Споделена история от Тинейджърски

Флирт катастрофа ?
Пиша Ви, защото кратката история която ще Ви разкажа взе да ми се повтаря честичко и вече не знам как да променя шаблона затова съм отворена към всякакви съвети....

От няколко месеца ходя в спортен клуб. Там работи едно момче на моята възраст. В началото не му обърнах никакво внимание докато не забелязах едно съвсем леко по-специално поведение от негова страна. Например един ден ми влезе нещо в окото и докато се усетя той вече беше до мен с кълбо хартия, започна да ме поздравява и да ме пита всеки път когато минавам покрай него "Как е? ", не пропуска да ми намигне когато ме види и тем подобни малки жестове... и така почти два месеца.

Един път се засякохме в един клуб но само се поздравихме. Той не се опита да ме заговори макар че многократно го засичах да ме гледа през тълпата. Приятелката, с която ходя един ден като на шега го заговори казвайки му, че много го харесвам и тренировките които провежда също, а той няколко пъти я е попитал дали е истина. Един ден събрах смелост попитах го за профила му във Фейсбук и го добавих очаквайки някаква реакция.

Но тя не последва. Една вечер го видях да седи и седнах до него да поговорим. Такъв разпит ми направи че през цялото веме се чудех дали не съм на интервю не се посвени да попита дори какво правя с малкото си легло когато водя момчета... Сподели ми, че през април отвал в Испания да учи испански за 3 месеца. Следващите два пъти когато се видяхме дори започна да ме целува по бузата за добре дошла. И аз си мислех, че ме харесва. Междувременно забелязах че е доста сърдечен човек - един ден го видях направо да прегръща една от колежките си като малка сестричка за добре дошла / пояснявам че момичето си има сериозен приятел които също идва често/. Но един ден една приятелка ми каза че го е видяла във фитнеса с друго момиче и не била съвсем сигурна, но изглеждали доста близки...

Направо изпитвам желание да го хвана за яката да го тръшна в стената и да му заявя право в очите, че не му прави чест да флиртува с мен докато си има друга, а след това просто да се обърна и да си тръгна все едно че нищо не е било. Изгарям от желание да му натрия носа, но не знам как. Въпреки че осъзнавам, че това е само бунт на егото ми.

Ужасно ме е яд на себе си, че се оставих така да се подведа. И се ядосвам още повече, че това ми влияе емоционално. Не мога да разбера къде точно бъркам. Много често си мисля, че някой ме харесва докато всъщност накрая това се оказва само лек флирт или най обикновенна любезност. Забелязвам много често че мъжете имат интерс към мен, но някак си нешата не се задълбочават. Ако пък някой иска да е по близък с мен обикновенно се оказва просто сваляч.
Както вече споменах отворена съм за всякакви коментари и съвети наистина ще са ми от помощ.
Предварително благодаря.

Коментари

1.   Какво да ти кажа, ти не си влюбена или да го обичаш, поне така изглежда, той също, флиртували сте, опитали се, но и двамата явно не сте запленени, има още много риби в морето, не се отчайвай, слагай усмивката и с него го унищожи. От мен запомни усмихваш ли се на един мъж и не се сближаваш с него ще го подлудиш, успех!

2.   Всъщност пое дно време бях уйасно хлътнала по въпросния мъж, но той не направи нищо мислех си, че не смее понеже все пак работи там. Опитрах се да започна да го възприемам само като познат, за да не се разочаровам отново :( и пак съм разочарована.

3.   цитирам 1 пост от 9gag
“не ми казваите че на земята има още 6 милиарда души защото нямам намерение да се срещам със всички тях“

Ако го харесваш поеми инициативата пък каквото стане.