Споделена история от Тинейджърски

Аз искам да съм единствената за него
Не аз го искам а приятелят ми и сега не мога да реша искам ли го и аз не е ли по правилно да изчакам поне до 14...

Наскоро разбрах, че гледал порно и не го крие изобщо... мисли си че един ден ще има жена, която ще е с него, която ще обича и ще знае че е порно звезда, че ще снима порно и щял да бъде с минимум 10 момичета на ден.

Ами ако речем един ден съм с него аз няма да търпя да се ч**a с други и му казах ами трябва да питаш момичето което обичаш иска ли и ако ти откаже да не се метваш на първата к**ва :( и той каза ми окей няма да става порно звезда но ще си ч**aм на воля по рано спомена и, че имал момиче за всичко - аз съм била момичето му за обичане и трябвало да си намери момиче за порно...

И спорихме цяла вечер и аз казах че понякога може да не питаш а да действаш просто и той каза не винаги трябвало да се пита и щял понеделник да ме пита за да ми докаже че винаги трябвало да се пита и че съм щяла да имам истерична реакция...

Та аз искам да съм единствена за него и какво да му отговоря не искам точно секс та ние още не се целуваме но от друга страна искам да съм с него и да съм единствена за него какво да правя сега понеделник като ме пита какво да кажа :(( имам 4 дена моля помогнете моля :((...

Коментари

1.   Да, изчакай до 14 години, ако си на 13, а той е над 14, може да влезне в изправителен дом за това. По законодателството на Република България, всеки полов акт с лице, ненавършило 14 години е педофилия, дори невинната целувка с теб и натискането се счита за блудство.
Едва след 14 е възможно изобщо да прави легално секс с теб (виж НК параграфите след 149).

Момчето е фрашкано с хормони и се е помислило за голяма работа. Остави го да се развива, и без това никоя кака няма да му се върже „за порно“. Това са точно детски работи, мечти и тъпотии, родени от хормоните на пуба и порно-индустрията. Реалността е съвсем различна.
Кажи му да се оправя, но ти няма да го вкараш в затвора. Да си търси за „порно“ друга (споко, няма да намери).
Успех

Лаура

2.   Проблема е, че от много малки започвате да си имате гаджета... постепенно се обърквате един друг от незрелите си мозъци и като пораснете сте неспособни да различите добрата връзка от лошата.. Що не си изчакаш до 16 - 17 като преди години както правеха всички?

3.   Моят съвет? Разкарай го тоя мечтател и фантазьор!!! :)

0ne in a milli0n,19

4.   Поредното глуповато момиченце, което вместо да си гледа училището и пр. се чуди дали да стане кандидат порно-звезда на някакъв мухльо. Ужас!

5.   От авторката:

Благодаря наистина на всички които коментираха ние долу - горе се разбрахме, че трябва да изчакаме... и наистина понякога мисля адски глупаво... за сега трябва на учението най - много да гледам... Благодаря, наистина ми помогнахте ;**