Споделена история от Тинейджърски

Огромен скандал
Момиче на 13 годин съм и се намесих в спор, в който не трябваше, но не съжалявам.

Отидох на екскурзия с един, който е една година по-голям от мен, но разсъждава като дете.

Там той постоянно ми досаждаше. Искаше да сме гаджета. От начало каза, че съм му била като сестра, после промени посоката към гаджета и аз не казах нищо. Постоянно ме хващаше за ръка, галеше ми косата, прегръщаше ме и не ме оставяше да спя. Той не ми харесва, характерът му и моят се разделят от километри, не си подхождаме.

Аз обаче съм влюбена в гаджето на сестра му.

Тя е на 16, а гаджето и на 18. Той е много умен, има чувство за хумор (каквото тоя няма) и по външен вид ми подхожда. Сестра му на моя обожател е отвратителна, само се мръщи и не прави нищо друго, мързел и се чудех какво е харесал този прекрасен човек в нея.

Този, който ме харесва ме покани на рожденния си ден, на мен не ми се ходеше, но понеже мама и майка му са най-добри приятелки и мама ме накара да отида. С голямо отегчение и недоволство отидох в дома им. Зарадвах като видях, че гаджето на сестра му е там, но рожденникът дойде и веднага ме грабна и запрегръща и не ме остави да завържа разговор с някой от гостите. Искаше да седна до него, а той ме прегръщаше през цялото време, а на мен ми беше много неприятно, но не можех да кажа да ме остави, защото все пак беше негов празник.

Излязох навън под предтекста, че ми е лошо и повиках приятелят на сестрата на П. (П - така ще наричам рожденника). Заговорихме се и аз му казах, че не харесвам изобщо П., а той само ме притиска. Той ми сподели нещо, което ме изтласка в дън земя. Каза ми, че той винаги е бил нормален, но след като започнал връзка с сестрата на П. и срещнал П. се влюбил в него - в мъж!

Представяте ли си, но аз бях радостна, защото поне не беше в жена, а и така бих се отървала от досадния П. Върнахме се на рожденния ден и П. пак ме запрегръща и опипва даже, а аз казах, че ни най-малко го харесвам, а ме отвращава и по-скоро бих умряла, от колкото да съм с него. Казах му, че съм влюбена в приятелят на сестра му, а тя чу и ми се нахвърли. Удари ми много силен шамар и продължи да ме удря. Тогава се обади приятелят на сестрата и каза, че всъщност обича П. Те не чуха от гостите, а пък сестрата се обади:

- Евтина фл*орцо, брат ми искаше да те изчука, за да се наслади на девствена. Иначе не те е обичал, а само искаше да те чука!

Приятелят й пак се обади и изкрещя, че харесва П. Всички бяха в шок. Той каза:
- До сега слушах какво говорите, но сега ще мълчите, а аз ще говоря! Всички вие сте егоисти! А ти, П. поздравления - можеш да ходиш по к**ви, а аз се махам!
Ами хора, сега ми иде да се самоубия! Сестрата на П. има фейсбуците на всички мои приятели и сега ще ми отмъсти като ми развали репутацията.

Коментари

1.   Това ми се струва че е измислена история..

2.   Дори не я прочетох цялата. Детска работа.

3.   Голяма фантазия имаш :))) Забавно иначе...

4.   Аз нещо не схванах идеята на историята, много объркано

5.   Измислена история.

6.   Първо, че е измислена и второ кви са ти оценките по БЕЛ, защото ако така разказваш и в училище... просто смисъла на някои от изреченията се губеше в следващото изречение, но и без това историята е ИЗМИСЛЕНА!!!