Споделена история от Тинейджърски

Какво да направя, за да бъда с него?
Здравейте! Аз съм едно обикновено 14 годишно момиче.

Преди повече от 4 месеца се запознах с едно момче. Малко е странно, защото аз веднага се влюбих в усмивката му.. Когато го видях за пръв път с него не се познавахме. Реших да му пиша. И така почнахме да си пишем доста често, но той тогава си имаше приятелка, но се разделиха.. Искахме и двамата да се видим, но просто не стана, защото или той беше зает или аз или пък аз просто бях много притеснена.. Така и не излязохме и се скарахме, защото му бяха наговорили лъжи за мен, но после се здобрихме, но докато бяхме скаране ( около 2, 3 седмици) той се беше обжурзал с едно момиче.

Беше ми много тъжно, но го преживях (казах си, че не е единстжен). Но те се разделиха и ние пак почнахме да си пишем. Аз много рядко пиша първа на момче, но то така стана, че той все ми пишеше първи и аз бях много щастлива от този факт. Имам обаче един проблем-става ми адски тъжно, когато не ми пише.. Изпадам в изтерия.. Така и така не сме се виждали все още..

Кажете ми какво трябва да направя, за да бъда с него :(

Коментари

1.   Поредната измислена историйка. Следващия път бъди по-оригинална, скъпа! :))))

Siiext ^^

2.   Нямате ли общи познати? Не знаеш ли къде най-често излиза, къде ходи? Може да разбереш и да се появиш като го заговориш на живо.
Или просто в скайп да го поканиш на кино или да излезете.
Едно е да си пишеш с някого, друго е да излезеш с него, живия контакт. Имай предвид, че може да се окаже така, че да се разочароваш, а той да те хареса... и какво ли още не.
Успех

Лоша

3.   Авторката: до 1вия коментар----всеки си има свое мнение по въпроса! за тебе е така но за мене не!!
до 2рия коментар-- аз съм с него вски ден... постоянно сме заедно.. какво трябва да направя да му кажа пак ли?