Споделена история от Тинейджърски

Обичам го, но съм влюбена в другия
Здравейте уважаеми читатели! Не искам да досадя с поредната подобна история, но искам да я споделя и да изразите мнение, ако не ви затруднява. :)

Аз съм момиче на почти 19 години, живея в голям град, семейството и приятелите са винаги зад мен, както и приятеля ми (заедно сме от 5 години). 2011 ще остане специална за мен, защото тогава срещнах един мъж, който абсолютно преобърна представата ми за мъжете изобщо! От гимназията, в която уча пратиха мен и целия ми клас в един ресторант на практика за 10 дни. 3 дни след започването й го видях, той перфектния, за които винаги съм мечтала... но с няколко несъвместимости помежду ни (аз на 18, той на 33; и двамата обвързани- аз от 5, а той от 2-3 години; той с много странен характер, аз усмихната и позитивна към всички).

Въпреки различията и у двамата се появиха чувства. Той се държеше уникално с мен, с нито едно момиче/момче от класа не се държеше така, водеше ме навсякъде с него, пушехме заедно, говорехме си по 6-7 часа (колкото беше практиката на ден), подари ми личната си химикалка и предпоследния ден ме целуна и то как-направо ми се разтрепериха крайниците, а сърцето ми започна да бие като лудо, разменихме си номерата.. но дойде последния 10-ти ден и трябваше да си вървя оттам.. когато трябваше да си взема ''Довиждане! '' с него го погледнах право в красивите сини очи и те бяха пълни със сълзи... тръгвайки си обаче две сълзи се стекоха и по моето лице.. обещахме си да се чуваме! И така звънях му няколко пъти, писах му във Фейсбук, писах му съобщения, но отговор от негова страна няма.. поздравихме се чрез sms само за Коледа (аз му писах първа) и за Нова Година (той ми писа пръв)..

Един общ познат каза, че той много се е чудил дали да ми се обади за рождения ден, но не е знаел как ще реагирам.. е той да ми беше звъннал пък щеше да види :D Както и да е.. сега още ми е тръпка, изгарям от желание пак да го видя, дори за 5 минутки.. само да зърна тези дълбоки сини очички, които ме побъркаха тотално :D

Отгоре на всичко започнах да го сънувам почти всяка нощ след края на практиката и то какви сънища- как се сгодяваме, как ни се ражда дете, как се връщам отново там.. И сега ми сервираха, че лятото съм разпределена пак там при него.. как ще го погледна не знам :Х Само искам да вметна, че в никакъв случай не съм пренебрегнала приятеля си- напротив връзката ни е много по-силна от преди, а и аз го обичам страшно много.. Просто обичам приятеля си, а съм влюбена в другия :Х

Помогнете моля ви какво да правя, защото съм страшно объркана.. Благодаря на всички, които прочетоха историята ми.. надявам се да не ви е било скучно :D

Поздрави: Обърканата :))

Коментари

1.   Сложи край на живота си! :D
Много тъп въпрос задаваш, а откъде ние да знаем...!?
Естествено, че ще трябва да избереш един от двамата, няма друг изход! Виж положителните и отрицателните им страни
и направи най-правилния за теб избор. А това означава, че трябва да избереш човека, с който ще се чувстваш най-сигурна и чиито характер, стил и начин на живот най ти подхождат...

2.   Здравей! И аз съм се чувствала объркана като теб. Но в крайна сметка си останах с приятеля си. Не съжалявам изобщо. Мисля, че това е правилния избор за мен. Той ме обича наистина. Другият мъж не се знае дали те обича а и според мен още не те обича а те харесва само. Той е и далече не ти е под ръка. Не си струва за едно кратко развлечение да провалиш такава връзка за която казваш, че се обичате. Не казвам да не се виждате чат пат с другия, но гледай да не разбере приятелят ти. А ако в последствие станат сериозни нещата с другият мъж тогава може да помислиш дали ще разваляш сегашната си връзка и дали ще си по-добре с него.

3.   От авторката: Номер 1 аз не искам вие да ми решавате проблема, а просто да споделя, за да ми олекне малко... Номер 2 благодаря ти за коментара, ще помисля какво да правя и то наистина сериозно :)