Споделена история от Тинейджърски

Обидих най-добрата си приятелка
Здравейте! Пиша тук, защото няма къде другаде и няма на кой да споделя. Искам да ми дадете съвет, сега ще ви разкажа историята си:

Аз и моята приятелка - Л се познаваме буквално от бебета, разбирахме се чудесно, играехме заедно. Моята и нейната майка бяха много добри приятелки. Обаче през по-голямото време не бяхме заедно, не се виждахме, не се чувахме, но както и да е.

Аз като бях по-малка живеех при баба ми и дядо ми на село, защото майка ми работеше в Гърция и нямаше начин да ме гледа. Когато започвах пети клас, майка ми си дойде от Гърция и ме взе в София, където имаме апартамент. На нея й взеха лаптоп и се чувахме и пишехме по скайп.

Миналото лято, майка й почина. Аз през това време бях в Гърция. На нея естествено й беше много тежко, на мен също... След това дойдохме пак в София, защото аз започвах училище. Пишехме си, говорехме си и изобщо никакви проблеми... След известно време, започна да ме отбягва. Когато исках да излезем тя си намираше оправдание, по-често казваше, че има да учи.

Непрекъснато (уж) учеше... Започнах да се изнервям. Съответно водехме и много спорове, аз все й казвах че ме отбягва, тя все отричаше. Един ден, се скарахме доста гадно. Тя ме нарече ку*рва, аз понеже бях супер ядосана й отвърнах следното:
-"Ку*рва ще ме наричаш, когато ме видиш с майка ти по магистралата"

Знам, че не трябваше да обиждам починалата й майка, но не се стърпях. Казах го по-скоро машинално. Сега тя ми е сърдита и дори не иска да чува за мен, а на мен ми се къса сърцето, защото я обичам страшно много. Моля ви дайте ми съвет, как да постъпя?
Благодаря предварително за отделеното време.

Коментари

1.   Много си я обидила. Ако майка й беше жива- добре пак си е обида, но тя е починала. Това е гавра буквално с мъртвите. И ку*ва се пише, а не ку*рва (макар, че аз също много често греша с нецензурни думи:). Извини й се по скайп телефон, нз
Noood

2.   Авторката:
Извиних й се, молих й се, какво ли не направих. Но тя няма никакво желание да ми прости, за което ми е много, много мъчно :(