и ти! Позволи на приятеля си да те целува колкото му се иска.. отвръщай му и ти и ще се научиш! Да не ти пука, че ще се изложиш-никой не се е родил научен!

7.   Значи вземи един пъпеш. Иарежи му уста и сложи вътре резенче домат(все едно, че е език)и му налитай!