Споделена история от Тинейджърски

Първият ми секс беше на 16 годишна възраст
Много обичам приятеля си, ходихме 3 месеца и вече бях убедена че това е човека за мен. Той искаше да правим секс за да показваме чувствата си. Първият път беше ужасно нежен и мил, преди секс ме засипва с безброй ласки, прави романтична обстановка, заспива ме с целувки всеки път когато правим секс. Когато го направихме за първи път той беше уплашен когато видя кръвта, плаши се повече от мен когато му казах че изпитвам болка, всеки път гледа да задоволи мен, а не до толкова себе си, просто е перфектен във секса и във всяко отношение, но все пак се питам избързах ли като го направих на 16 години?

Коментари

1.   ДА, ДОКЪДЕ ЩЕ СТИГНЕШ.

3.   Не според мен не си исбързала това е една нормална възраст.

5.   Според мен ако той е подходящия за теб и ти е показал че те обича знами те си сгрешила за секса и любовта граници няма.

6.   Миличка избързала си исчакай да станеш поне на 18 максимум на 20 ама едвали....

7.   Аз го направих на 13 и много съжалявам за постъпката си. Сега съм на 15 и не знам дори как да кажа на гаджето си че съм го правила, защото го излъгах че съм девствена. Според мен е нормално на 16. Успех

8.   Много си избързала.

9.   Никой не може да ти каже точна възраст, защото няма такава. Ако си фешън чалгарка ще го направиш на 13, ако вашите са ти чели Библията за лека нощ ще го направиш като се омъжиш. Въпрос на гледна точка.

10.   (От авторката) Ем и на мен ми се струваше рано, но всичките ми приятелки между които има дори по-малки от мен го направиха и останаха доволни. Не се оплакваха от нищо, дори при положение, че вече не са с първите си любовни партниори. Смисъл такъв правиха секс с едни момчета и сега вече отдавна не са с тях. Стори ми се нормално и аз да пробвам макар че възрастта малко ме притесняваше. Но ето, че не съжалявам сега, още съм с момчето което ми беше първо и мисля, че няма да има друг в живота ми. Не съжалявам за постъпката си, но исках да видя и няколко чужди мнения.

11.   О миличка, всичко много хубаво, ама не се заблуждавай, че това ти е първия и последен мъж... още малко време да мине и пак ще си говорим ;). Успех! А относно възрастта, аз бях на 15 и полувина, беше ужасно, но не съжелявам..... На кой когато му дойде времето...:)))

12.   Много рано....
После се чудим защо младите майки са бездетни, а много често в миналото им се крият аборти (за които не говорят), полови болести.

Млади момичета, ранният сексуален живот (което е почти равнозначно на безразборен секс с най-различни партньори) означава не само опасност от нежелана бременност- това дори не е най-страшното, ако се пият противозачатъчни, а най-вече опасност от зараза с :

-кондиломи;
-хламидии;
-гъбички;
-венерически болести;
-човешкият папилома вирус HPV, който с нищо не се забелязва и не е болест, а зараза, която разнасяте и от която след години -вече в зряла възраст, можете да се разболеете от рак на маточната шийка;

-СПИН (защо да го подценяваме-вече има случай на 17-годишен със СПИН, а нали не си мислите,че е спал с 40-годишна???бил е с момичета като вас, на вашата възраст);

Не забравяйте,че преди да се чувствате големи и отворени, пред вас стоят всички тези видими и невидими зарази, с които ще ви срещат партньорите ви.

Съжалявам,че трябва да го кажа, но това е истината.

13.   Ами всеки си решава кога и с кого.
Не е рано и не си избързала.
Радвай се на щастието си с момчето до теб докато го има и така. После ще дойде друг и друг толква мъже ще ти минат през ръцете.

14.   АЗ СЪМ НА 16Г. АМА НЕ БЪРЗАМ. ИМА ВРЕМЕ.

15.   В днешно време 16 годишната възраст е напълно нормална :) Но не се заблуждавай, че той е единствения :) Айде успех

16.   Аз бях на 14 и мн съжелявам.. НЕ БЪРЗАЙТЕ МОМИЧЕТА.

17.   Ами не не си сгрешила според мен. Щом се държи така мило и нежно.... Е можело да почакаш малко, но нищо, щом е толкова изключителен, добре.

18.   Вълбще не си избързала като се има предвид че почват още от 12-13...

19.   Аз съм на 14 и съм решила да го направя макар да не ходим с момчето ама както от това след като го направим той ще дойде при мен имам чувството че сега някак си му е неудобно .. а и той е много мил и внимателен с мен така че не се притеснявам :)

20.   Аз смятам че граници и точно време за това няма!!!....всеки човек е различен и има своята индивидуалност...той сам усеща себе си...ако ти си била сигурна в това което правиш няма нищо лошо в постьпката ти....ма може и да си на 14 няма лошо миличка....най важното е да си сигурна и да вярваш на 100% в момчето с което си....хаиде толкова от мен.....а за натам моят съвет е първо добре да опознаваш момчето и тогава да му се отдаваш...всичко си идва само и единствено от теб....успех

21.   Ние ли трябва да знаем дали си избързала или не? Щом си го направила значи си била готова. И м/у другото 16 е добра възраст... като приемем че вече на 12 години се ебат... Аз лично смятам, че не си избързала :) Успехчета за напред :)

Снежанка

22.   Aз съм на 16г все още не съм го направила но мисля скоро да го направя имам си гадже от 1г и 4 месеца мн се обичаме тои е цяла слънчице даржи се с мен като с принцеса никога не ме е карал на сила може ви и за това искам да го направя с него сигорна сам 4е тои е идеалният и мислиме за напред да сме заедно искам да ви попитам според вас рано ли ми е или не 6те направя ли гре6ка ?

23.   това си е чисто нормалнота възраст и той явно е много нижин и мил с теб така че давайте

24.   Според мен няма точна възраст.. Аз сам на 14 и не сам го правила и искам да изчакам да стана поне на 15, но дори и тогава ще го направя само ако сам готова все пак за никъде не бързам.. :)

25.   Преди да направиш нещо трябва да си зададеш хиляди въпроси, за да си спокойна и убедена, че искаш да го направиш, а не сега да се чудиш дали е правилно!!! ;)

26.   Според мен не си избързала, а щом е внимателен към теб и се обичате, няма какъвто и да е проблем:)

27.   Даа много си избързала, определено ще гориш в ада за това! Тц тц тц на къде отива тази младеж.
Ми сама си отговори дали си избързала, или не. Не си била подготвена, била си на 13, не си го искала, боляло те е, не си го обичала, бил е груб, забременяла ли си? Ако не, отговори си.

28.   Според мен на 16 години е нормално

29.   След като има 11-12 годишни, които се еб*т, бих казал, че на 16 си е съвсем нормално! То и без това си е научно доказано, много по-добре на 16-17, отколкото на 11-12

30.   по нормално от 16 ко искаш.. пак и важно да си с подходящ партньот

31.   защо всички не са като теб.. в днешно време стана нормално да го направиш на 13-14.. : (

32.   Аз съм на 12 и мисля, че знаете, че не съм правила секс, но все пак, ще ви кажа, НЕ съм правила. Аз смятам, че удачна възраст за секс е 17 години, според мен не си избързала, толкова много. Важно е да споделиш с родителите си, или по-точно майка ти, защото тя ще те разбере. Успех! :))

Ники

33.   абе на 20 нещете ли на 40 според мен възраста си е съвсем нормална има хора на 12 го правят...

34.   Авторката вече е на 19, кво се стараете да пишете като няма за кого?

36.   Aз също съм нa 16 и не мисля дa го прaвя преди дa нaвършa 18 не че те упреквaм зaщо си го нaпрaвилa aз мисля че ти е рaно, просто въпрос нa гледнa точкa

37.   В моя клас (9-ти) над половината момичета са правили секс (на 15 са някъде) така че според някой дори е късно на 16 за първи секс. Това е мое мнение

38.   Евала, една прекрасна възраст за такова нещо въобще не си избързала.

40.   Според мен не си исбързала.. Защото имам приятелки на 12-13, които си вкарват пръсчета и правят свирки на хора,които познават от месец... Аз самата като разбрах че го правят спрях контакт с тях, защотоназ самата съм на 13 и мисля , че това е не нормално ... Аз за твоя въпрос , мисля че си на нормална възраст предвит ,че има деца на по 11-12 и вече го правят :) (извинявам се за грешките ... От телефон съм :) )
*Полина*

41.   Миличка за да правиш секс трябва да си на 18. Смятай че когато станеш по голяма ще разбереш че си направила голяма грешка. На 18 вече си зряла и можеш да правиш секс спокойно като си на 16 си още малко момиче.

42.   Аз казвам моето мнение искам да знаете това.
1. Според мен не си подранила, но не е въпроса дали си подранила това не може да се каже ти сам си знаеш кога можеш да го правиш и кога искаш. А и освен това има хора който и на 18 не са готови. Така, че според мен спокойно и Успех!