Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм в момиче
Здрасти, аз съм на 15 години, уча в 9 клас.

Никога не съм била типично момиче - като малка предпочитах да си играя с момчетата, филмчета за принцеси и феи (Уинкс, Барби и там историите на Дисни) ме дразнеха, а и винаги съм била доста агресивна, доста деца са ми опитали шамарите, не обичам да се лакирвам и да си правя прически. Но не съм била някаква голяма мъжкарана, имала съм гаджета момчета (ако изобщо е възможно да се нарекат така до 6-7 клас).

С моя клас сме заедно от 8 клас, тази година дойде едно ново момиче - В. На пръв поглед момиче като момиче, присъедини се към нашата групичка (какво да се прави, знаете, че има групички в училище) и стана 5-я й член. С едно друго момиче от групата В. стана особено близка, с нас, останалите не чак толкова.

Наскоро се зачетох в Youtube в една лесбийска история, която се оказа много интересна (не знам дали знаете, обикновено тийнейджъри регистрирани там, правят на Sony Vegas, One True Media и др. истории с любимите си двойки от филми, обикновено се касае пак за филми на Дисни). Стана ми интересно, започнах да търся други лесбо истории и се зарибих тотално. Понеже и тези дни имахме дървена ваканция, буквално прекарвах часове на компютъра, четейки любовни истории, в които влюбените са две момичета.

Може би това ми е повлияло, но когато се върнах на училище (тази седмица) и видях В., изпитах нещо много странно. Вече ми беше откровено неприятно, че се занимава с другата ни съученичка, и непрекъснато се опитвах да си спечеля време с нея. А и тя някак се промени към мен. Загърби другите и започна да ми обръща много внимание. В единия от часовете г-жата уж щеше да изпитва и ние понеже стоим на един чин в него час, се хванахме за ръце, нали за късмет. И оттам нататък целия час си стискахме ръцете много здраво, сякаш ни беше страх, че ще ни разделят.

Говорихме си, изобщо не обръщахме внимание на госпожата, но ръцете ни си оставаха залепени. На мен ми беше меко казано приятно, сърцето ми биеше много силно. Аз се отдръпнах първа под предлог, че искам да напиша нещо (а просто умирах от притеснение), а на нея май не й стана приятно. Имах чувството, че през цялото време флиртуваме една с друга - ненетрапчиво, но без да спираме. А в едното междучасие буквално зарязахме останалите и хукнахме двете навън.

В сряда планирахме да излезем двете, даже не знам как и защо точно се разбрахме, но за съжаление се натресоха и останалите. Когато най-накрая успяхме да се отървем от тях, седнахме на една пейка и започнахме да гледаме минаващите двойки (а тя бяха много, все пак беше 14 февруари). Аз непрекъснато казвах "Ау, колко сладка двойка са тези" и тайно поглеждах към нея, очаквайки да каже нещо. И тя накрая каза "Е, ние не сме. " Аз: "Ние не сме какво? " Тя: "Двойка". Аз (недобре изигран смях):

"Т'ва какво общо има? Пък и ти не си предложила и аз не съм ти отказала. " Последното трябваше да прозвучи в рамките на шегата, но бях сериозна. После сменихме темата, а малко след това всяка си тръгна. През цялото време исках да я целуна, направо толкова идиотски се чувствах. А вчера тя не дойде, май разходката в студеното време я разболя. Ужасно много ми липсваше. Възможно ли е наистина да съм обратна или просто съм се филмирала от клиповете в Youtube и си въобразявам?

Коментари

51-56 от 56

63.   Хора много искам да се запозная с такива момичета. Просто защото и аз харесвам и момичета и момчета.

64.   Здравей те аз имам приятелка лесбийка ние бяхме решили да направим нещо като парти но тя пък все, че се на пи и започна да ми държи ръката да ме докосва и даже ме целуна по врата и ми каза не се сдръхувай нищо няма да стане.
това какво трябва да означава?

65.   Винаги съм си фантазирала как имам момиче, с което да сме повече от приятели. ОТ Пловдив съм и като че ли няма много момичета, които да са по-отворени към тази тема (поне тези, които аз познавам). Ще се радвам, ако някой иска да я обсъждаме :) ;)

66.   Така... какво да ти кажа? Аз съм момиче на 13 години и миналата учебна година устонових, че съм лесбийка... това стана по долу-горе същият начин като при теб, само дето малко по-различно... има едно приложение и сайт за четене и писане на историй (Wattpad) и аз започнах да чета една girlxgirl история... и така след няколко седмици установих, че харесвам едно момиче от моя клас... аз вече не я харесвам и си имам приятелка... но както и да е... с това момиче сме много близки приятелки (може да се каже най-добри) и след като й казах за чувствата, които имах към нея (казах й през времето през което вече не я харесвах) тя ми каза, че не й пука каква съм-лесбийка или хетеросексуална аз си оставам нейна приятелка и тя ме обича такава, каквато съм... кажи на това момиче за чувствата си... не се знае, може пък и тя да споделя същите чувства към теб... моят съвет е този...

68.   Здравейте, аз съм на 16 години. В 10 клас съм. Влюбена съм много силно в едно момиче, тя е 8 клас и смятам, че подозира, че имам нещо към нея. От година и 4 месеца продължава всичко. Дори това не е точния срок, за първи път я видях август 2016. И почувствах странно нещо. Не спрях да мисля за нея, намерих и фейбук и разбрах как се казва. Любов от пръв поглед. После се оказа, че ми е в училището и сме една смяна. Много я гледах, но тя си пада по момчета. Но ме забеляза и започна постоянно да ме наблюдава. Като, че ли приятелката и ме мразеше. Причина има, ама до ден днешен не я знам. Дори не се познаваме, но си знам взаимно, че си се знаем. Кифла е. Само ме гледа и се усмихва, оправя си косата, взира се в мен и ме блъска. Не е от онези заядливите, а напротив много е добричка. Лошото е, че си разваля прекрасните години като се прави на жена. Аз съм много добра в разчитането на хората. Но просто към нея подхода ми трябва да е внимателен, защото аз я обичам и не се стремя, да я притежавам, а да и спечеля сърцето. И съм готова да я чакам. Никога не съм искала толкова силно някого. Няма да се откажа, защото имам надежда, а тя е твърде затворена, потайна и предпазлива за да ми признае. Зодия рак е. Такива сте си вие, знам. Тук, ако има някое раче да ме посъветва, ще съм му много благодарна!

69.   Момиче на 15 съм (9клас). Когато бях в 6-7 клас се запознах с едно транс момиче и супер много се привързах към него. Беше няколко години по-малък, но се държеше много добре и с огромно уважение към момичетата. Постепенно станахме много близки, писахме си всяка вечер. По стечение на обстоятелствата ми призна, че има чувства към мен, но аз не бях напълно сигурна за моите чувства. За чалост му казах, че имам някакви симпатии. Той започна да се държи още по-мило държеше ме за ръка, искаше да излизаме само двамата. След една седмица, в която ми беше казал да реша какво наистина искам, бях сигурна, че поне за сега не искам да имам такава връзка. Ужасно много го нараних и до ден днешен съжалявам. Спря да ми говори и со премени горенно. Таа мисълта ми е- не казвайте нищо, което не мислите наистина.
След като влязох в гимназия се влюбих в едно момче. Харесвах го почти година и накрая му принах, но той каза че ме приема единствено за приятелка. Не се отдалечихме, даже си станахме близки.
На следващата година се започнах да изпитвам чувства към едно момиче от компанията ми в училище. Имахме си нашите моменти. Тя се държеше ужасно мило с мен. Искаше да я гушна имало е часове, в които сме си държали ръцете. И така в продължение отново на почти година. Няколко пъти тя ме подпитваше за сексуалността ми, защото си имам хомосексулно излъчване. Няколко пъти отричах, но на едно домашно бяхме останали будни няколко момичета и си признавахме различни неща. Едно от тези неща беше точно на тема сексуалност. Тя каза че би имала връзка с момиче и просто ми дойде от вътре и аз да го кажа. Вече щяхме да си лягаме и се падна аз, тя е още едно момиче (с което тя си беше страшно близка). Таа имаше две завивки, трябваше да се разпределим по някакъв начин. Другото момиче си взе едната завивка, а ние другата, но започнахме да се караме, защото ту едната взимаше цялата завивку, ту другата го правеше. Това въпросно друго момиче започна да подхвърля неща като “семейните скандали не тук”; “новото семейство, става ли малко по-тихо”. Както казах по-горе те си бяха много близки и реших че знае нещо повече.
Беше минала почти година откакто бях започнала да изпитвам чувства, почти година, в която не бях спирала да мисля за нея, всеки ден в училище я търсех, а като я видех имах чувството, че няма никой друг около мен или около нея. Беше великолепно.
Опитах се да ѝ призная няколко пъти, но чувствата ми започнаха да отшумяват. Реших да изчакам известно време, за да видя какво ще се случи. Е чувствата ми изчезнаха напълно и станахме ужасно близки. Споделяхме си всичко (и още го правим).
Онзи ден в училище обаче тя разказваше една история, свързана със сексуалния живот на една обща приятелка. Вечерта сънувах абсолютната случка, обаче с мен и нея. От тогава отново не мога да си я избия от главата и вече започвам да се обърквам изключително много.
Надявам се с времето да успея да разбера дали наистина съм лесбийка или е просто от възрастта.

51-56 от 56