Споделена история от Тинейджърски

Аз гей ли съм?
Здравейте, казвам се Б. Така моята история е малко заплетена и ще се опиитам да ви я разкажа в няколко изречения.

Преди 2 месеца започнах да ходя на фитнес с моят съсед и приятел Е. Двамата сме на по 18 години и животът е пред нас. Веднъж когато отидохме на фитнес след тренировката той влезе да се къпе а аз го чаках до вратата на банята. Той излезе гол и тогава ми хареса тялото му, а след това без да искам погледнах надолу към члена му и ми хареса гледката.

На него не му направи впечатление, че съм го видял гол и продължи да се облича. Когато се прибрах влязох да се къпя и мастурбирах на спомена когато го видях гол. Започнах да изпитвам чувства към него и след една от тренировките му признах, че го харесвам. Той ме изгледа лошо и ми каза пак ще си говориим и си замина.

След 2 дена той ми се обади на ГСМ и ми каза ела до нас да си поговорим по онази тема. Понеже и двамата сме от един квартал, веднага отидох до тях и той ме покани да вляза в тях. Покани ме в стаята си да говорим и аз му обясних, че го харесвам и докато говорех той ме целуна страсно. Започнахме да се събличаме и правихме страхотен секс. Много ми се иска да не съм гей, но явно съм вие какво мислите???

Коментари

2.   Ми чист гей си си... от момичета възбуждаш ли се, нищо не казваш за отношенията си с жени???

3.   Преместете го това в измислени истории.

4.   Струва ми се, че това е измислена история.. Но ако е истинска.. да, тогава си гей..

5.   Аз съм момиче и съм харесвала момичета и ми се е искало да съм мъж, че да ги оправя но не съм стигала до там. Мисля, че да харесаш тялото на човек от същия пол и да се възбудиш е нормално, но щом си спал с него а не сте се само поцелували значи според мен засега си бисексуален. Не гей ами бисексуален. А и едва ли всеки мъж ще те привлече така. Не се притеснявай живеем в свободна страна и дори да си гей няма за какво да се притесняваш. Само моляте не се прави на жена, него показвай дори да си гей. Хората мразят показността. Ако си останеш със същото поведевние като досега никой няма да те подиграва. Няма да заподозрят нищо. Само да спомена кръстникът на моето дете всеки смята, че той е гей и той е споменавал, че би спал с мъж но засега не е. Но това неми попречи да искам той да е кръстник. Всеки има избор с кой да си легне. Просто да не показва с каква наклонност е публично. За него е по-добре. И най-важното: Никой няма право да те съди за това! Знаеш ли колко готини момчета съм виждала а се оказват гейове за съжаление на момичетата. И не казвай на родителите да не ги нараниш.

6.   Имам чувството , че това е измислена история.. А ако по някаква случайност не е .. Гей си

7.   Измислена е и още как затвориха сподели инфо и тука започнаха да пишат извратеняците.

Rebel

8.   Това може да е увлечение, но е имало и секс... Обичаш ли някоя, а някоя да те обича...? Намери си някоя дама и го направи с нея. Знам, че идеята ми е уникално смотана, но може това да е единствения начин да видиш дали си гей.

11.   Да, гей си.

GG

13.   Може да си бисексуален.