Споделена история от Тинейджърски

Какви момичета предпочитате?
Искам да задам няколко въпроса към момчетата, които биха се оказали добри за момичетата.
1. Какви момичета харесвате? - Пълни, средни, слаби.
2. С дълга или къса коса предпочитате вашето момиче?
3. Големи, средни или малки гърди?
4. Девствено момиче ли предпочитате за гадже или не девствено?
5. С грим или без грим?

П. П - Аз съм момиче и винаги съм се чудела какво харесват момчетата в нас.. (:
Ще съм благодарна, ако пуснете темата. (:

Коментари

1-50 от 71

1.   Ами външният вид не е най-важен, но все пак ще ти кажа. Ами харесвам средни или леко закръглени, със средно-дълга коса, може и много дълга. Ами може да има само очна линия, а не я искам замазана като фолкпевица, по-добре без грим. И предпочитам да НЕ е девствена, защото аз не съм майстор. Но повечето мъже предпочитат десвствена, аз не. Не харесвам бомби, но малко по-големи от средни, по-малки от големи.

Ian_the fucker

2.   Тези неща, които си питала не са важни, защото са свързани с външния вид. По-важен е характера.

3.   Мъжете търсят плодородна почва за семето си, а жените добър сеяч който ще се грижи за реколтата ще копа, тори и полива.

4.   и аз с интерес ще следя темата.. Момиче съм

5.   Смятам, че това не е кой знае от какво значение, ако двама души се харесват, обичат и разбират... :) В крайна сметка е важен характера, защото другото е преходно :)

6.   Повечето неща са без значение всичко зависи от характера, но ако ще и най-доброто момиче на света да си, ако си намазана с грим като цветен телевизор не би ми допаднала.

7.   Направо ме изпревари с темата... И аз мислех да напиша такава...

8.   Това не трябва да те интересува.
Трябва да бъдеш себе си, за да намериш човекът, който търси Теб. Иначе няма да е истинско.

9.   Но все пак всеки първо забелязва външния вид. Аз например в много случаи съм била така, че ако някой не ми допадне и не ме привлича на външен вид, не желая да го опознавам, но съм давала шансове и дори още давам. Може пък да ми допадне и тогава да започне да ми харесва, знае ли се? Но външният вид си има значение, при повечето много голямо.
Много искам да ходя с някой супер як, ама не ми се е случвало :D за жалост
Между другото номер 1 : аз отговарям на някои от предпочитанията ти :D с изключение на това , че не ползвам очна линия, а спирала само, понякога молив, но най-често ходя без нищо. Само вечерта като излизам с приятели си слагам :) И това, че казват, че гърдите ми са големи :D има и по-големи от моите разбира се :D Това стана като реклама направо, но просто казах :D
Ще следя темата, и на мен ми е интересно, макар че тук каквото и да прочета, всеки човек си е различен и има различни предпочитания :)

10.   1. Слаба, но не прекалено.
2. Дълга до раменете (може и на опашка).
3. Малки или средни гърди.
4. Няма значение дали е девствена.
5. Трябва да е хубава и с грим, и без грим (но гримът да не е тежък).

Както вече казаха външният вид има значение само 1/3, останалите 2/3 са вътрешните качества и характера.
(Все пак аз не бих се влюбил в момиче, което не полага никакви грижи за себе си. )

11.   Всеки има различни вкусове, темата е твърде субективна за да си изградиш каквато и е да е идея. Не е като при момчетата, повечето момичета харесват момчетата да са мускулести, с по 6 плочки и някакви по-елементарни неща.. а всяко едно момче може да ти изреди хиляди неща, които харесва в едно момиче.. тоест, няма нищо общо при момчетата, като при момичетата.

Death_Blade ^

12.   Съгласен съм с номер 10, че външния вид е 1/3.
По темата:
1. Средни.
2. Дълга коса.
3. Големи или средни.
4. Не девствена. ( заради опита й )
5. Няма значение, стига да не прекалява...

13.   1. Слаба, защото и аз съм слаб и висок.
2. С дълга коса
3. Малки или средни
4. Досега съм нямал гадже и бих искал първия път да е девствена.
5. Без грим.

14.   Много странни теми, много. Преди може би месец, имаше подобна тема, но отправена към женския пол "какви момчета предпочите". Хммм, като се зачетох и се почувствах като на пазар. Та да ви питам, това пазар ли е? Хората стока ли са? Според мен не, но явно според други да. Материалистичните представи и повърхностите виждания, са здраво вкоренени в бита на днешния човек. Мисля си, че ние хората сме изминали дълъг път, в изграждне на нашия човешки свят и светоглед, че да правим повърхности избори.

Забавното е, че действителността е малко по друга, едно какви предпочитания имате, съвсем друго какво избирате, и трето какво решавате. Три различни неща. А самото предпочитание, и изграждане на предварителни критерий за човека с който бихме искали да срещнем, и да бъдем, е смехотворно. Предварителните критерий, са едни фантазий, и най-често сексуални фантазий, на какво ви привлича, на тялото, а не на душата, характера, интелекта и личността. Когато създавате критерийте си, не мислите за човека с който бихте искали да бъдете и да реализирате една любов, а за секса.

Казано е, че по дрехите посрещат, по ума изпращат. А като за човешките клиширани предпочитания, ще е - по тялото посрещат, и ако не се заблудят, се сещат и за останалото.

Да предположим, че по някаква хипер-мега случайна неслучайност, срещате момичето на критерийте си. Да кажем имате късмет и ви се отваря парашута. Следват бурни сексуални отношения, страст ама не само кристали. Е да ама в един момент, се сещате да я опознате, и откривате, че като човек не е това от което бихте се нуждаели. Или иначе, което искаме, не винаги е това от което се нуждаем. А и опаковката не е най-важната, важно е и съдържанието. Ако няма съдържание, ако ще и златна опаковката да е, ще се върнете пак там откъдето сте започнали, на критерийте си.

А мойте критерий не са така старателно установени като вашите, защото аз не се интересувам само от тялото. Но предпочитам по естестения вид, без грим, или с малко. С дълга коса, слаби, но не и прекалено. Да изглежда така, че да се харесва. Впрочем, когато момичето се харесва, ще изглежда добре, дори и да е с малко по-различен вид. За мен няма значение, дали момичето ще е девствено или не. Но аз пък се интересувам и от личността й. Харесват ми момичета с характер, или поне такива имащи собствено виждане и мнение. Дали е притеснителна, темпераметна, напориста, нахакана, за мен отново няма значение. Стига да усетя, че има и душевност, и може да бъде и сравнително внимателна и мила, бих могъл да пренебрегна и началните си предпочитания.

~winterfire~

15.   Външния вид е по малкото значима част в харесването на едно момиче, каквато и да изглежда, ако е някоя дразнеща, ако нещо в характера те отблъсква не бих тръгнал никога с нея. Но за статистиката ще отговоря ( все пак пък дори и малко има значение външността):
1. Няма чак толкова голямо значение това. Харесвам момичета в широки граници, от това дали е слаба или пълна. Според мен пълнотата не е въобще лошо нещо, дори напротив. Предпочитам по скоро леко пълни, отколкото много слаби ( за които се чудиш да не са болни, ) не харесвам слаби, които пазят диета. Също така не харесвам и много пълни, например 170 см, и 90 кг. Познавам една такава.
2. Няма значение ( е сега, не чак да е като мъж. )
3. Естестени, а не изкуствени.
4. Не е чак толкова важно. Бих се радвал на девствена, защото повечето не са такива.
5. Въобще на харесвам такива с много грим, по скоро или с малко или без грим.

17.   Номер 15 : отговарям ти на изискванията :D

18.   Браво на winterfire, поне някой има мозък и морали тука.

Death_Blade ^

19.   АБЕ защо се правите на много морални и умни тука? !?
Тя е определила много точно темата за ВЪНШЕН ВИД ако толкова нямате критерии и нямате какво да кажете не коментирайте!!!!
1. слаби
2. дълга/средна(може и къса в зависимост дали й отив)
3. големи
4. мъжете обичат да са първи във всичко, така че да
5. добре сложен грим (не като маска, но все пак да е прикрила недостатъците)

20.   В отговор на winterfire
Вярно е, че външният вид не е най-важният, но не е съвсем без значение. Ако едно момиче е с раздърпан и мърляв външен вид, то едва ли е много подредено в личния си живот, нали?
Освен това ти, winterfire, би ли се влюбил в момиче, което изглежда като пълна селянка, но има добро сърце? Много се съмнявам. И като не се интересуваш само от тялото зашо го вмъкна това изречение: "Дали е притеснителна, темпераметна, напориста, нахакана, за мен отново няма значение. " Нещо си противоречиш май.

21.   Номер 19

Въпроса е, не защо някой се прави на морален, а защо има такива като теб на който морала не им харесва, или отърва. Човек няма как да се прави на морален, или си такъв, или не си. Кога ще си отворите очите, и ще спрете да си мислите че всичко се върти само около външния вид.

Ами ако ти срещнеш момичето на изискванията си, но се окаже че и тя има изисквания, а не можеш да покриеш и половината, какво ще правиш? Поставяте си твърде високи летви, които едва ли някой ще може лесно да прескочи. А който се извисява високо, все някога, пада ниско. Докато имате такива критерий, и ги приемате насериозно, няма да можете да срещнете любов. Разберете го.

Колкото до другото, всеки има право на мнение. А авторката никъде не написала думите "външен вид". В заглавието и темата има, предпочитания. Но явно с споменаването на външния вид, искаш да ни покажеш, че за теб това е важно. Е, за теб ще е, но не за всички.

Не искайте много, ако не сте способни и да дадете. Любовта често е в това да можеш да правиш компромиси, и да занижаваш очакванията си.

~winterfire~

22.   До номер 20

Имам предположението, че си момиче. Но, моля не съди думите ми прибързано, а се опитай първо да вникнеш в съдържанието, в контекта :) Хей, защо винаги слагате думи в устата на другия, дето не ги е казал, написал. Защо? Никъде не съм казвал, че външния вид е без значение. Няма нужда да написвам всичко, оставям и недоизкани неща, с мисълта, че сами ще се досетите. Ако смятах външния вид, за абсолютно без никакво значение, към края на първото си мнение, нямаше да поместя и свойте критерий, но казах, че не са старателно уставени. Защото могат и да се променят и промяната която биха търпели, зависи от момичето което бих срещнал. Защото съм готов да правя и компромиси. Стига да видя, малко чувственост от нея, която и да е. Защото аз самия, винаги се държа внимателно и мило с женския пол.

Добър пример даваш, с раздърпаното момиче, но за мен знай, че аз умея да откривам красивото. И не предрасъдствам, не оценявам повърхностно хората. Стремя се да ги опозная, преди да си направя крайното заключение, но дори и тогава не е крайно, защото знам, че хората могат да се променят :) И какво ако едно момиче е със раздърпан вид, ако е красива, ще бъде красива и в този си вид. А и да не забравяме, че за вида и ще има и причина. Ако е разхвърляна, би могла да се промени, не си ли чувала че, любовта променя хората.

За втория въпрос :) били била така добра, да ми опишеш, какво значи, едно момиче, да изглежда като пълна селянка, интересно ми е. Че май, ние все така се делим, на граждани и селяни. Не попускай урбанизацията, в градовете има и хора от селата, но имащи възпитание и култура, понякога повече от някой граждани. Ще приема, че въпросът ти е буквален. И ще отговоря, че ако предполагаемата призната от теб като "пълна селянка" няма култура, държи се глупаво, не зачита хората, да сигурно няма да се влюбя в нея, ако е такава. Но пък откога любовта е преднамерена, че кой може да знае, в кой ще се влюби, и дали ще влюби, въпросът ти звучи много несериозно. Каква му бе целта? Може би да докажеш, че и аз съм като другите, и да ме принизиш.

А за последното, с нищо не си противореча. Имам голяма практика с хора търсещи противоречия в думите ми :) Но защо не помислиш малко. Обяснил съм в първото си мнение, не се интересувам "само от тялото", и от мненнието ми се разбира, че гледам и душата, и интелекта - личноста, чувствеността, характера. Не виждам къде е противоречието :) "притеснителна, темпераметна, напориста, нахакана", са определение и принадлежност на част от характера за един човек. И след като казвам че не се интерсувам само от тялото, значи представам и какво друго прави или не прави значение за мен. От кога характера е част от тялото? Че като не съм само за тялото, да не мога да дам описание, и на какво в характера за мен не би било пречка.

~winterfire~

25.   От номер 15 до номер 20.

"""Освен това ти, winterfire, би ли се влюбил в момиче, което изглежда като пълна селянка, но има добро сърце? """

Това изречение леко не го разбирам. Тогава когато момичето изглежда и е облечена като селянка или тогава, когато характера й е като селянка и се държи като такава. Според мен това в характера може да те отблъсне, защото по принци такива са чалгаджийки, които не харесвам.

26.   Само въпросите, които е задала относно предпочитанията могат да те наведат на мисълта, че става въпрос именно за външен вид. И никой не твърди, че всичко се върти около външността, но, да, тя е това, което има най-голямо значение в началото. Освен това известна част, поне, от момичетата се интересуват от темата, не защото искат да намерят единствения, с който да остареят, а просто, защото търсят вниманието на момчетата. Аз примерно се чудя какво излъчване, какъв поглед, каква походка биха накарали едно момче да се заинтересува. Любовта е далеч от тази тема, поне според мен.. Даже се отнася по-специално към нас самите. Искаме да привлечем мъжкото внимание, ако успеем ще повдигнем собственото си самочувствие и ще се чувстваме далеч по-уверени ако ни търсят около 5-6 момчета, а не да точим лиги по един, а той да не ни вижда.

27.   До 26

Казваш, външността има значение, само в началото, не съм съвсем съгласен. Зависи как са се запознали двама души. Пред факта, че сме ерата на комуникцийте, човек може да се запознае с друг, и без първоначално да са се виждали. Да имат първо душевно опознаване, лишено от телесни форми, а с това и от предрасъдство. А ако запознанството е нормално, и е протекло първо визуално. Външността, ще е за кратко най-важното което виждаме в човека. Външността й/му, може да отключи желанието в нас да я/го познаваме, или тотално да ни откаже да опознаем този човек. Ама нека да не забравяме тези за който външността си остава единствен приоритет от началото до каквито и отношения да се развият, има и такива, и никак не са малко. И става така, защото някой не си позволявя да чувства, и си мисли, че само защото има страхотна страхотност, че другия, й/му е длъжен/а, да го харесва, и/му е даденост. Това е грешка номер едно - и причина защо няма да реализирате любовта.

И какво като темата, била за описване на външни черти.
Кога ще видим тема със същото заглавие, но даваща запитване, "какви характер и качества хресвате в едно момиче? ". Защото в другата тема "какви момчета предпочитате" вие момичетата, слагахте описание от храктера до притежанията, въпреки че темата не обхващаше храктера и притежанията! А с тази тема, сякаш казвате на мъжкия пол, че сте само "тяло", и сте готови да се съобразявате с изискванията им. Звучи, унизително.

Имай предвид, че мнението ти, относно желанието за привличане на вниманието, едва ли го споделят и всички други жени. По скоро това си е твое желание ;) На някой май му липсва внимание. Ама от какво има да се оплаквате, като представителки на женския пол, често сте природно дарени, с много изящество и красота. Не ви е нужно да се стараете много, че да привлечете мъжкото внимание. А и ако имате самочувствие, и знаете че сте красиви, дори не ви трябва да търсите начин, да привлеете мъжкото внимание - мъжете сами ще си правят услията да ги забележите. И ако не сте прекалено придирчиви, самоуверени и наперени, тоест не плашите мъжете, ще ви заговарят много по-често. Имам усещането, че за една част от вас, може да се каже, че сте като цветята имате нужда редовно да бъдете огрявани от слънцето и поливани, за да растете щастливи. Не пропускайте, че има и мъже правещи и нуждаещи се от същото, разиграваши по 5-6 жени, само за да получат лечителната доза внимание. Но замисляш ли се за тези 5-6 мъже, дето ще ги въртиш на малкия си пръст. Замисляш ли се как ще се чувстват накрая. Айде, сигурно от 6-те 5 ще искат само секс. Но 1-н ще иска от теб любов. И нали на теб ще ти хресва само вниманието, ще си на вълна "всичко е кеф" и ще нараниш този човек. Така се случва в живота и е крайно несправедливо. Не търсиш любов, но я кажи, ако някой се влюби в теб, какво ще направиш, ще го унищожиш ли, ще разбиеш ли мечтите му, и сърцето му? Ей така, пуф, като нищо. Докато си стойш като една Рапундзел, във високата кула.

Аз не мисля, че любовта е далеч от тази тема. Вие винаги несериозно прогонвате мислите за любов далеко, а покъсно се чудите и маете, защо любовта ви пропускала, и не сте срещнали никой който да ви обича. Любовта, отдава най-голямото внимание, и само любовта, би ти дала нужното самочувствие, сравнение с нея, вниманието което ще получиш от тези 5-6 мъже, ще е са остатъци, целящи да те вкарат в леглото. Това ли искате, лековато внимание, и просто секс? Не, по точно, вие да избере с кой да правите секс. Отказвам да повярвам, че искате само това. И да го искате, съм сигурен, че е желание, само на пренебрегнатите, и твърде ниско самочувствените.

Сега ще ти разкажа на кратко, как се развива историята с вниманието. Получаваш вниманието, на много мъже които те хресват, не, желаят те. Минава малко време, стига се до секс, с поне двама от обожателите, който си харесала, как иначе. Неочаквано се появяват чувства към един от тях. Влубваш се, но той не отговря на чувствата ти, търсил е само секс. Държи се струдено, ти вярваш, че ще промениш нещата, опитваш, нищо не става. Той просто не е видял твоята душа, за него си само тяло. Следва това, че ще бъдеш наранена. Но преди твойто нараняване, вероятно ще бъде наранен, онзи който и да е страничен, дет не си му обръщала никакво внимание, но те обича. Е тая, история, като песен, се пее, всеки път отново и отново, н нови гласове.

Виж, всяка една жена, си има свойте дадености, няма как да имитираш, това с което една се е отличила, така както и тя не може да имитира теб, бъдете си каквито сте. За излъчването - ако излъчането и е приятно, ведро, предразполагащо, ако има чувство за хумор, би ме заитригувала. А прибавим ли очите й - погледа и, и една очарователна усмивка, ще имам желанието да я опозня. Но не значи че я харесвам. Ще си дам възможност да я харесам, или за влюбване, едва когато я опозная повече.
Привлича ме загадъчността в погледа, трудно е да се опише, интуитивно е, като инстинкт. Но ако погледна примерно в твойте очи, ще видя и усетя едно, ако погледна в други, ще видя и усетя друго.

~winterfire~

28.   Моля не ме нападайте! Искам да попитам момчетата какви коси предпочитат прави, къдрави или леко бухнали/Знам, че моя човек предпочита да е пусната косата. Но нека тук момчетата да споделят

29.   И на пук на тези, които казват, че жените предпочитат мускулести и високи мъже, аз ще кажа, че моята приятелка заряза баскетболист заради мен, а аз съм нисък и нормален по телосложение, но имам собствен стил и съм красив. Единственото, което иска от жената до себе си е тя да се харесва, каквато е - без грим, без постоянно притеснение за килограми, размер на гърди и т. н. И мъжете, които карат жените да се чувстват гадно са долни и изгнили ко*елета!

Ian_the fucker

30.   Външният вид не е от значение. Може да отговоряш на стериотипите за красота-плътни устни, големи очи, правилен нос, чаровна усмивка, идеални мерки, ноо пак да не ти върви в любовта. Знам ли любовта и привличането са доста деликатни явления, както прочетох по-горе не винаги това, че си естествено красива, с права, къдрава коса или т. н. би привлякло вниманието на човека, когото харесваш. Любов необяснима:)

32.   Съгласен с номер 30 :) Но с допълнението, че и
да кажем, че външния вид не ни интересува изобщо. Ние
хората сме много непостоянни и поддаващи се лесно на образни влияния. Смисъл, че ако един мъж срещне една жена, която е неподържана, ще има подход към нея, който ще е различен, отколкото ако срещнеше подържана жена, която слага на показ красотта си. Или ако едно момиче, срещне мъж с малко по-различна и нехарактерна външност, държащ се мълчаливо, или неприветливо, няма да бъде много привлечена от него, нито предразположена за разговор с него. Въпреки, че една ли има значение, как си облечен, ако в теб има красиви черти. С тази разлика, че ако не изпъкваш с нищо, другия, ще трябва да се вгледа повече в теб - това е отговора който търсите, на как да се харесате - вглеждането. Привличането на вниманието, не е в атрактивността, а в неприкрития интерес към другия пол, който бийте заявили чрез открити движения и погледи. Така вие жените, дори и да не сте най-привлекателно облечени, ще накарате мъжкия пол, да прояви интерес към вас, а от там и да се загледа по обстойно в вас.

Мисля, че тайната за привличане на вниманието, не е в вида, а в отношението. Да покажеш че виждаш някой, че го забелязваш, чрез малките признаци, на тялото. Защото какво внимание, бихте получили примерно ако подминете някой като пътен знак, без дори и да насочите поглед към него. Вниманието, е изучаване на два индивида, в който погледа и тялото, играе голямата роля, едно взаймно преценяване, а често и притегляне.

Да, любовта е необяснима :) И не може да се предизвика нарочно. Нещо дълбоко, осезаемо и чувствено, усещане че имаш общо с другия/гата. Понякога е като едно deja vu. Сещам се, за една мисъл, "подобните елементи се привличат". И за да се харесат двама, значи имат нещо общо между си, нещо с което си приличат, но първоначално едва ли ще го съзнават. Същевременно, ще имат и много разлики, но те ще са такива, че ще се допълват.

До 28

Не би могла да се харесаш на всички мъже едновременно, за едни ще бъдеш най-прекрасното което са видяли през деня си, а други дори няма да те видят, ще са безразлични. Има само един начин, да се харесаш на повече, и да имаш самочувствие, като ходиш така както ти самата ще се харесаш. Би могло да се каже, че много мъже си падат, по жени имащи самочувствие, не прекалено, но достатъчно, за да изглежда, че знаят какво искат.

~winterfire~

34.   Дообре, ~winterfire~.. Виждаме, че упорито си държиш на мнението, но и аз така, so...
Като за начало, моля те, пиши по-кратко, очите ми изтекоха докато прочета всичко. Това, че на теб не ти харесва за какво става на въпрос в темата и си искал нещо по съществено, не означава, че не става въпрос за същото.. :D И ако показваме наистина на мъжете, че сме само външност, то е защото те са показали, че предимно това ги интересува.
И наистина не мислех, че се налага да уточнявам с най-подробните детайли всяко изречение и всяка част от мнението ми. Като говорех за жените търсещи внимание, нямах предвид себе си, макар че и на мен ми е било нужно от време на време и не мисля, че това е нещо, от което хората трябва да се притесняват или срамуват. Все пак на всеки му е нужно внимание, без значение в какви дози. Само дето има такива, които се опитват да го привлекат по изключително досаден начин.. "На някой май му липсва внимание. "? Първо - аз си имам достатъчно и без да се старая да го получа.. и второ - ти си този, дето се занимава да пише тук нон-стоп. Не ме нападай с "Ти не правиш ли същото? " (о, колко съм предвидлива).. Аз за първи път реших да изкажа мнение някъде и се оказа добро занимание за губене на време, но това ще ми е, че бързо омръзва. ;dd А ти май постваш коментарите си (или трябваше да кажа "романите") и после тръпнеш в очакване някой да се впечатли от философията ти и може би да е срещуположния пол и да откриеш онази вечна любов, за която толкова наивно твърдиш, че витае наоколо. След като по-голямата част от населението се оплаква, че не може да я намери, следователно или я няма или просто не вярваМЕ в нея и колкото и да твърдиш обратното, при хората, които са на това мнение, то е прекалено затвърдено, за да го промениш.
А да, другото, което исках да изясня... Като казах, че ще се чувстваме по-уверени, ако ни търсят 5-6 момчета, имах предвид... ами.. че ще се чувстваме по-уверени, ако ни търсят 5-6 момчета... Извинявай, не видях къде споменах, че трябва да им отвръщаме или пък, още по-забавно да спим с всички тях. :D Говорихме за външен вид, за любов, сега и за секс ще почваме... Говорех за вниманието им, като за средство да повишим самооценката си (и точно така си действа), а не като за нужда от разнообразие на секс партньори. Пропуснах няколко реда от единия ти коментар, другия дори не го прочетох, така че да се надяваме да го даваш по-спокойно (горката ти клавиатура).

ОТ 26! (damn, винаги съм харесвала повече 34 и 22.. )

35.   Здравей номер 26 :) С огромно удоволствие се зачетох в
мнението ти, и ммм, не ме изненада с нищо. Сякаш малко си се засегнала от предишните ми мнение, дали не е така?
Че да се опитваш да ми търсиш кусури, за да ми се подиграеш ;D Добър опит ;) Но ей, аз не съм вчерашен, имаш ли представа колко хора, досега са ми казвали почти същото което и ти, ами ще ти кажа, приблизително 20 - човека, от минал сайт. И го правеха, защото не им харесваше да прочитат неща които са вярни. И на теб ли така не ти хареса? Не бих се учудил! ...

За той сведения, аз не твърдя нищо упорито, по-скоро ти го правиш, захващайки се с мен :) На теб очите ли ти изтекоха, о горкичките те, ами сега какво ще правиш, бягай до аптеката за капки, или я чакай, аз имам, да дойда да ти сложа :P

Ако ти не обичаш да четеш, то това си е твой проблем, аз романи не пиша, а пиша само каквото е необходимо да се каже. А дали ще го разбереш, си е твоя работа. Мисля, виждаш, аз не влагам никакви предрасъдъци към никой, а твойто сега си е вид предрасъдък!!! Разбирам, жена си, и като такава искаш винаги да си права, имаш самочувствие и се стремиш да защитаваш мнението си, това ми харесва :) Но в случая, в мойте мнения, не съм казал, някоя фрапираща лъжа, което написах си е така, много добре го знаеш, ти или другите. Трудно да си го признаеш нали! Ако бях казал нещо грешно, сам щях да си призная, че греша, ама уви, истината е.

И какво на мен да не ми харесва, какво, просто изразих мнение. На такива като теб, като не им допада че другия не мисли като всички, и има свое мнение, веднага ще го заклеймите с "Ама ти пишеш романи" Хахах, ама верно ли бе :) Ами който може пише, който може да чете, чете, който не може и двете, не ги прави :) Тежко е за българина, да прочете нещо по-дълго - много е уморително :)) няма що...

"И ако показваме наистина на мъжете, че сме само външност, то е защото те са показали, че предимно това ги интересува. " Така ли! И как се разбира, че всички мъже ги интересува само външността, как? Мен пък не ме вълнува само външността. Явно си срещала само повърхностни мъже. И какво, щом такива си срещала, давай всички жени да се държат повърхностно. Това ли искаш? Да срещаш и да бъдеш с мъж/е, за които ще си само тяло, без да искат да те обичат каквато си, да обичат теб самата, твойте плюсове и твойте минуси. Наистина ли си изгубила надежда, и ако е така, толкова ли ти се иска щом ти не си постигнала щастието, и другите да не го постигнат. С мнението си, ти казваш, че жената е безгласна буква, и че трябва да се съобразява с мнозинството мъже и техните виждания за красота, това не говори добре за теб. Че то като всеки мъж си има някакви представи за красота, и са различни, защо не ходиш на вън като клоун, може да се харесаш на всички :)) Или да се съобразиш с фантазийте на повечето мъже, дето им хареса разголено и да ходиш разголена навсякъде. Все си мисля, че вие жените сте хора, и имате воля - собствена, нали затова сте се борили за правата си. А не отново да започвате да робувате, на мнозинствата от мъжки виждания и фантазий, за какви да бъдете. Жена която се съобразва, и ходи така, че да я хареса почти всеки мъж, е безхарактерна жена, така го виждам аз, не ме карай да ти го обяснавам защо.

Мила ми 26 :D не ти искам да ми уточняваш нищо, съжалявам, че аз уточнявам, но ми е писнало, хората да ме разбират погрешно. Знааам, знаммм, вие като четете не се замисляте, а сте на мотото "карай да върви, пък каквото ще да става" - страхотен живот :)

Ок, съгласен съм с теб, всеки има нужда от внимание, но да не и прекалено, нали? Без да се обиждаш, но мнението ти е мъничко досадно, май ти хареса, тук да потъпчеш самочувствието на друг, защото в реалността такава възможност не би ти се отдала, и тук си по-смела ;)

Не се ли срамуваш, да говориш безмислици, кога и къде съм писал нон стоп, тук в сайта ли, едва ли. Пиша само в теми който аз си избера. Говориш преднамерено, какъвто и да е деня ти, не си го изкарвай на мен, не съм ти виновен, че мъжете не те оценяват добре. И "к'во" ми казваш на мен, колко съм пишел, че има и други де пишат в почти всяка тема, и то от месеци, ти какво, на тях защо не им кажеш същото, а? Смешно е! ... И аз от къде да знам, че това ти е първото мнение било, да не съм гадател. Как да ти повярвам (think) a! Доказателства къде, и аз мога по същия начин, да кажа, че вчера съм ходил на Марс, ще ми повярваш ли :D Не те нападам, но ти го правиш! О и да, изобщо не тръпна в очакване на нищо, защото не ми пука, за хората които не им пука за мен и са готови да ме обстрелват с гневни стрели.

Аз нямам впечатляваща философия, къде я виждаш? Аз съм само един обикновен човек и нищо повече. Но пък твойтo мнение с нищо не впечатлява.

Наивна си ти, и всеки който мисли като теб, наивни сте, защото винаги ще правите едно и също, ще правите каквото се иска и виждате от другите. И никога няма да имате свое виждане и мнение. Никога няма да бъдете свободни.

Не вярвай в любовта, то си е за теб. А не летя в облаците, нищо не знаеш за мен. Изобщо си нямаш и най-малка представа през какво съм преминал и преминавам. Ти ще ми кажеш, че люботва е наивна, момиче което не е срещало истинска любов. Търси си вниманието от 5-6-20 мъже. То няма да запълни празнотата в теб, няма да я запълни, ти само протакаш времето в което сама ще решиш да искаш и любов. А да, и къде видя, че съм казал, да спиш с всичките, измисли си го, като не си допрочела какво съм написал, не си фантазийрай, излагаш се. Върни се и виж. 5-6 ти обръщат внимание, и е очевидно, че поне двама от тях, че те докарат до леглото.

Дарлинг, всичко е сързано, не лети в обаците на незнанието. Не ми пука за клавиатурата, за предмети не
плача. Вълнуват ме хората, живите същества, за тях ме е
повече грижа.

~winterfire~

36.   номер 10 - ако си свободен те взимам веднага!

37.   номер 36 - има и други освен 10!

41.   Ем вижте сега, , Външният вид няма значение, , вие къде живеете реалността е такава не ми харесва но тва е положението характера вече е на 2-ро място та по темата:
1. Средно слаба
2. Дълга коса(това е част от чара на едно момиче)
3. Средни
4. Няма значение
5. Нека ползва грим но нечак толкова
6. А и по-добре ниска или средно-висока.

42.   номер 41.. външния вид наистина няма значение, но за жалост не си носим мозъците в бурканче, че всички да ги виждат, нали? Все пак.. видът е нещото, което виждаш първо в един човек и това няма как да се промени :)

43.   До 41

Ти от коя планета идваш :D Като не ти харесва, защо ще се съобразяваш с изискванията на всички, нямаш ли собствена воля и уважение към себе си. Боже, хаха това ме подсеща за един виц - клише. Моряк - ще пътуват скоро, и му заръчават да купи, презервативи за останалите от борда - за няколко месеца. После му казват да вземе, и болкоуспокойтелни. И аптекарката му казала, абе момче, ами че като те боли, защо го правиш :)) Та и твоята същата, като не ти харесва, никой не те кара на сила да бъдеш елементарен. Сам си го правиш. А имаш наглостта да твърдиш че не ти харесва. Вие сте като месо за продан :) Характерът бил на второ място, друг път, ти си хвани някоя дето ще е като Памела Андерсан на вид, а вътрешно като нищо съществено, пък после ми казвай че характера е на второ.

И сега ми просветна, къде ви е грешката. Направо получих просветление ;) Каква е разликата между вас ( хората мислещи като теб) и мен. Вие приемате характера като "отделен" от човека. Вие нямате въображение, ако изключим сексуалното. Гледате външността мислейки за секса, и търсите нещо апетитно и много привличащо, нещо горещо. А аз когато гледам момиче, изучавам лицето им, очите й, движенията й, излъчването й, грацията й. От това мога да видя още в самото начало, какъв човек е. Защото във външността й аз търся характера и душеността й.

Така че, номер 42, можем да виждаме външността, но да не търсим външност, чат ли си? :)

~winterfire~

44.   Много индивидуална работа, всеки си има вкус наблюдавай момчето по което си падаш и разбери какво харесва

45.   кво да ти кажа.. тука повечето пишете характер мрарактер ама не е точно така.. аз мога да ти кажа че вс човек различно.. лично при мен е 1. Средни
2. няма значение стига да е направена
3. средни и големи ама и с малки не е болка за умиране
4. няма значение
5. няма значение

48.   "външният вид не е важен, по -важен е характера"... Вие предпочитате трол с хубав характер... Айде моля ви...

49.   Хах, 48... С риск да си навлека нечий гняв или недоволство, ще се съглася с теб. Имам чувството, че някои хора използват подобни теми, за да покажат колко НЕ са повърхностни и колко са възвишени в мислите и чувствата си :) Хайде бе, хора, всички знаем, че характерът е изключително важен, но признайте - външният вид също. Признавам, темата граничи леко с глупостта, понеже всеки има индивидуален вкус за момичета (респективно момчета), но ми писна навсякъде да чета как едва ли не бихте си паднали по някое зомби с божествено добър характер.

51.   До 48

Кой и къде е казал че препочита трол с хубав характер, абе вие не се замисляте преди да говорите!!!

Не разбрахте ли, че някой хора, гледат външността, но не търсят външност. До като вие, виждате в едно момиче, цици и задник, аз примерно виждам чертите на лицето и, движенията на тялото й, или просто се вглеждам в очите й. Какво значи това, че аз също виждам външност, но не я ограничавам само до тялото а в нея търся и душата :) А вие това не го правите!!!

Към 49

Та ако си мислиш, че аз примерно, също съм един от онези който за теб само се опитва да се покажат, Как го написа "колко НЕ са повърхностни и колко са възвишени в мислите и чувствата си :)" Ще си далеко от истината :) Защото аз винаги съм бил такъв, навсякъде съм един и същ, не изневеряващ на принципите си :) Просто се дразня, че повечето хора живеят само за едното чукане, и правят изборите си на базата на сексуалните си желания! А не на сърцето, а не на душата!

~winterfire~

55.   51, радвам се, че не изневеряваш на принципите си, аз не съм се обърнала директно към теб, а към всички като цяло. И аз не гледам САМО външността и по-скоро, както си написал ти, излъчването на човек, но не го пиша във всяка тема, подобна на тази. Просто не смятам, че е нужно ПОСТОЯННО да се изтъква това и поради тази причина написах горния си пост.

56.   ЕЕЕЕ, Точно пък от теб не го очаквах, winterfire! "правят изборите си на базата на сексуалните желания! А не на сърцето, а не на душата " Разделяш много грубо нещата. Сексуалното желание е част от любовта, защото перфектният секс е секса със страст. Страстта е това, което хората наричат "сърце ". Едно е да харесваш някого, съвсем друго е да си влюбен в него. Там сме на едно мнение, но защо разглеждаш секса като отделна част? Секса е физическата част на любовта заедно с нежността и вниманието, възхищението и желанието да сте заедно. Секса не е нещо извън любовта, нито е нещо елементарно. И все пак -зависи от секса. Става въпрос за секса с физическо привличане, секса с химия и желание от двете страни.
За трола си прав обаче :) Иронията е, че точно троловете, побеснели от завист и злоба, непрекъснато крещят за "извисеност и чистота на чувствата, нравственост и др. подобни ' Така се е създал стереотипът, че красавиците са или тъпи или материалистки, без това да е подкрепено с каквито и да е доказателства.

57.   Тъкмо щях да пиша, че ще ми е приятно, да чуя кой какво не му харесва, на место в последствие да разбирам, че някой не му харесва, какво мисля, по оценяневато на мнението :D

Радвам се :) че сте написали какво не ви харесва и защо. Но моля ви, да не ме разбирате погрешно. Не се опитвам да се правя на повече от вас, човек съм и не съм съвършен. Но за времето в което живея много неща са ми направили силно
впечатление :) А и си имам свой да ги кажем предчуствия,
заложени в мен, за какво е правилно. Приемам и чуждите мнения, и знам, че вие сте прави сами за себе си! Ама съотнесено към останалото, вече истината не е пълна истина, разбирате ли?

Та... а да, номер 49, ако погледнеш всички теми, ще видиш че в тях не преобладва, душевността и сърцето, а секса и
повърхностността! Просто така се случва, че ако някой не
намеси и покаже че се вълнува и от душата, никой няма да го направи. Не знам хора, как живеете, какви мисли ви минат през ума, ама стигне ли се до представи и предпочитания, изобилстват думите, форми, тяло, секс и това е, най-общо!!!

Не може всичко за вас да е това!!! По списания, плакати,
телевизия, филми, какво виждте най-често, с какво се спекулира и изнася пред очите - пак секса, а за чувствата, за онази свързаност и преоткриване на двама думи, не се говори нищо. Светът ни промива мозъците, това мисля аз. Затова и повечето гледат повърхностно, по-лесно е да се съобразиш и възприемеш влинията около теб, отколкото да следваш свойте индивидулни и заложени инстинкти за предпочитания и избори.

А до номер 56

ЕЕее :) аз от къде да знам какво очакваш от мен ;) А което
казах не е ли така? Знам че са свързани, но ние не сме само
тяло! Според мен страстта и любовта са две различни неща!
Любов е да чувстваш една отдаденост и принадлежност към
другия, да усещаш че живота ти е свързан с другия живот, че живота ти принадлежи на другия живот. Усещане за една завършена цялост. А страстта, е вид емоция, в която ти искаш да притежаваш нещо, да го имаш, да го почувстваш, страстта, може да възбужда и разгорещава, но си е просто страст.

Страст може да има и без наличието на любов. Хора правят секс и само защото искат да почувстват телата си, а не сърцата си, те сливат телата си, а не сърцата си! Може да се гледа и метафорично... Не съм против секса, да вие е ясно :D

Но за мен в него трябва да има чувства, а не просто страст. Защото когато е с любов, ще е много повече от секс.
Няма да е някакво желание за притежание, за искане, а ще е разтапящо взаймно рздване, и сливане не само на телата, но и на душите - душевно-телесен секс! ... Което за мен ще е в пъти по удовлетворяващо и възбуждащо от всеизвестната и обикновенна страст.

Прости ми, но никъде не съм казал, че секса е нещо елементарно, но когато се говори за едно и също навсякъде - секс - сексулност, то става клише! Защо не говорят навсякъде за чувства и любов примерно? Защото сега се мисли, че секса е което сближава двата пола, и към това и се стремят.

Аз знам, че няма как всички да сме на едно мнение, а и не ми се иска! По интересно е като има разнообразие :) Дори ддох пълен глас и за двете ви мнения :) Но едва ли някой ще може да отрече, че сме ерата в която сексуалността изпъква и е на мода пред и преди чувствата! ...

~winterfire~

58.   Winterfire, започвам да се отчайвам. Аз се съгласих с теб, че душевността е нещото, което има най-голямо значение за повечето хора (включително за мен). Но, хайде да ти задам един въпрос. На тебе никога ли не ти се е случвало да видиш примерно дадена жена някъде и да си помислиш: "Боже, изглежда невероятно... " и оттам нататък да ти се приискат разни неща с нея? Надявам се да усещаш накъде бия. Е? Мисля, че на всеки нормално ориентиран млад човек му се е случвало подобно нещо. Сигурно пак ще кажеш, че е "повърхностно". Ами не, може да е животинско, първично и още какво ли не, но не го смятам за повърхностно.

59.   От авторката:
ЕЕ, хора вие се оляхте със спорове.. Айде престанете, разбира се, че не се гледа само по външността, просто колкото и да съм добра със всички те никога не ме забелязват, затова попитах, а вие го обърнахте на чат.. ;x

60.   ~winterfire~ Много бих се радвала да познавам човек като теб :)

61.   До 58

Ммм... от какво се отчайваш? Или по правилното въпросче, с какво те отчайвам? ;) Не съм против мнението ти, написъл съм че приемам и чуждите мнения, значи съм съгласен с твойто, защото то е твойто виждане. Но така го написа, че стана малко неловко за разбиране. Да, да, прочетох че душевността за теб е от значение. Ама включих в мнението си и онова след него "Просто не смятам, че е нужно ПОСТОЯННО да се изтъква това.. ".

Защо като и ти си и за вътрешните красоти на човека, допълваш, че често се споменавало, и че не е нужно да се изтъква. Не ми се ядосвай, не изтъквам нищо, само казах какво забелязвам. Какво от това не ти харесва? Кажи си спокойно :) Направи статистика на темите, и отделна на хората от реалността който виждаш, и контактуваш. Сравни ги и повярвай каквото ще видиш, ще е че, за душевност, чувства и любов, се говори супер рядко, почти никъде не се споменават. Те винаги са на заден план. Но тялото, разголеността и секса, е на първа страница, винаги!!!
Не можеш да го отречеш! ...

И стане ли дума за чувства, там винаги се намесва секса, или никой не вярва в тези чувства. Това си е драмата на века ни, страсти и невяра в нищо! (Към който не се е замислил. Не ви ли харесва любовта? Не искате ли да обичате, да бъдете обичани, заради самите себе си? )

"На тебе никога ли не ти се е случвало да видиш примерно дадена жена някъде и да си помислиш: "Боже, изглежда невероятно... " и оттам нататък да ти се приискат разни неща с нея? Надявам се да усещаш накъде бия. Е? " Да :D Разбирам на къде биеш :) Но отговора ми е - не! Не и така, виждал съм много красиви жени, отчитал съм красотата им, но не ми се е искало да правя секс с тях! Просто не съм усещал никакъв трепет или желание! Защото не съм откривал онова което ще ми хареса в тях, примерно. Или не са ме превличали с нищо. А са били красиви, с тяло което би привлякло много внимание. Но как да се изразя, не са имали онази магия в себе си която да отключи желанието в мен :) Мен трудно нещо може да ме заплени и привокира. Не съм почувствал да искам да ги вкуся! А и не прочете ли, че аз не търся във външността външност. Ако е било само до секса, със сигурност нямаше да устоявам на нито едно изкушение! Ха, сега пък да не си помислиш, че не съм изпитвал нищо, срещал съм говоря за много красиви жени, към който съм имал влечение, и аз не знам, как се случва, смисъл, защо не съм привлечен от всички красиви жени, а само от някой. Но когато стане, не ми е в главата секса, а желанието да опозная, момичето към което съм изпитал нещо, да се сближа с нея, да бъда с нея, да я обичам! Говорейки за красота само ще допълня, че вие момичетата, сте като цветятя, а всяко цвете си има своя красота, свой цветове, и мирис, така сте и вие. Та аз винаги откривам красивото, но за мен е важно как то се прелива и съвместява, между тялото и душата, между характера и личността :)

Хей, ами да, изглежда ми повърхностно, защото това са типичните авантюри, "любовни" афери... И нищо повече, това е просто една обикновенна страст. Страстта рано или късно затихва. Аз не търся една самотна страст. За мен както съм описал в горното си мнение, е желанието за любов. В която всичко което има да се случва, да не бъде отделно изпитващо се, а слято, и преливащо като цветовеете на дъгата, едни контрасти от емоций, прелетени със силни усещания и чувства. Нещо което ако бъде изживяно, ще бъде незабравимо. Когато няма любов, какво искаш да е, много пълно ли? Казах ти, страст, може и без любов, първичност също. На ясно съм, че някога ти идва повече, и искаш да го направиш с някой, за да се почувстваш различно. Може би ти си в години в които за теб това е нормално, и ти харесва да опитваш и да опитваш, за да изпиташ нещо силно, но това не е като душевно усещане, а като само физическо такова.

И към авторката, съжалявам, не се опитвам да споря. Провеждаме само нещо като разговор, който мисля е полезен и за страните. Научаваме, кой какво мисли, защо и как, какви хора има...

~winterfire~

63.   еее, Зимни ветре :)Простено да ти бъде! ;) Прочети сега за любовта и другите демони - За да се слеят душите на двама души заедно с телата, не е необходимо да си принадлежат. Защото никой не принадлежи на друг човек. Душата ти е при човека, когото обичаш, когато мислиш за него. Когато мислиш за него, ти го желаеш. Разделяш категории и това е неправилно. Ние сме съставени от дух, душа и тяло, но сме всъщност едно цяло, а не отделно компоненти, така е и в любовта. По- лесно е да се разграничава но това обикновено води до погрешен анализ. (например :физиката е отделна наука, различна от медицината, но оптиката е между медицината и физиката, тя е свързващо звено) Страстта никога не е само страст. Страстта е урагана, който променя живота ти. Страстта е онази част на любовта, която събира душите и сърцата. Затова хората пишат легенди за страстта. Тя онова чувство за емпатия, при което знаеш всичко и се сливаш с другият. Другото е обич. Това е любовта.
Хората не говорят за чувствата, от страх, срам и притеснение. Когато искаш някой да ти сподели за чувствата си, трябва да го предразположиш така, че да се чувства спокоен и незастрашен. Да си показал своите чрез невербалната комуникация и да си готов също да говориш за своите. В най -добрия случай, да кажеш първи за своите.
Заливат ни със сексуални послания и евтина храна от години, важното е ти какво ще избереш.

64.   До 60

Щом би се радвала и аз бих се радвал ;) Потърси ме и може и да ме намериш. Там където се търси... не съм труден за
откриване. От С. съм. А ако е писано, ще ме намериш ;)
Стига да потърсиш. Бих ти оставил мейл тук, но едва ли ще го публикуват. Само ще добавя, че мейлът ми е очевиден, можеш лесно да се сетиш. И в най-всеизвестната поща. Дано
модераторите оставят това! Ще оставя мейла си, но модертор, ако не си съгласен/а, да го постнеш, моля те остави останалото то не казва нищо, за да ме намери който иска ще трябва да се сети! Мейлът ми е **********

Moдератор - не публикуваме контактни данни

До 63

Харесва ти, да ми се докажеш, но какво доказа не знам. Не си ли забелязала, че давам мнения и по други теми, само за секунда, за една секунда дори, не се ли досещаш, че не знаеш много неща за мен. Как мислиш, дали което каза не ми е кристално ясно! Става дума за след 14-тото ти изречение, започвайки от началото.

Но е много забавно как се опитваш да ми намериш някое слабо място ;) Ок, това си твое мнение, защо аз, да трябва да живея спрямо твоето си виждане, защо? Аз не ти казвам, живей според каквото прочиташ от мен. А просто да се замислите!!! Защото както си мислите, че само със страст може, или че страстта била огромна кънекшънска връзка, утре, други ден, ще напишете поредната тема, ама аз бях с него, правихме го, ама не ме обича, защо така. Ами защото е било само страст!!! И нищо друго. Но къде се откланям, първо да ти кажа, че да не ме мислиш за паднал от някоя длечна планета, или за току що проходил. Психологията ми е хоби, чел съм много книги, както и за невербалната комуникция, и нлп. Та съм пълен чат на което написа :) Някъде долу, ще ти кажа защото само като повтаряш каквото си прочела, няма да ти е в помощ. Повтаряш ли казах, как посмях, ами то си личи, чела си пишеш, това не е твой личен опит, на базата на твой наблюдения и действия, а на каквото знаеш. На кой се показваш, не знам!

Моля те, като съм написал нещо, прочети го по-бавно и внимателно, думите са свързани, не са кaто тетрис, да ги
подмятам докато паснат :D Вникни в смисъла, само така ще можеш да ме разбереш!

Какви са тия други демони :P да не съм екзорсист, чакай да си взема разпиятието и светената вода ;) А сега по-същество! Изглежда че ти си останала с впечатлението, че аз като съм за любовта и ненавиждам и не намесвам другите неща! Че ако за мен любовта е ангел, то останалото са демони! Дарлиг прощавай отново, но си в груба грешка :) Прочети ми мненията къде съм казвал, че съм против страстта, секса и тнк присъщите. Написах, че не съм против секса ;) а че не съм против страстта се разбира от това че я намесвам и не я изключвам, но положих определения, а за тях нищо не казваш. Просто не ги споменяваш, знаеш че са вярни! Ето го ииииии... главното, страстта може и без любов! Факт!

"За да се слеят душите на двама души заедно с телата, не е
необходимо да си принадлежат. " На лицето ми точно сега има една лека и загадъчна усмивка ;) Кккхъм... хм.. Не било необходимо!!! Ехххх... триста неизпяти песни... Тъй значи...
В мнението си написах.. "живота ти принадлежи на другия живот. " А не че буквално ти самия, си вещ принадлежаща на друг, не говорим за робство!!! А за свобода! Истинска свобода ключът за който е любовта, а не страстта. Не казвам ти принадлежиш на някой, а казвам че живота ти принадлежи на другия, живота, може би пак няма да го разбереш. Ок, няма проблем, свикнал съм да не ме разбират лесно. Ако е за така деликатни теми :)

Обаче, възниква интересен въпрос, дилематичен :) айде не си ме разбрала, но нека следам, както ти правиш с мнението ми. Значи ти ако излезеш на вън и срещнеш произволен човек, защо не който аз ти избера та да е сигурно че не го познаваш, ти твърдиш, че между теб и непознатия, ще възникне веднага сливане на душите ви :P О къде си казала ли, ми с твърдението, че няма принадлежност! Така казваш, че можеш да имаш хляди в които да се влюбиш и да слееш душата си. Ти го позволяваш с думите си! А с мойто, живот принадлежащ на друг, казвам че тези хора който са се обикнали, ще имат една споделена любов, защото ще са сродни души. А ти явно не вярваш в сродните души. А аз вярвам! :)

Ако беше чела внимателно, щеше да знаеш, че като казвам любов, в тази дума, аз съвместявам и останалите неща - не ги деля, но не ги и приравнявам. За мен любовта е да има каквото и ти харесваш много страст ;) но мойто същество ще е концентирано повече към обичта, а страстта ще е само допълнителната глазура ;) Пак повтарям само наличието на страст, е нищо! Страстта е като пясъка, представи си че си на брега, все тая кой, и тялото ти усеща горещия пясък който се впие по кожата ти - те това е страст. Но ако не достигнеш до водата - душата, няма как да има любов. Замисляла ли си се някога, че страстта е свързана с тялото и най вече с задоволяване на неговите потребности, ако нямахме тела, нямаше да има страст, да искаме, да опознаем това което не ни е природна даденост, тялото на другия. Е, страстта е пясъка има я и на дъното на водата, защото е обвивката която държи водата. Но водата, вълните, това е онази хармония, онова сливане, което е отвъд мисълта, отвъд думите, трябва да се почувства. Та, чак когато навлезеш във водата, краката ти, ще докосват пясъка - страстта, ето има и страст, а тялото, ще е обгърнато от водата, та ето което искаш да разбереш. Това за мен е любов (sun) :) Дано поне единда ме разбере!

Съжалявам, че така фигуративно ви въвеждам, но така съм устроен! Аз разсъждавам картинно и образно! ...

Сега може би знаеш, че аз не гледам отделно на нищо. Но вземам в предвид всичко. Ако трябва да мина по три пътя, мислено преди да поема по един от трите, ще съм пресъздал
всичко което може да ме очаква на тези три пътя. За мен всичко е свързано!

Интересувам се и от индиската култура и вярвания! Та, ако гледаш на всичко заедно, тогава дори не бива да го назоваваш отделно, ти назова, тяло, душа, дух (малко допълнение, христянин съм - кръстен) Ясно че ги подреждаш според вярата! Но къде е тогава целостта им - нали каза, да се разделят. В онези вярвания, всичко е свързано до едно - наречено брахман, единство за всичко! Каквото разграничам, го правя, само за да опиша какво, но това не значи че го приемам за отделно от другите, а за не толкова значещо. От друга страна, ако беше нормално да гледаме свързано, езика ни нямаше да разглежда нещта като отделни. Щяхме да имаме една дума за всичко :D но произнесена по хиляди различни начини!

Неправилно е, да не отчиташ смисъла на съдържанието ;)

"Страстта е урагана, който променя живота ти. Страстта е онази част на любовта, която събира душите и сърцата. "

Хванах те ;) Как делиш страстта, и я наричаш под ниво, част
от любовта! Е, аз не казах ли същото но по друг начин!
Като жена, за теб страстта, на този етап от живота ти, може би е по-важна, че да я намесваш така често. За мен не! И за напред страстта няма да е първостепенна за мен! Познавам се! Обясних какво за мен е любовта!

Ако под легенди за страстта, слагаш любовните романи, те са специално написани за да има страст и секс. А я хвани и
прочети нещо реално, което се е случило в миналото. Да видиш, че там няма страст, не това се излага на преден план, а любов! После прочети, Ромео и Жулиета, прочети, Много шум за нищо, Дванадесета нощ, или Зимна Приказка, Да видиш, какви са били разбиранията за любовта едно време в сравнение със сега. Да видиш колко чиста е била любовта. Хората са си имали страст, но не това е било от значение за тях. Човек не се бори за друг поради страст, а защото го обича, поради любов - съвкупността на всичко което един може да има към друг, но с въплатено усещане за пълна съзнателност в любовта.

Проблемът е, че аз не ти казвам за емпатия, защото емпатията е да съпреживееш, което е минала форма. Аз ти говоря за сливане! Сливането е да усещаш което и другия, по-едно и също време, говоря ти за синхрон на две души с техните тела, като едно... :)

Каквото и да си прочела и повторила, работата на книгите е не да ти дават акъл, а да те научат да мислиш, да разсъждваш. И после да се учиш сам от деиствителността с реални ситуаций, като ги анализираш.

~winterfire~

65.   1. Средни, слаби, но може и маалко пълни
2. Дълга коса
3. Средни, но и с малки не е голям проблем
4. За сега девствено
5. Не постоянно но от време на време да се гримира

1-50 от 71