Споделена история от Тинейджърски

В училище ме подиграват за косата
Здравейте, на 16г. съм и имам от рано доста бели косми, за да ги прикрия реших да се боядисам с черна къна, а не с боя, понеже боята много изтощава. Проблема е, че всичките ми връстници ме обиждат заради избора на цвят, бил омразен и черен и грозен, а повечето момичета били кестеняви и руси..

Аз харесвам черна коса, какъв им е проблема?

Коментари

1.   Проблема е в теб, че им позволяваш въобще да имат мнение по въпроса с цвета на косата ти. В интерес на истината ако искаш и зелена може да си я боядисаш нима те са хората който трябва да одобрят избора ти?

2.   Да не ти пука!!! Щом на теб ти харесва те нямат право да се бъркат и дори да коментират!!!

3.   Проблема им е, че са комплексари. "Вие ми се смеете, че съм различна - аз ви се смея, че сте еднакви". Без коментар.

4.   Какво те интересува какво мислят те?

5.   Изобщо не е трябвало да се боядисваш според мен

6.   Черната коса е страхотна! Аз те подкрепям! Обожавам дълги черни коси!

7.   Има едно мото мисля, че е на някой от френските или английските крале и звучи приблизително така "Никой не може да ме нарани, ако аз не му позволя. " Замисли се върху това имаш огромен шанс да станеш силна натура.

8.   Боя или кана да е на мен лично не ми харесва черното, много е неестествено, тъй че според мен най-добре си избери друг цвят.. Само натуралния черен цвят на косата, който не е боядисан е хубав! Най-добре си избери тъмно кафяво или нещо от сорта..

9.   Абе, яя не им се връзвай! Черната коса е толкова хубава!

10.   здр. Кофтито от цялата работа е, че от много рано си побеляла и още от сега ще започнеш да си хабиш косата.. А колкото до това, че не се харесвала тази промяна на твойте връсници- хич да не ти пука, най-важното е на теб да ти харесва. Може би сега казват така, защото не са свикнали, след време няма да обръщат внимание.
Мери

11.   Какво те интересува тях и мнението им? На бас, че половината са кифли. Предпочитам брюнетки пред блондинки :))

12.   Ако много те тормозят, можеш да си смениш цвета.
Ако черното те кефи - защо не?
А освен това, ако косата ти побелява, не посивявя, в смисъл - става сребриста, все ще се намери някой да каже, че изглеждаш екзотично.

13.   Тея са големи и**оти , сега повечето момичета на по 13 години се боядисват и то с черна боя, кажи им че не са в крак с модата!