Споделена история от Тинейджърски

Мисля че съм влюбена, дали да му призная?
Здравейте на всички. Момиче. От 3 месеца вече ходя на тренировки по бадминтон. Още първия ден се запознах с едно момче - М. Оказа се че е от моето училище. И мисля че го харесвам. Защото той е сладък, мил, забавен и какво ли още не... Но има няколко проблема. Той е един клас по-надолу от моя (а за мен ще е срам да излизам с по-малки, не че съм някоя надувка, а просто се влияя от хорското мнение) но изглежда като в 3 клас (нисичък е). Втория проблем е че днес като ходих на олимпиада го видях, беше в група с 2 момичета и се питам: "Дали пък си няма гадже? ". И трето ако му кажа че изпитвам нещо към него със сигурност ще ме погледне с други очи. Защото един път казах на момче от класа ми нагалено и вече съм го била харесвала... и затова ме е страх да не се повтори... момчетата са лоши. Не ме е срам да говоря с М, единствено на тази тема де... А аз дори не знам какво чувствам... Възраста ми е такава че просто... :(

Ще ми помогнете ли да открия чувствата си и дали да му кажа или по-удачния (според мен) вариянт - да се спотайвам и да чакам той да покаже някакви чувства? (защото аз съм срамежлива)

Доста време се чудех дали да пусна тази история за да не ме оплюете... Ето, пак се влияя от хорското мнение :(

Не ви казвам възраст, сигурно се сещате защо. На 12 съм, шести клас, той е на 12 без две седмици мисля че беше, и е пети клас.

Коментари

1.   Логиката на децата не спира да ме учудва.
Мило дете, като те е срам да излизаш с момче, една-година по-малко от теб, и се влияеш от хорските мнения, защото разбираш ли.. те са най-важните в твоя живот, за какво въобще пишеш тука?
Какво значи ще ми помогнете ли да си преоткрия чувствата? Ние ли ще го гаджосваме това дете, или ти? Хайде замисли се малко. Размърдай мравките в главата.

Death_Blade ^

2.   Виж сега за любовта няма възраст и разлика във възрастта, но все пак всичко трябва да си има граници, да беше разлика от няколко дни айде седмица, разбирам ама разлика по-голяма от две седмици това вече е прекалено. По-добре си намери някой на твоята възраст.
BV