Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се като гигант
Хей.. Здравейте, проблемът ми е малко смешен може би, но наистина много се притеснявам от това, дали момчетата и като цяло хората смятат по пълните момичета за аутсайдери...

При мен проблемът не е че съм много дебела а че наистина съм много едра аз съм на почти 15 години и съм 1. 76 някъде, чувствам се като някакъв гигант сред съучениците си, и не е само това наистина съм едра, което много ме смущава.. често хората се шегуват с това като кажат например ''Лол.. ама направо не е истина какъв си гигант ''.. Та разбрахте ме дали момчетата имат проблеми с това че съм по едра. Ако може да ми отговори мъжката аудитория ще съм благодарна.

Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Здрасти, и аз на твоята възраст бях 176 см.
По наше време имаше едни гадни мед. сестри в училищата и ни теглиха дружно под строй. В десети клас бях 66 кг.
Спукаха ме от бъзици, точно „гигант“ ме наричаха, „голямата кула“ и тем подобни.
Имам и големи гърди, и за тях ми се подиграваха.
Почнах да гладувам. Станах последно 55 кила и припадах. Отдадох се на ученето. Неусетно почнаха да ме харесват момчетата, но чак към 11-ти, 12-ти клас. Нямах им обаче доверие (можеха да ми се подиграят) и тръгнах с доста по-възрастен мъж, който явно само ме използва. Зарязах го.
Успях като завърша да се махна от града си и отидох в голям град.
Днес съм 178 см. висока, тежа 63 кг.
Мъжът ми е 190 висок, прекрасен човек. Уважава ме и обича, дори бях станала 72 кила и пак беше до мен.
Срещам само възхищението на мъжете по улицата, но не могат да ме имат. Профучавам покрай изплезените им езици с колата си и ги оставям да сърбат супата.

Спокойно, високите мадами са на мода.
Има чудесни, готини мъже навън (не момчета), но търси някой висок и с положение. Комплексарят винаги ще ти намира косури и ще те мачка. Говоря от опит. Успех

2.   Не искам да те отчайвам но определено за момчетата е добре да са високи (доста момичета харесват високи) за разлика от момичетата / жените.. Гаджето ми е 1. 60 на 14 и просто е перфектно а за въпроса ти - през тийнейджърските години в даскало определено ще ти се подиграват.. Просто е неизбежно но напред в живота това няма значение така че не се притеснявай.. А за номер 1.. Според мен тя говори така защото е прекалено висока за жена и търси хубавите страни но определено за 1 жена е по добре да е 1. 65-67 отколкото 1. 78.. Доста по привлекателна е.. Поне за повечето момчета/мъже

3.   От номер 1 - недей така, зависи от мъжа.
Моят никога не е бил с жена, по-ниска от 175 см. Страх го е да не счупи подобно същество, защото е висок 190 см., едър мъж.
178 см. изобщо не са много за жена. В Северна Европа жените са много по-високи, а манекенките са дори над 180 см. За всеки влак си има пътници. Който е нисък си търси ниска жена, високият мъж си иска висока жена.

4.   Подкрепям номер 1/3. Както бях казал в една друга тема наскоро: моята приятелка е 1, 83см 70кг и носи 42 номер обувки (няма да казвам какво обикаляне пада). Никога не съм се кефел на дребнички, слабички, дори не разбирам как може да има хора, които да им харесва. Но както каза номер 3: за всеки влак си има пътници.

Кубрат

5.   Кубрат, пак сме на едно мнение. Има ли тема, човек, в която да не сме? (подписана или не, все ме подкрепяш). Не, определено в неделя сме на кафе...

6.   Е, номер 5, сега вече имам още малко жокери :-)

Кубрат

7.   Какво ти пука??? Аз съм висока 177 см и си ги обичам всичките 177 :) Тежа 60 кг, което за ръста си ми е ОК.

8.   Абе какво ти пука за околните!! Даже си си супер мадама.. Аз съм 1. 70 и тежа 59 кила :дд Емии за всеки влак си има пътници!! Приеми се такава каквато си ;))

9.   Аз като съм 160 см какво да кажа???

Ягода

10.   Аз съм на 14, висока съм 1. 73 и тежа 56 кг. Досега никой не ми е правил проблем за височината и на никое момче не му е пречело да ме харесва, дори и да е по-ниско от мен. :) Пък и хич не ми дреме, ако някой ме обижда :д