Споделена история от Тинейджърски

Любов, интернет и още нещо...
Здравейте !!!

Искаше ми се, от доста време да си кажа мъката някъде... леко банална, ще стой с оглед на прочетените от мен случки, но все пак...

Моята история започва през Януари 2006. Запознах се в интернета с едно момиче. Хубавица на 17 години (аз тогава бях на 15). Беше ми казала, че е от много далеч (така се и оказа), но има роднини в моя град, които ги посещава в година 2-3 пъти. И така... в началото си писахме нон стоп в скайп. Някъде след 2-3 -тия месец от познанството, дойде ред и да се видим. Доди на посещение при роднините си, и тогава се видяхме. Говорихме си 2-3 часа.. Беше много приятно и за двамата. Процедурата се повтареше, на всеки 2-3.. месеца. Веднъж ми каза, че съжелява че няма повече момчета като мен.. Тогава разбрах, че ме харесвах, но си мълчах. Лафихме си по телефона всяка вечер с часове. Знаех, че ме обича, тя също знаеше че и аз я обичам.. Но никой не посмя да каже...навреме.

Така стана, че спря да идва ... понеже отиде на учи и се оправеше с квартири глупости сама.. и не и стигаха финансите. Конктактите ни се ограничиха до прословутия скайп и тела.. Но постепено спряхме и там да контактуваме.. тогава не разбрах какво губя..
Все пак тя живее там в един свят, аз в друг... минаха месец може би два, без да се чуваме..

Една вечер бях повален от проблеми.. от всякакво естество (мога да кажа, едни от най гадните моменти в живота ми бяха тогава) Тя тогава ми писа. Нека отбележа, че тогава се мъчех да скрия проблемите си.. но още на 2-рата минута ми каза: "Кажи какво има, или цяла нощ, ще се мъча ти прочета мислите"
Разказах ...

На другия ден, бях като нов. Абстрахирах се от всички проблеми.. и не ми пукаше за нищо, благодарение на разговора ми с нея... Но от тогава, всеки ден само тя ми е в главата... когато излизам по барове обграден съм с момичета, но за нея си мисля, когато съм в компания също... на нова година бяхме 12 момичета и 4 момчета.. но отново за нея си мислех. Най големия подарък бе, смс-са от нея когато ми честити новата година ...

И така.. в момента се измъчвам когато знам, че е по барове и че други момчета я докосват.. а аз немога :(
Мъча се, да я забравя, всяка вечер съм навън срещам се с много момичета и така.. обаче не ми излиза от главата ..
Какво да правя? Незнам.. направо, чата не струва.. телефона е умряло.. но май само тфа ми остава ..

П.С Знам, че ще си кажете, що не отидеш.. е да много пъти съм си мислел, но на тоз етап е невъзможно ..билета е ужасно скъп, пък и имам други причини, там е работата, че до като не навърша 18... е невъзможно. Да изчакам докато ги навърша? Боя се, че ще е прекалено късно...

Сори за правописните грешки просто писах много бързо без да се старая.

Коментари

1.   С времето ще ти мине :) Повярвай. Просто се опитай да не мислиш за нея или се занимавай със страшно интересни занимания за теб :) И аз имах нещо подобно, обаче като бях по-малък. Спокойно ще ти мине :). Успех !!!

2.   Опитвам, опитвам.. не е лесно ама дано стане ..Мерси за съвета :)

3.   Бля бля бля... Вземи и го кажи братле. Поне съвеста ти да не те гризе. :)

4.   Там е работата, че тя го знае, но просто не повдигаме темата... а може би трябва? Тенкс бате :]