Споделена история от Тинейджърски

Една съученичка лезбийка постоянно ми се натиска
Здравейте .. аз съм момиче на 14 и попаднах в този сайт съвсем случайно. И така проблема е че аз съм си съвсем нормална а имам една съученичка която е лезбийка. Постоанно ми се натиска и ме пипа навсякъде. Сега да не си помислите че аз и позволявам. Много грешите. И след известно време хванах я за рачичката и й казах че ако и позволя нещо да направим тя да престане (говоря не секс ми как да Ви обесня целувки, обарвания и близане) дано да сте ме разбрали. Не бях свършила и се съгласи. И така направихме това и й казах че и тя трябва да си изпълни обещанието. Добре съгласи се. Но уви след по малко от седмица пак иска обаче секс. Моля Ви помогнете ми какво да направя. Просто в момента съм в шах и мат ;((((((

Коментари

1.   Как можеш да пишеш такива неща тука мила, това са неща който трябва да споделиш с майка си а не с нас...

2.   Олее и аз съм на 14 и съм в същото положение имам една съученичка която е лесбийка и ми се натиска а ми е приятелка ама не и нещо повече тя не може да разбере че не съм лесбийка знам кво ти е :(

3.   Направила си и грешка като си и дала тва. Просто не и обръщай такова внимание и тя ще се откажи. Ако искаш да свърши бързо просто я убиди пред по голяма аудитория... пример: Кажи и че е тъпа лезбийка.

4.   Е защо да я убижда? Няма ли да е по-лесно ако просто не и обръща никакво внимание? Когато се видиш някъде с нея, просто я подмини, сякаш не е там. Ако те заговори, ти се прави, че не я чуваш и ако някой ти е наблизо кажи, например: Стояне каква ни беше домшната по мотематика? След това отиди при него и се заговорете, а на нея не и обръщай никакво внимание. Рано или късно ще се откаже и ще тръгне след някоя друга.

5.   Благодаря на всички че ме разбрахте. Обаче всичко което го казахте съм го пробвала дали ще стане. Просто няма оттърване от нея. Дано някой да даде други примери ;((((

6.   Чи дано да ти е харесало щото няма да се отървеш.

8.   До номер 2. Така започваме с Олеле -_- и като ти се натиска какво природата на лесбийките е така виждат готино момиче и бам. Знаете ли в повечето случай такива като вас накрая стават лесбийки. Та сега до авторката мила на 14 си и не знаеш че лесбийка се пише с С -_- Нямам думи просто.