Споделена история от Тинейджърски

Моята история...
Здравейте, от известно време чета историите ви и реших и аз да споделя моите. Момиче на 15 год., уча в хубаво училище, не съм някаква красавица неземна, но съм хубава, имам добри приятели, на които мога да разчитам и прекрасно семейство. До тук добре, но пропускам един много важен факт-момчетата. Харесвам едно момче от старото ми училище близо 8 години (т. е. от 1ви клас), после спрях, защото се появи Той.. С 2 години по-голям от мен, чаровен-светла коса и зелени очи, на пръв поглед нищо особено..

Преди няколко месеца излизаше с моя приятелка, вече не сме, скарахме се заради него. Ходеха около 5/6 месеца, след което той я скъса, заради мен... Не сме ходели никога като гаджета, защото просто не исках да сме заедно, не исках да говорят глупости за нас и просто смятах, че така е най-добре. Забивахме се доооста време, и тойми призна, че ме обича. Бях му толкова време приятелка, а той погледна на мен с други очи.

Не исках да си разваляме приятелството и го режех, излзиахме заедно, целувахме се, прегръщахме се и аз се влюбих, не исках, но стана. Той си пада малко лошо момче. Карали сме се над 100 пъти за различни неща, за бившата му, за това как пуши трева. Лъжеше ме непрекъснато, че е спрял, а аз съм твърдо ПРОТИВ тези неща. Имало е и моменти в които да не си говорим 1/2 месеца.

Сега сме само приятели, аз така реших, но като излизаме искам много да го целуна, но и не искам да сме заедно. Едва ли някой ще ме разбере, но откакто ме лъжеше сега се чувствам предадена. Резервирана съм към него и се чудя дали да му дада шанс. Давала съм му толкова пъти, но не знам дали си заслужава. Как мислите вие?

Коментари

1.   Както се казва... да ти имам проблема!

2.   Може да сте приятели с привилегии, ако ти е толкова трудно да тръгнете просто това е по лесно. Вие ще си знаете какво чувствате един към друг. Пък пушенето на трева не е голяма работа, ако наистина го харесваш ще го преживееш (:

3.   Здравейте, Казвам се Цветелина и съм на 12 години!!! Харесвам едно момче, което много ме впечетли, подлуди и ме накара да се влюбя в него! Проблемът е там, че той не ме забелязва. Аз му казах, че го харесвам. Моля, Ви, дайте ми съвет!!! Момчето е адцки готино побързайте, за да не го изпусна!! Той е 8 клас а аз съм 5. Moля, Ви посъветвайте ме!!! Ако желаете скайпа ми е cvetelina. galinova3

4.   Дай му шанс, и без това тази "връзка" няма да оцелее дълго време. Както ти искаш.

-Death_Blade ^

5.   Ако го харесваш - дай му шанс! Ако не - няма смисъл! Всички двойки имат проблеми спокойно и вашите ще минат. Но преди да решиш каквото и да е трябва да помислиш добре!

6.   Приеми го такъв какъвто е! На теб какво ти пречи, че пуши трева, ако отношението му към теб е на ниво, това не бива да те притеснява... най - добре е да поговорите, ако искате и двамата да сте заедно и това ви кара да се чувствате ОК, бъдете заедно , ако ли не... нека целувката бъде последна :)
П. С. Пиша много коментари, имам и няколко публикувани истории, но никога не се подписвам ето сега ще го направя...
Пламсита 21

7.   Позабавлявай се с момчето и го остави. Намери си по-сериозен.
Ако изживееш връзката си на макс със него-дадеш всичко от себе си и вземеш всичко от него, ще разбереш след време дали искаш той да е човека за теб. Не чакай, а действай.

red_fox

8.   От Автора:

Да му дам шанс, окей ама разбирате ли колкое трудно, не искам да се чувствам пак предадена и наранена. Наистина ми е много трудно. Не мога да разбера след всичко, което сме преживявали заедно и съм му помагала и разбирала, той ми казва, че съм СЛАДКА. От всички епитети в българския език, само сладка ли ме описва.. иначе много ме обичал... това нормално ли е :Д:Д?