Споделена история от Тинейджърски

Искам да е като на филм
Иска ми се животът ми да е малко по-интересен и да става постоянно нещо вълнуващо, т. е. да има драма, интриги, кавги, шок... всеки ден става едно и също, така че вече нищо не може да ми привлече вниманието. Изпитвам пълна апатия към всичко. Всеки ден ставам, ходя на у-ще, връщам се, уча, уикендите почивам-непрекъснат цикъл от предвидимост!! Направо вече не издържам.

И не ми казвайте да се радвам, че съм малка и без отговорности, т. е. мога да правя каквото си искам, а като порастна няма да имам такъв шанс, ще се моля да съм отново ученичка...

Коментари

1.   Няма да се молиш да си ученичка, отговорностите са хубаво и мотивиращо нещо. Аз не съжалявам след като съм се махнал.

2.   СТ1: Ами прави си го по интересен:) тои няма сам да каже ех колко е скучно даи да направя нещо:Х. Излизаи забавляваи се купонясваи интригите и драмите сами идват :).

3.   През живота си никога не спирай да мечтаеш. Никой не може да отнеме мечтите ти. И не забравяй, страха е по силен от любовта!

~Makaveli

4.   Липсват ти емоции, добре ми тогава направи нещо по въпроса, ако не ти кой друг. Излизай със съученички, приятелки, запиши си на някакъв спорт, измисли си някакво хоби изобщо бъди по - активна :)

5.   Ох, мила, мама и тате са ти казвали, че това са ти най - хубавите години, защото не бачкаш, не че човек му е най - яко... Ако знаеш колко е хубаво да си голям, независим и да можеш да направиш каквото искаш и да не си тъпо дете... Но ще го разбереш като порасТнеш!!
Живота не може да е като филм...

6.   Живота си е цяло приключение :) Не ми се струва да си
много малка, поне психически, изглеждаш порастнала. Щом съзнаваш, че след време, ще искаш и търсиш сегашните си години. Но бъди внимателна в изборите който ще правиш, не прави всичко само за да си го правила. И никога, не съжалявай, за което не си правила. Създай повече и нови познанства, събирай се с хора, и живота ти ще има и раздвижване. А за повече, може би по напред, когато динамиката на живота ти, се промени.

До 3

Страха никога, не е по-силен от любовта. Страха, е по- силен, само за страхлиците. Историята знае и помни, как любовта не веднъж е побеждавала страха и вършила чудеса. В името и поради любовта, са били извършвани велики дела. Нищо не е способно да уплаши двама любени, ако се обичат силно.

~winterfire~

7.   Внимавай какво си пожелаваш. Познавам хора, на които животът им е точно като филм - всеки ден побоища, кавги, проблеми и т. н. Те също се оплакват от живота... Няма пълно щастие.

8.   До номер 7

Е филм, че какво, само филми с "побоища, кавги, проблеми" ли има? А аз знам, че има и комедий, драми и роматични филми. Защо непременно, ако пожелаеш живот като на филм, да е живот само от филмите с "побоища, кавги, проблеми". Това ли е разбирането ти за филми. Едва ли момичето им предвид такъв филм. Ама и вие, няма ден дет да не се филмирате с негативното.

~winterfire~

9.   По добре си живей живота! Такъв какъвто е!
Има някои семейства във които постоянно се карат, постоянно има драми, току-така някой близък починал(не че живея във такова семейство)и повярвай ми ще ти бъде много кофти!