Споделена история от Тинейджърски

Казват ми, че изглеждам "малък"
След няколко месеца правя 18, а повечето ми връстници ми казват, че не изглеждам на повече от 15.

Не мисля, че лицето ми е детско, просто е малко нехарактерно. Нормално висок съм, но съм слаб и това вероятно ме прави да изглеждам по-дребен от мускулестите ми съученици.

Това хубаво ли е или лошо? И за момичетата - бихте ли харесали такова момче?

Коментари

1.   Да аз съм момиче, и обичам такива невинни лица!

2.   Брат и аз съм като тебе само, че съм на 19.

3.   Споко, така сме младоликите :)
И на мен не ми личат, но не се притеснявам.

*Syndrome

4.   Доста по-големичка съм от теб, но на твоята възраст както и сега такъв тип мъже-с момчешки чар са ми слабост, сега ако кажеш че имаш и тръпчинки нищо че съм ти кака взимам те веднага:)

5.   Абе пич, аз на 23 отидох в един бар с приятели и не ми сервираха алкохол, защото съм нямал 18... К'во си усложняваш живота излишно, да не ти пука...

6.   Немалко момчета и момичета на 18-20 са неразвити и изглеждат по- малки. Тия постоянни публикации за някакъв възможен недостатък, придружени с въпроса "Момчетата /момичетата харесват ли такива момичета/момчета" са напълно безсмислени. Всичко е индивидуално-не мисля, че ако си нямаш гадже ще останеш сам, защото изглеждаш по- малък, пълни глупости, живей си живота, не се занимавай с дреболии. И по- малък да изглеждаш след три- четири години вече ще си развит.
Adora

7.   Аз съм момиче на 21 и ако нямам грим в магазините ме мислят за 13-14 годишна и не ми продават нито алкохол нито цигари, младоликите хора се запазват по дълго млади.

8.   Аз съм момиче на 13, но изглеждам по-малка. Другите момичета на моята възраст изглеждат по-големи, а аз съм нисичка, дребничка, поне имам някакъв бюст, цикъл и не съм кльощава.. лицето ми е като на момиче в 5 клас и тъй като не се гримирам изглеждам и по-малка. Майка ми също е била по-младолика, като е била в университета са мислили, че е гимназистка. Това обаче има и някои предимства, защото като станеш на 30 ще изглеждаш на 20 ;). Засега може и да не е особено приятно, но може би по-късно ще е предимство.
*Яса

9.   И аз имам един такъв приятел. На 19 е, не бих му дал повече от 15. Изглежда на момичетата им харесва, има време да се развиеш, както казаха, да не ти пука ;)

Death_Blade ^

10.   ако искаш малко да окрепнеш прай лицеви и ако искаш тичай за крака пак и всички момичета харесват различни типове момчета аз не съм от най - слабите но не сам и дебелите.. Та така почни с по малко лицеви да ти се развият както тряя мускулите и ще си бомбаа ;п

11.   Аз съм същия като тебе и даже съм на същата възраст-почти 18. И никой като ме види не може да повярва, че съм на толкова и ми е адски гадно. Нисък съм, слаб, лицето ми е нежно, гласът ми е прекалено висок и т. н. Направо не мога да повярвам, че има и друг човек, който да изглежда толкова малък. Но ето че има-прочетох темата и се зачудих. Аз уж тренирам отдавна и мускули имам, обаче това не ме прави да изглеждам по-голям. Не е това причината. Просто някои хора сме недостатъчно развити за тази възраст и затова хората се чудят и маят като кажем колко сме големи. Знам колко е гадно авторе, но така е-какво да се прави. Сигурно ще се оправиш и аз ще се оправя, но по-късно. Гледай учението да върви, а пък това го остави-само би трябвало да се оправи.

12.   Той е на 19? какво развиване те гони бе деатх_бладе със твоя ник от 4-ти клас?
Просто по тренирай малко или казвай нещо като "Големите неща се крият във малки опаковки" :D

Cappy! ^_^

13.   Аз съм момиче на 19 вече дори сега започнах да уча висше и много често не ми дават по-вече от 16 17 отначало се ядосвах, но после ми мина

14.   Нищо ти няма...

15.   брат и аз съм на 18 год и съм висок 190м