Споделена история от Тинейджърски

Момчета, не губете момичетата си!
Здравейте, аз съм момче на 16. Пиша тук за да ми олекне, за да помогна на някого като мен.
Историята е такава.

Преди почти 2 години имаше едно момиче, нежно, красиво.. бях влюбен! Така се развиха нещата че тръгнахме. Отначало всичко вървеше прекрасно - наистина се обичахме. Но постепенно с времето нещата станаха различни. Понеже живеем в различни градове се виждахме рядко (1 път на 1/2 месеца), но пък постоянно говорехме по телефона, пишехме си...

Аз я обичах с цялото си сърце и все още е така. Понеже съм срамежлив не съм я докосвал, дори и с език не бях я целувал, страх ме беше че ще ме помисли за използвач-че я искам до мен за да я вкарам с леглото си. Така и не я докосвах.. прегръщах я рядко, целувах я само за довиждане. Сега се замислям, че може би тя е искала да и показвам нежността си, да и подсказвам че е желана.

С времето чувствата и изчезнаха. Любовта се изпари. От тази половин година в която бяхме заедно последният месец не беше нищо-нито един път не ми каза обичам те, нито веднъж липсвам ти. Тогава разбрах че това е краят взехме решението да се разделим заедно, въпреки че аз много плаках. За нея беше по добре - за това го направих.

Аз разбих живота и - не знам как но го направих, съсипах я. Но както и да е.. тя продължи напред. Сега е обвързана с момче по малко от мен, на нейната възраст. Знам че е щастлива и се радвам че намери любовта!
Това е историята ми. Наистина се почувствах по-добре като я споделих с Вас.

Искам момчетата да разберат същността на разказа ми! Момчета не губете момичетата си заради това че сте стеснителни и заради това че не показвате чувствата си! Докосвайте ги, карайте ги да се чувстват желани!
Моля Ви не правете моята грешка - не им позволявайте да си отидат!

Това е от мен. Благодаря на всеки отделил време да прочете написаното :)
И към модераторите - много ще съм благодарен ако публикувате историята ми, за да може да има по-малко наранени момичета! :)
Dani ;))

Коментари

1.   Те поне да бяха истински момчета.

2.   Наистина уникална история!!
Този, когото те послуша няма да постъпи лошо!
Момиче 13 :)

3.   Винаги трябва да показваме чувствата си пред хора, които виждаме, че ни обичат.

4.   ще те послушам братле... аз съм същия какъв то си бил ти... така че ще те послушам. Мерси че сподели историята си :)

5.   Приятелю, ти още си малък и чак сега разбираш някои работи. Нормално е. Мъжът трябва да е непоколебим. Харесва момиче - казва й. Иска да я целуне - целува я. Това с чакането на съдбата е женска работа. Радвам се, че се усещаш още от 16 :)

6.   Наистина съжалявам за момичето! Но пък се радвам, че има останали момчета като теб, които ценят нежния пол! Аз съм жена, на 19 съм и много момчета са ме ранявали, много различни са ми съсипвали живота, имала съм връзки на по година, година и половина... Но никъде не съм намирала момче, което да ме обича истински и да ми го показва, никъде не съм намирала някой, с който да се чувствам щастлива и в безопасност.... Останала съм с впечатление, че мъжете са груби и че искат само едно..
Е, ти си един на милион и се радвам, че все още има такива като теб. Вижж.. може да не се е получило с нея, но ти продължавай напред.. Правилната ще те хареса такъв, какъвто си :)

7.   Много добре правиш като споделяш горчивия си опит и ти свалям шапка за това. Аз съм на 15 и до сега съм имал връзка само с 1 едно момиче(дори не може да се нарече връзка), въпреки че съм бил желан от доста. Причината за това е, че съм срамежлив. Миналата година имаше едно много красиво, привлекателно, умно и нежно момиче от класа, което ме обгръщаше с внимание, но аз срамежливия копелдак нищо не направих и тя загуби интерес към мен. Ироничното тук е, че тази година си падам адски много по нея, а тя се държи студена(неутрално)....

8.   Евала пич!

9.   Благодаря на всички коментирали :)

Автора

10.   Аз изгорях.. :Х

11.   Аз не мога да повярвам, че все още има такива момчета..
Аз съм момиче на 16 съм, има едно момче което си харесвам от 2 години. Но вие момчетата сте ужасни и сте като деца и ви е "толкова трудно" да покажете чувствата си, че ми се погажда.