Споделена история от Тинейджърски

Момичета, бихте ли харесали някой несоциален?
Не съм особено социален, не ходя на дискотеки, купони или кафета, а лошоте е, че не, че не ме канят френдовете, ами просто не изпитвам удоволствие от тези неща, предпочитам да съм сред природата, паркове и т. н., както и да рисувам.

Също така не пия и не пуша, абе общо взето имам чувството, че в мен няма нищо забавно, което би се харесало на връстничките ми(на 18 съм), не знам какво мога да им предложа. Всички други момчета са по-вървежни и общителни от мен. Иначе нямам проблеми с външния вид, поддържам форма, грижа се за себе си, имам си и самочувствие, но фактически просто не съм забавен.

Даже като говоря с момиче се отнасям с уважение, което по ирония ме прави да изглеждам като смотаняк, но няма какво да направя, не ми идва отвътре да се държа като задник.

Коментари

1.   Директно към въпроса- да, да и да. Не си ли забелязал, че повечето момичета именно това търсят. Не е нужно да ръсиш бисери и да се правиш на олигофрен, за да спечелиш някое момиче, просто поддържай контакт с очите и се усмихвай по-често. Ако трябва да съм искрена именно тези погледи и усмивки карат една жена да настръхне. Пък и е далеч по-приятно да си с приятеля с в някой парк, или из квартала, отколкото всяка вечер на дискотека и всеки ден на мола.
Зу-За

2.   Да, номер 1 е напълно права. Бъди такъв, какъвто си и не се променяй.

3.   Аз също ще ти кажа едно голямооо ДА :), момиче съм (вярно малка -на 15) и мен също не ме влекат подобни истории като дискотеки, клубове и т. н... но това не ти пречи да си забавен човек :)) мисля че всяко момиче което търси истинското ще ти се зарадва :))
Успех ;Р

4.   Сега е време да те взема в нас. :D:D Разбира се, че момичетата търсят това(както и аз). Всяко момиче иска момче до себе си, а не някой който виси по цяла нощ в дискотеките. ;)

5.   Бъди себе си и не се променяй, за да се харесаш на някого. Ще се намери коя да те оцени такъв, какъвто си, бъди сигурен! :)

6.   Абе, не лъжете момчето. Аз съм на 27 и нямам приятелка. Никога не съм имал. Не зная какво е усещането да целунеш момиче по устните. Не съм забавен, не ходя по дискотеки, не пия, не пуша. Обичам да спортувам - карам колело и ходя на фитнес. Романтик съм, изискан съм, с добри обноски, изключително организиран и чистоплътен. Държа се мило с хората, винаги приятелски настроен и въпреки това съм САМ!

Съдейки по своя опит, жените не харесват такива като мен и като автора. Лигльовците, които познавах в гимназията вече се ожениха и имат деца.

7.   Аз съм същата като теб.. Предпочитам да съм сред природата.. и не съм от особено общителните момичета. Обичам да пея и да рисувам.. ( на 14 съм ).. 3/4 от приятелките и приятелите ми пушат и пият.. пробвала съм и просто не ми харесва ;D.. Съгласна съм с коментар н. 1.. Такива момчета като теб мнг. рядко се намират.. Така че бъди такъв какъвто си и съм сигурна, че много момичета ще те забележат.. Сред хилядите олигофрени ( както се изрази н. 1 ) ;D.

8.   Това, че не ходиш по дискотеки и кафета, а предпочиташ парковете и рисуването, не те прави асоциален. Това, че не пиеш и не пушиш - също. Просто не си попаднал в среда, в която ще се чувстваш комфортно. Много такива момичета и момчета познавам. И са си съвсем социални, даже смея да твърдя - повече от останалите. Някъде другаде ти е проблемът.

До номер 6 - ти пък очевадно имаш много по-големи проблеми. И те са вътреличностни, не са в хората около теб.

Д.

9.   Oo, точно такива момчета харесвам! Понеже и аз не си падам по купоните и пиенето, все пак съм още малка ;ДД

МАКИ-ЧАН

10.   Браво, авторе. Радвам се, че има и други като мен. Направо ми напълни душата!!!

Snowman

11.   Момче, щом не ходиш по дискотеки и кафета не те прави асоциален, не се излагай, моля ти се.
Асоциален има съвсем различен смисъл от този, който влагаш ти.

''Също така не пия и не пуша''

А ми честито ще доживееш, за да видиш внуците си поне.

Viki

12.   Да, но по днешните стандарти поне в гимназията 8-12 клас всичките тези уж положителни качества, които обичаме да изреждаме(умен, възпитан и т. н. )не са оценени и е по-изгодни човек да се преструва на тарикат и на много ''готин''.

13.   От кога пиенето и пушенето са един вид мерило на това колко си забавен и готин? Иначе мисля, че трябва да си намериш подходяща компания, в която има хора с подобни на твоите интереси... и само да ти кажа, че точно такъв тип момчета като теб са мечта за някои момичета, просто не си намерил правилния човек все още. Късмет!
xperia

14.   Добре де, да седнеш на едно кафе не е кой знае колко трудоемко или неприятно. Сядаш, пиеш нещо освежително и си лафиш с приятни хора. Кое точно толкова те отблъсква? Ей това не разбирам.
Иначе - хора всякакви. Не бива да се срамуваш или страхуваш от това, което си. Със сигурност доста момичета мечтаят за момче като теб. Горе главата и успех! :)

15.   Номер 6- Еми шанс, пр**бал си се някъде. Аз имам някой от характеристиките на автора ( да се направя на велик ще кажа и много други ) и момичета са се влюбвали в мен само заради присъствието ми. Помисли много внимателно къде си сгрешил, и се поправи. :)

Иначе авторе, сългасен с другите, момичетата (свестните) търсят истински мъже, не някакви жалки твари, които не могат да направят нищо сами.

Death_Blade ^

16.   Обаче как се надлъгват представителите на женския пол тука... даже не е смешно. Но аз ще съм поредния който ще ви разобличи лъжите - и се обръщам към автора: не им вярвай. Всъшнос ти си видял действителността след като си задаваш тоя въпрос - такива като тебе не са вървежни.

17.   Авторе, и аз съм като теб, с разликата, че съм момиче и съм по-малка. За разлика от връстниците ми, аз не пия, не пуша /имам нещо като алергия от цигарен дим и от алкохола ми се повръща/, не обичам шумните места, простотиите и огромните компании. Аз много държа момчето до мен да е интелигентно, в противен случай няма и да го погледна. Също така, не обичам и лигльовците, познавам много такива момчета и са ми адски противни. Ти звучиш като добро и умно момче, затова търси и такива момичета.
*Яса

18.   16 е много прав!!! Послушай го!

19.   Xperia, в този сайт тези, които пият алкохол, пушат цигари и ходят на дискотека са БРАК хора, деградирали, тъпи, кифли и не знам още какво. Всяка втора тема вклюва този елемент "Аз не пуша цигари като другите и поради тази причина не ме харесват или ме изолират". Аз не се гримирам и не ходя на дискотека = Аз съм много примерна, морална".
Съветвам те, ако случайно някога си посетила заведение да не го споменаваш на тези страници, защото ще те изкарат кифла в най-добрия случай.

В този ред на мисли НАБИЙТЕ СИ В ГЛАВИТЕ, че това дали пушиш цигарки, дали пиеш бира НЕ ОПРЕДЕЛЯ ДУШАТА ТИ, т. е какъв човек си. Това да си асоциален не означава просто да не ходиш на дискотека. Абе вие знаете ли какво е Асоциален?

Познавам много хора, които цигара не са лапвали през живота си и капка не са близвали и са душата на компанията и не се цепят. Това го правим като малки 13, 14, защото сме недорасли. Ама е смешно 20-годишни хора да си мислят, че са изолирани, защото не ходели по шумни места или били по-скромни. Истинската причина е, че нямате смелост да излезете и да опознаете света и така е удобно да плюем тези, които си живеят живота, докато ние им го коментираме.
Защото масово тук се пише: не съм като другите, дето ходят по дискотеки, пият, напиват се.. дрън-дрън.

Подкрепям напълно номер 8 - супер точно го каза.

Авторе, имала съм две връзки с момчета, които не пушеха, не пиеха и не обичаха шумни места, но въпреки това бяха социални. А пък аз и трите неща ги обичам. Е, това да ти говори нещо.
Бих си харесала някой асоциален, защото ще ми е загадъчен и по-интересен от другите, но не бих имала сериозна връзка с такъв човек, защото ще иска да сме по цял ден затворени у дома и да гледаме ТВ, сигурно няма да поема никаква инициатива за излизане било то на дискотека, пикник или почивка. А и повечето асоциални хора търсят проблема извън себе си и обвиняват другите, нещо, което много мразя.

Лоша

20.   Също така не пия и не пуша, абе общо взето имам чувството, че в мен няма нищо забавно, което би се харесало на връстничките ми(на 18 съм)..
Чувство за хумор поне нямаш ли? :-)

Viki

21.   еми номер 19, не сам казал, че това са лоши хора(пушачите, тези, които пият и тези, които ходят по дискотеки и купони), просто, че това са неща, които повечето хора правят и ако не ги правя очевидно ще изглеждам странен. Просто това не е моята среда.

22.   от автора до 20:

Да, имам чувство за хумор. То попринцип хумора наред с алтруизма и подобните са най-висшите защитни механизми на личността. Сигурно затова егоистите и кифлите изпадат в депресия от ранна възраст.

23.   Човек ти описа направо мен само искам да ти кажа бъди себе си. Всяка тенджера си има капак. Ще си намерим по някоя мацка споко. М-19.

24.   Към 16- Виж, човек. Това какъв си е от значение, но е и също важно как се представяш. Мислиш ли че хората са способни просто да те погледнат и веднага да разбереш какъв прекрасен човек си и не знам си какво. Не. За жалост не са толкова развити. За това трябва да покажеш кой си, не да чакаш да ти паднат в скута, хайде мисли малко а? Но иначе да, съвсем възможно е някой тука добре да се заблуждават.. но има ли значение?

Death_Blade ^

25.   абе секи си има половинка бе, стига сте коментирали. Просто, не ти е дошло времето, да я срещнеш. И аз съм като теб, даже на 19 г. Абсолютно същия. Само че обичам да пиша стихове. ;)

26.   Пуша, пия когато има повод (гледам да не се правя мотика), НЕ ходя по дискотеки, защото (хората от по-малки градове ще разберат) тук, където живея има 1-2 по-известни и не мога да ви опиша какви индивиди се събират там и просто не се кефя. Никой от познатите ми досега не ми го е направил на проблем, имала съм и гадже. Имало е периоди, в които не съм пушила и хората не са спрели да си общуват с мен. Давам ти пример със себе си, не за да си разказвам биографията на сподели. нет, а защото се опитвам да ти обясня, че това, че не пушиш, не пиеш и не ходиш по дискотеки, не те прави нито велик, нито несоциален, странен или скучен. Нямаш си идея колко много момичета и момчета като теб си мислят, че като не покриват изкривените критерии за готЯност, са смотани и негодни и си стоят вкъщи. Според мен оттук идва и проблема - не бива да си стоиш вкъщи или да се затваряш в себе си. Така няма как да си откриеш сродна душа. Разхождай се в парка, иди с приятели на кафене, излет... все някога ще намериш това, което търсиш :). Успех

xperia

27.   Ами явно имаме доста общо с теб. Аз съм на 20 г, и аз като теб предпочитам природата и също така следвам специалност с рисуване (студентка съм все пак) ;) Аз лично не си падам по натокани мъжкарчета, които да имат по-добре поддържани вежди от моите (ако ме разбираш какво искам да ти кажа), търся си някой по тихичък. Обикновено тихите води са най-дълбоки и в случая - по-способни да изпитат чувства, включетилено любов. Това е моето мнение.

Тони

28.   А и да отговоря на КОМЕНТАР 6 - стана ми гадно, когато прочетох коментара ти. Все още вярвам, че и ти ще намериш подходящата. Пък колкото за целувката с момиче - не го мисли толкова, усещането не е кой знае какво (поне при мен с момчетата), но пък надали има значение какво мисля аз. Та... не се отчайвай, твоите връсници може да са женени, ама няма да е задълго защото 100 на 100 изневеряват на гаджетата си, а ти не би го направил, нали?

Тони

29.   Тони, много би ми било приятно да се запознаем. Аз съм на 19 :)

Snowman

32.   Ами би могъл да оставиш мейл за връзка, стига модераторите да преценят, че не е някоя тийн прищявка (все пак отдавна не сме тийнове) и да го публикуват :)

Тони

Модератор - не публикуваме контактни и лични данни. Не правим изключения.

33.   От 6 до Тони: Благодаря за мнението. Желая ти щастие!

34.   Аз обичам паркове, дискотеки, разходки, за кафето ми е все тая - стига да съм с готин човек.

Не обичам чалгата, повдига ми се от прекалено разголените с наконтени фризури, специално за клиповете говоря. Но нямам нищо против да отида на дискотека и там да се разкърша.

Спортувам.. :) Тепърва започвам да откривам хора с моите интереси и това ме прави щастлива! Напълно свободно си говоря с тях, без особени задръжки и СЪМ СЕБЕ СИ!

Въпреки всичко съм срамежлива. И какво?

M., 15 год.

35.   Тони, ако модераторите го оставят, това ми е профила във вбокс, пиши ми ЛС и ще се разберем :)

Snowman

Модератор - не публикуваме контактни данни. Не правим изключения!

38.   Тук няколко коментара казват неща от рода на ''ам аз не... и какво? това не те прави смотан''. Да, ама на мен в буквалний смисъл в прав текст многократно са ми казвали ''как може да не се напиваш, то за какво друго може да се живее, как може да си толкова смотан, жал ми е за теб''. Може да кажете, че тези индивиди с такива реплики са ''жалки'' или ''пропаднали'', но това не им пречи да получават всичко, което поискат, даже ''добрите'' момичета си падат по такива пропадняци, дето нямат грам възпитание и са в постоянен конфликт с всички около себе си.

40.   19-така е пушенето и пиенето не определят душата НО никои вече не се интересува от това важното е да си атрактивен

41.   Здравейте всички, аз съм нов тук :) прочетох ви коментарите почти на всичките и ми стана много приятно :) на мен пък ми се ще (на 15 г. съм) да отида някаде на далече сам. За да бъда себе си и съм сигурен, че така ще се запозная с мн добри хора и отношенията ми към тях ще бъдат добри. Просто мястото кадето живея не ми допада особено, имам много добри приятели, но сред тях не се справям добре с новите и непознати хора, сякаш имам чувството че моите хора не ми влияат добре (малко грубо казано, но горе долу е така) аз също съм в такова положение като при автора, някакви съвети колеги :)? няма и да е зле ако някои ми прати или иска скаип да си побъбрим малко, аз също не ходя на дискотеки, не пуша и пия супер малко и много рядко. Тихичък съм си и не съм надут като някои хора :)

45.   Ще се съсипя от радост ако намеря момче като теб на моята възраст!!!

46.   Наборе (Авторе), ти ли си принцът на бял кон? :)
Да, би ми доставило удоволствие да бъда с такъв човек като теб, но единственият проблем е, че трудно ще се запознаем, тъй като в парка съм със слушалки и сякаш с капаци, пречещи ми да виждам хората (просто не ги гледам).
Фактически, ще бъдеш забавен, ако си в подходяща среда. Аз с моите приятели и приятелки, винаги намирам за какво да се посмея и бързо се намират "изцепки", които да си припомняме продължително време. Единственото неприятно е, че да ги изкарам сред природата, е нещо трудно постижимо и изискващо прекалено много енергия, с която не винаги разполагам. А аз със заведенията се нямам.
Би ми било приятно дори да имам само един единствен приятел като теб, дори и просто приятел да е... :)
Поздрави и успех в живота!

47.   Може би просто трябва да се отпуснеш и да опиташ да се забавляваш. Трябва да съчетаваш нещата, сега си млад и сега ти е времето за забавления, купони и щуротии.. Иначе ще се оформиш като един по-затворен характер.

49.   Незнам защо, но сякаш ти си описал мен. Също съм на осемнадесет, не че не пия, просто става много рядко, пушил съм но не ми е доставяло никаква облага, по кафенета съм ходил но ми е било хипер безразлично и просто не го правя. Да си асоциален е друго, според това което казваш, и според моите възгледи, ти не си! Все още не си започнал същински да живееш, все още не си напъхал рацете си в тестото на живота. Не се отчайвай, или самосъжалявай. Половинки има, или се оглеждаш за тях, или те се оглеждат за теб, случайностите, живота е хаотичен. Ще се зблъскаш с много, ще преодолееш много, ще откриеш много. Има време! Просто дръж главата си горе, и се усмихвай повече, не само от уважение, учтивост, просто от самият акт на даряване на усмивка на някого :)

[700]

50.   Не се дръж възпитано, особено пред приятелите си! псувай! момчетата на твоята възраст, че даже и по- малки го правят! не се дръж така! няма от какво да те е срам- и жените са хора като тебе!
няма нищо лошо да рисуваш или да си сред природата- това е страхотно!

52.   Аз да.

53.   52, има ли начин да се свържем?