Споделена история от Тинейджърски

Никога не съм била харесвана от момче!
Винаги момчетата са си падали по разголените, напудрени и повърхностни момичета.
Аз съм момиче на 15 години и никога не съм била харесвана от момче, а много бих искала.

Старая се да изглеждам добре, разбира се, обличам си се нормално с дрехи като блузи, дънки, суитчери и т. н. също така и не прекалявам с грима. Една спирала и черен молив са ми достатъчни. Никога не съм си топирала или изгаряла косата, според мен е глупаво, но останалите в класа ми го правят и момчетата им се нахвърлят все едно са някакви богини!

Чудя се дали някога ще бъда харесвана? Аз съм едно много кротко момиче, което не се заяжда с никого, държа се мило със всеки и какво? Винаги момчетата са обиждали "кифлите" казвали са им какви ли не неща, а на следващия ден - Оп, хванали ги за гаджета!

Много са странни момчетата, никога няма да мога да ги разбера! Наистина искам да бъда харесвана, защото искам да знам какво е чувството някой да те харесва, но явно това никога няма да се случи.

Не искам съвети, просто реших да споделя.

Коментари

1.   Все някога някой ще оцени красивото вътре в теб, а не повърхнустта на кифлите!!!

2.   Защо си мислиш че не те харесва никой:)

3.   Ехе, с тия феноменални 15 години :)) Има време, спокойно.

*Syndrome

4.   СТ1: И аз това щях да питам от каде знаеш че не те харесва някои:) . Първо за всичко си има време и място на 15 си аз на 15 тарчах и се заяждах с момиетата докато днешно време се пукат като шилета но тва е др. въпрос. Когато му доиде времето ще се появи и момчето което ще те хареса ако вече не се е появило но не се е издал :) . Не си тормози главата с такива дреболии и се наслаждаваи на детството и животът си.

6.   И аз станах на 22 и до сега никога не съм бил харесван, а сега сериозно. Ти си на 15 след година две на някои момчета ще им дойде акъла и ще има кой да те хареса. Не се прави на такава каквато не си, за да изглеждаш като другите. Ще дойде момент нещата ще се променят, а и много момичета си хващат приятели след 17 години.

7.   Някой може да те харесва тайничко.. както някой си харесва тайно друг, така и теб може да те харесват.. все някой ще те хареса.. надеждата умира последна : ) И не трябва да се оценява външно, а вътрешното на човека.. и аз не съм много от харесваните, но има време.. все пак съм на 13 : )

8.   Знаеш ли, авторке, много ми напомняш на моя приятелка. И тя е в такова положение, и понякога много се разстройва заради това. Все я повтарям, че момчетата са с "кифлите", защото са по-лесни. Въди вярна на себе си и недей да се променяш, само за да се харесаш на някого. Просто бъди търпелива, и се наслаждавай на най-хубавите си години!!

9.   Преди няколко дни баба ми ми разказа нещо. Когато е била на моята възраст, в класа ? е имало някакво надуто, но и грозно момиче. Всички момчета са ходили при нея, а при по-скромните и красиви момичета не са. Та седнали баба и приятелките ? + едно момче и станало дума за нея. И момчето казало, че се занимават с нея, защото не искат сериозна приятелка. И че когато поискат сериозна приятелка, ще отидат при по-скромните момичета. Та, онова надутото момиче така и не се е омъжило. Затова не се притеснявай. Аз също съм на 15, не съм имала гадже (не броя тези от детската и в 1ви клас, де ;д), но и не се притеснявам. И ти не трябва да го правиш. :)

10.   Откъде си сигурна, че никога не си била харесвана от момче?
Да не мислиш, че толкова лесно да си признаеш, че харесваш някого.. ами ако е някое много срамежливо момче няма как се сетиш, че те харесва, нали? Горе главата, все пак си на 15, а не на 51г. ;)