Споделена история от Тинейджърски

Нали е прието момчето да е по-голямо и по-високо от момичето
Значи аз съм много объркана. Прието е момчето да е по-голямо от момичето и по-високо. А какво става, когато момче, което е по-малко от теб и е по-ниско те харесва?

Ако разберете, че такова момче ви харесва (разбрали сте от други, защото го е било срам да ви каже) и мислите, че е привлекателно бихте ли тръгнали с него??

Co0onfused girl

Коментари

1.   Винаги изглежда зле отстрани. Аз съм имала 1 връзка с момче по - ниско от мен и ми беше странно, не се чувствах закриляна... и както трябва... важно е момчето да е по - високо... е ако наистина се обичате не е най - важно, но...

2.   Споко, като те чета си на 13-14г, има време ще порасне :Д

3.   СТ1: Не съм момиче, но ако харесваш някого как изглежда няма значение. Щом ти си видяла нещо в него, тои в теб външният вид няма значение.

4.   Това не е закон, че да е прието! Важното е как ти приемаш нещата и какви ултиматуми си поставяш. Ако се чувстваш добре с момчето няма значение колко е нисък, дори да е колкото тревата ;)

5.   Разбира се, че бих тръгнала с него. Напълно подкрепям СТ1. Когато обичаш някого, няма да гледаш как изглежда. За любовта граници няма. Аз лично бих тръгнала с такова момче, още повече, че нямам нужда някой да ме закриля. Доста съм добра в боя.
~Кървава победа~

6.   Ох, Божее, ако наистина харесвам някой няма да ми пука дали ми е до кръста или аз на него съм му до кръста. Няма да ме интересува дали е по-голям или по-малък от мен. Когато наистина обичаш някой, няма да те интересуват такива неща.
*Яса

8.   Подкрепям 4, 5 и 6. За трети път последните дни се налага да го казвам, та вече почва да става банално, но - аз съм един такъв екземпляр, дето е с момиче, по-високо от него, и то с около 5-6 см по-високо. При това от доста години насам. Разликата в ръста води до някои "специфични" особености в секса :-) но предполагам авторката това засега не я вълнува... Във всяко друго отношение никога не ми е правило впечатление.

Кубрат

9.   АЗ съм момиче, имам връзка с момче 2 години по-малък е от мен. Заедно сме от 3 години преди 3 години беше малко по нисък от мен но сега жече е доста по висок от мен :). Нито тогава ме е интересували, нито пък сега ме интересува разликата във възрастта или пък ръста...

10.   Номер 9, споко, скоро ще те изплевари и на години :-)

11.   Не се притеснявай относно такива подробности. Важното е да се обичате!

Ледената кралица

12.   Ами попринцип ми е малко смешно момичето да е по-високо, е 2-3 см не е от толково фрапантно. Но предполагам, че ако и двамата се обичат това няма защо да е проблем. Аз лично се заглеждам по високи момчета поне 1. 80, но всеки с предпочитанията си.

13.   здр. Според мен няма значение нито каква ви е възрастовата разлика, нито колко е висок или нисък.. От всичко най-важното е да се обичате и разбирате, всичко друго е преходно.. За любовта няма граници! Успех!
Мери

15.   За любовта няма граници :) Спокойно важното е да се обичате! :)

16.   Винаги се учудвам на вашите глупости.
Защо гаджетото ти трябва да е по-високо от теб.
Да изглеждаш добре пред комплексираните ти приятелки.
И защо винаги трябва да харесвате по-големи от вас.
Имате ли представа как се чувстват ниските или момчетата на вашите години, като ви гледат с батковци и мутри.